Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pa da, bio je anti-ČvP jer je zapravo ČvU. Što je, inače, i lažna dilema.Elem, Tumba demantovao onu prostačinu što nam glumi selektora.

Tumbaković: Nisam pretio Markoviću!"Lazar je prošao dve nedelje lečenja, potrebno je još dve, a ovakvim prekidanjem terapije samo će biti odložen njegov povratak u trenažni proces. Prvi bih ja voleo da vidim Markovića kako igra za Partizan i reprezentaciju", rekao je Tumbaković
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Nije nego, demantovao tako sto je rekao da to nije istina, ali da njegov opravak i lecenje placa Partizan.Sinisa jes' ljakse i zadrt tip, ali ovde sam vise nego ubedjen da govori istinu.

Link to comment

Dirljivo je kako Ramadanijevi poslušnici odjednom postaju ne samo prihvatljivi, već i poželjni izvori istine kada se posmatraju kroz vizuru klupskih simpatija/boja. Po čemu to Mihailoviću treba verovati više nego Stevi Majamiju? Jer je imao mnogo jak™ slobodnjak?

Link to comment

Ma, kakvi... kakve veze imaju klupske boje i simpatije? Napisah da je ljakse i zadrt tip, a ti iz toga izvukao simpatiju... shvatio si onako kako zelis, a ne kako sam napisao.Mislim da govori istinu zato sto sam pogledao konferenciju i cuo sta je naveo kao razloge pozivanja Markovica, odnosno veliki zal sto je povredjen, ogroman motiv koji se oseca kod njega kada igra za reprezentaciju i kao takvog je zeleo samo da bude prisutan, kao neizostavni deo ekipe. Ja sam to shvatio kao lep gest prema Markovicu, nista vise. A onda je rekao novinarima da ne zeli vise da se prepucava sa ljudima iz Partizana putem medija i stavio tacku na tu pricu, jer kaze da ima mnogo bitnijih stvari kojima se mora baviti, nego odgovarati na takve prozivke. Na to se javlja Tumba koji kaze da je Mihi bolje da misli na tim i igru (sto je i Miha rekao), a ne da prica o Partizanu, da niko nije pretio Markovicu suspenzijom, ali da lecenje i oporavak placa klub (pa on sam neka zakljuci sta mu je ciniti). Znas ono, mi ti branimo, mi te placamo, nigde nismo pomeuli suspenziju i kaznu, a ti idi ako smes.A ti slobodno vezbaj slobodnjake i viceve o Stevi i Faljiju, samo sa ljudima koji su raspolozeni za to, jer mene u ovoj prici apsolutno ne zanima ko je za koga igrao, navijao... figurativno, ako uspeh i pobedu donese npr. Tosic, to mi nece napraviti zal u odnosu na uspeh koji bi doneo npr. Basta. ;)

Link to comment
Okreni obrni, svodi se na to da ti "veruješ" Mihi, ja mu ne verujem ništa i pride mislim da se radi o opasnom ludaku.
Verujem u tu izjavu, daleko od toga da verujem u sve sto izgovori. O karakternim osobinama sam rekao nesto slicno tebi, tu se slazemo.A sta konkretno mislis u vezi sa Tumbinim izjavama? Govori samo istinu ili i on malo vrda?
Link to comment

Tunba :D najuspešniji starobeogradski novobeogradski trener u Kini, posle Okuke.Filipenko je PPP Uroš Mišić. Prestrogo osuđen za primer, šipka drečala godinu dana za pravdu, došla nova vlast i amnestirala ga, krenuo da se bije sa marincima.

Link to comment

Tumbi verujem bez pogovora. Ne, najbolje da ću da verujem malom od faljija. Trebao je verovatno da stavi na teren i povređenog Markovića, da nam vrati dvojicu koji su izdržali 5-7 minuta utakmice.

Link to comment

SPORTSKI direktor Crvene zvezde Zoran Stojadinović nije bio iznenađen u najmanju ruku čudnim sastavom Srbije...- Ljudi koji razumeju šta se sve dešava nisu iznenađeni. Ali, ružno je da se to radi s reprezentacijom. I nije za to kriv selektor, već oni koji mu to dozvoljavaju - kaže Stojadinović.Kada je reč o utakmici, nekadašnji napadač smatra da "orlovi" nemaju osnovno – sistem.- U fudbalu prvo treba da znaš da li napadaš ili se braniš. Sistem mora da postoji, a mi ga nemamo. Naši igrači nisu znali šta hoće, kao da su izašli na teren tek da vide šta će se desiti. Hrvati s druge strane nisu odigrali ništa posebno, ali su iskoristili tu neodlučnost.

Link to comment
U fudbalu prvo treba da znaš da li napadaš ili se braniš.
ovo je dobro reko, u staroj jugi smo ovo vrlo često znali, od raspada čini mi se ni jednom nismo. možda donekle 1998.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...