Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Siniša Mihajlović je očigledno bolestan čovek, treba mu pomoći, a ne smejati mu se.
:Hail:kratko i jasno Edited by Ted
Link to comment

Ma on je car!- Nemanja Matić u sistemu naše igre 4-3-2-1 nema te karakteristike, iako to ne znači da on ne može da igra na tom mestu. Ali, na tom mestu imam bolje igrače nego što je Matić u tom sistemu, izvalio je Siniša i ostao živ.

Link to comment
Njemu ni Messi ne bi igrao jer se ne uklapa u sistem za koji ima bolje igrace :isuse:
Dobar je Siniša, vidi se da zna šta radi :fantom:
Link to comment
Ma on je car!- Nemanja Matić u sistemu naše igre 4-3-2-1 nema te karakteristikemenadzere, iako to ne znači da on ne može da igra na tom mestu. Ali, na tom mestu imam bolje igračemenadzere nego što je Matićev u tom sistemu, izvalio je Siniša i ostao živ.
Link to comment

Adem Ljajic moze da daje 5 golova po utakmici, ako ne nauci himnu necu ga zvati by SM :isuse:Dogodine bi bilo dobro da ova nasa reprezentacija ode na Eurosong. Sigurno bi od Austrije i Slovenije dobili po 12 bodova :D

Link to comment
Sinisa Mihajlovic je bolesna picka, a ne bolestan covek.
Немој да вријеђаш женске полне органе таквим поређењима.
Link to comment
Dogodine bi bilo dobro da ova nasa reprezentacija ode na Eurosong. Sigurno bi od Austrije i Slovenije dobili po 12 bodova :D
Ako ne onda zakazati prijateljske sa njima. Ako sinisa nastavi da nam unapredjuje igru ne gine nam 12 golova od Slovenije i Austrije.
Link to comment
Ako ne onda zakazati prijateljske sa njima. Ako sinisa nastavi da nam unapredjuje igru ne gine nam 12 golova od Slovenije i Austrije.
Ma batali fudbal od toga nema nista. Trebaju da se prijave na Eurosong. Ako fudbalska reprezentacija Srbije sa dirigentom Mihajlovicem ne ponovi uspeh Marije Serifovic nece niko. :D
Link to comment
Немој да вријеђаш женске полне органе таквим поређењима.
U pravu si, lepo kaze Rade Serbedzija u filmu Variola vera - Picka je polni organ, a pizda je karakterna osobinaDakle, Sinisa Mihajlovic je bolesna picka pizda, a ne bolestan covek.
Link to comment
  • 4 weeks later...
Miha-610.jpg"Piksi je to mogao da kaže meni u lice, a ne preko novina. Kada je nedavno boravio u Staroj Pazovi, pričao mi je jednu priču, posle toga drugu. Kada se jednog dana budemo videli, moraćemo da razjasnimo kako je tako brzo promenio mišljenje", rekao je Mihajlović.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...