Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Pa da, Terzan nam je spas, treba se setiti velikih uspeha ostvarenih za njegova vakta, sa naglaskom na reprezentativne uspehe sa Klementeom :fantom:

Link to comment
Pa da, Terzan nam je spas, treba se setiti velikih uspeha ostvarenih za njegova vakta, sa naglaskom na reprezentativne uspehe sa Klementeom :fantom:
Ма пусти сад то ко је мање опасан од њих двојице?
Link to comment

Ako cemo iskreno, pod Terzom smo barem imali uspeha u mladjim selekcijama, neka polufinala, finala. Znam, znam, on ima direktno veze sa tim ko ja sa nuklearnom fizikom, ali ipak neki nesto postoji, neki rezultati su tu -_-

Link to comment

Јежим се кад видим ко је конкуренција. Још само фали Драган Аца Булић.

Link to comment
Ako cemo iskreno, pod Terzom smo barem imali uspeha u mladjim selekcijama, neka polufinala, finala. Znam, znam, on ima direktno veze sa tim ko ja sa nuklearnom fizikom, ali ipak neki nesto postoji, neki rezultati su tu -_-
Ti misliš da to ima neke veze sa radom FSS-a?
Link to comment
Ti misliš da to ima neke veze sa radom FSS-a?
samo pokusavam da predvidim argumentaciju terzinih sledbenika. normalno da nema. ali ko od njih uopste ima bilo kakve veze sa bilo cim. toleta posere golub, dese mu se radomir i antic pa sad jase narednih 20 godina. a meni, isto sranje drugo pakovanje, samo sad "uzivam" u operskim izvedbama mihajugenda. zeljno ocekujem dvoboj pristalica dva suprostavljena tabora na internetu. na jednoj strani grobari u inat "fala tole" a na drugoj satro "objektivni" zabrinuti gradjani.
Link to comment
Ма пусти сад то ко је мање опасан од њих двојице?
Em...niko? Obojica su obični mafijaši spremni da zarad kratkoročnog interesa ergo prodaje naredne ture balvana sa domaćih livada prodaju i rođenu majku, a kamoli posao kojim se bave, nacionalni interes da ne spominjem?
Link to comment
Em...niko? Obojica su obični mafijaši spremni da zarad kratkoročnog interesa ergo prodaje naredne ture balvana sa domaćih livada prodaju i rođenu majku, a kamoli posao kojim se bave, nacionalni interes da ne spominjem?
Значи Толе је мање лош?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...