Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Benteke prodire kao usporeni filim, a Biševac i Subotić ga prate brzinom ranjenog puža.
Meni je fascinantno kako tako dobri odbrambeni igraci (cenjeni i u evropi) igraju ocajno kada nastupaju za srbiju. Ako ih boli ona stvar za reprez. neka se jednostavno ne odazivaju na poziv selektora.Basta kod nas za sada najbolji pa mitrovic i markovic.Bane zapazeniji vise u napadu nego u odbrani. Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Nesumnjivo se trudi, trci, uklizava, ali bez podrske veznog reda i krila ne moze mnogo.Sa druge strane, Markovic je imao jedan prodor i sut u okvir gola, kad je morao da pogodi mrezu, malo ako mene pitas.I slazem se da ce obojica biti odlicni igraci, ali isto tako moraju jos mnogo da uce i rade. Nisu ni za Celzi ni za Benfiku, nego za neke mnogo slabije klubove, Da bi napredovali, a ne nestali kao mnogi pre njih.
Nesumnjivo se trudi, trci, uklizava, ali bez podrske veznog reda i krila ne moze mnogo.Sa druge strane, Markovic je imao jedan prodor i sut u okvir gola, kad je morao da pogodi mrezu, malo ako mene pitas.I slazem se da ce obojica biti odlicni igraci, ali isto tako moraju jos mnogo da uce i rade. Nisu ni za Celzi ni za Benfiku, nego za neke mnogo slabije klubove, Da bi napredovali, a ne nestali kao mnogi pre njih.
Malo realnosti nije na odmet.Markovic je prosle godine igrao u Teleoptiku a Mitrovica niko nije ni znao do pre 7-8 meseci... pogledaj gde igraju igraci belgije a njima dvojici je najveca utakmica derbi...Preteruje se u ocekivanjima... i jedan i drugo su odlicni mladi igraci...mitrovic napadac kakvog odavno nismo imali ali fali im igrannje fudbala u ozbiljnim ligama...Basta isto dobar veceras Edited by žaro
Link to comment

Pa sta radi ova odbrana??????????????? :frust:Jel mi se to ucinilo ili je belgijanac prilikom postizanja gola gurnuo u skoku Baneta?

Edited by BlackGeorge
Link to comment
kakve su nam sad sanse za brazil, sta kaze matematika?
Ako Flamanci i Valonci zarate, mozda im UN uvede sankcije. U tom slucaju nam se smesi baraz (ako se poklope ostali rezultati)... Jesu l' sklopili najzad vladu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...