Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Bome..ja bih sada dao 350 ojra da me puste da odigram neku tekmu..ono da udjem par minuta pred kraj kad razvalimo farska ostrva sa 2:0 ili 3:1..A posle Falji da me zavali nekom novopecenom, ambicioznom ukrajinskom drugoligasu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
17. jul 2012.Slučaj Rajković je obeležio nemačku fudbalsku scenu minulih dana (nokautirao na treningu saigrača) a nas interesuje mišljenje selektora Mihajlovića?- Sve je jasno, neće dobiti poziv za naredne akcije - kaže Mihajlović. - Postupio je nepromišljeno i sada snosi posledice.
Све је јасно...
28.04.2013.U Partizanu havarija: Mitrović laktom na Markeca, Šćepović se umešao i popio kaznu!
Link to comment

Naravno, to nije propagirao dok je furao Arkana, ali sada se ne bi bunio ako bi se ispostavilo da je zapravo napravio katolike i polutane.

Deca su pola pola
Tokom perioda komunizma nama su branili da budemo ono što jesmo, morali smo da se krijemo kako bismo obeležavali slavu ili krstili decu. To je trajalo nekoliko decenija, ali sada stvari dolaze na svoje
Istina je da su nas ranije zamišljali kao neke divljake sa nožem u ustima. Svi smo borili da to promenimo, i mi koji smo živeli u inostranstvu i vi koji živite u Srbiji.
Kada sam došao u Italiju, u to vreme su oni više vodili računa o običajima. Međutim, stvari su se sada drastično promenile. Mislim da Srbi sada više obraćaju pažnju na veru i običaje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...