Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

MIHAILOVIĆ: Srbi iz RS treba da navijaju za svoju zemlju, Srbiju!

"Pomlađivanje tima je prava stvar. Javnost u Srbiji to treba da istrpi i za koju godinu imaće jednu od najboljih reprezentacija sveta. To je ključna stvar i prilikom moje eventualne odluke o ostanku na mestu selektora. Pitanje je hoću li imati strpljenja da sve podnesem sa ekipom koja, bez sumnje, ima veliki potencijal".
Ne mogu uopšte da izrazim koliko sam oduševljen sa ove četiri rečenice. Od toga da li je podmlađivanje dobra stvar, preko teranja javnosti da trpi, obećanja da ćemo imati "jednu od najboljih reprezentacija sveta", pa sve do njegove odluke da li će ostati na mestu selektora i nabacivanja krivice na javnost "ukoliko on odluči drugačije", sve nakon katastrofe u kvalifikacijama! :jerry:
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Mihajlović: Nikada neću dati otkaz!

On je na kraju istakao da ne planira da podnese otkaz na mesto selektora, čak i ako Srbija izgubi od Belgije."Neću dati otkaz, to nikada nisam uradio. Ja imam ugovor do juna sledeće godine, ali praktično već će sve biti odlučeno u decembru. Nikada mi nije palo na pamet da dam otkaz. Meni je čast što sam selektor, bez obzira na sve i tako će biti i za deset godina", zaključio je Mihajlović.
Link to comment

Golmani: Vladimir Stojović (Partizan), Željo Brkić (Udineze) Branimir Aleksić (Spartak);Odbrana: Antonio Rukavina (Valjadolid), Branislav Ivanović (Čelsi), Neven Subotić (Borusija Dortmund), Nenad Tomović (Fiorentina), Milan Biševac (Lion), Slobodan Rajkovć (Hamburg), Aleksandar Kolarov (Mančester siti), Dušan Basta (Udineze);Vezni red: Aleksandar Ignjovski (Verder), Ivan Radovanović (Atalanta), Ljubomir Fejsa (Olimpjakos), Radosav Petrović (Genčlerbirli), Zdravko Kuzmanović (Inter), Luka Milivojević (Crvena zvezda), Dušan Tadić (Tvente), Miloš Ninković (Evijan);Napad: Filip Đorđević (Nant), Marko Šćepović (Partizan), Aleksandar Mitrović (Partizan), Lazar Marković (Partizan)

Link to comment
Србија ће у седмом колу Групе А у петак, 7. јуна од 20.45, играти против Белгије у Бриселу и биће ослабљена због одсуства Матије Настасића, Филипа Ђуричића и Зорана Тошића.
Link to comment
Golmani: Vladimir Stojović (Partizan), Željo Brkić (Udineze) Branimir Aleksić (Spartak);Odbrana: Antonio Rukavina (Valjadolid), Branislav Ivanović (Čelsi), Neven Subotić (Borusija Dortmund), Nenad Tomović (Fiorentina), Milan Biševac (Lion), Slobodan Rajkovć (Hamburg), Aleksandar Kolarov (Mančester siti), Dušan Basta (Udineze);Vezni red: Aleksandar Ignjovski (Verder), Ivan Radovanović (Atalanta), Ljubomir Fejsa (Olimpjakos), Radosav Petrović (Genčlerbirli), Zdravko Kuzmanović (Inter), Luka Milivojević (Crvena zvezda), Dušan Tadić (Tvente), Miloš Ninković (Evijan);Napad: Filip Đorđević (Nant), Marko Šćepović (Partizan), Aleksandar Mitrović (Partizan), Lazar Marković (Partizan)
Jebace nas Belgijanci ruzno.
Link to comment

jbt dokle radovanović?i koliko ima godina ovaj stojanović iz jagodine, što je bio najbolji strelac lige?

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...