Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Spominjali su se i Krsticic i Kuzmanovic i u proslom letnjem i u ovom zimskom prelaznom roku kao moguca pojacanja Rome, ja sam uvek mnogo vise hteo Krsticica, cini mi se kao kompletniji igrac. Da l ce biti stvarno bolji igrac od ovog drugog ne znam, mozda mi je samo simpatican zbog onoga kroz sta je prosao. Navijam za njega kao da mi je najrodjeniji :) Evo teksta.http://www.mozzartsp...ntativac-srbijeStevanovic je poceo da dobija vreme malo vise tek skorije. Problem kod njega je sto ima ispred sebe Cercia i Santanu. Bio je sasvim ok kad god je ulazio, meni se cini da ce moci redovno da igra u nekom slabijem timu lige, nesto vise tesko.edit: inace ne volim Torino da gledam, utakmica protiv njih mi je bila jedna od najmucnijih ove sezone. Dosta tvrdo igraju.

Edited by crtamOrasi
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ја Торино волим јер је онако баш уклет и луд клуб. А и градски ривал су му они мафијаши што праве очајне аутомобиле. Штета је што нам не игра Матић и што је Качар на путу да уништи каријеру. Михајловићу мора да је Шћеповић непризнато дете које је добио са првом љубављу. Другог објашњења нема.

Link to comment
Није, обадва дебила су пљунути ћаћа.
Е, онда то превазилази моје скромне интелектуалне капацитете. Него, нешто си ми обећао...
Link to comment

Taj je menadzer i Ljajicu pa ga ovaj ne zove jer slabo pjeva. Sadasnji Ljajic bi se odlicno uklopio sa Tadicem i Djuricicem a proslogodisnji i nije zasluzio da bude pozvan.

Link to comment
Mitrović bi mogao da bude Mihajlovićev džoker jer je poznato da je igrač koji nema straha.
pod ovim "nema straha" podrazumevaju da je debil koji na bitnim utakmicama pravi sranja i dobija crvene kartone ?
Link to comment

Pa onda daj da zove Rnica, on ce da okruzi sudiju, da se potuce sam sa sobom, da dobije dva crvena na istoj utakmici... To ce toliko da zbuni Hrvate, da cemo da ih dobijemo sa 4-0

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...