Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

MIsliš, tako bi nam bilo lepše?Kako god okreneš, mi smo jebena strana :(
zbog cega smo jebena strana jebote pa ne igramo protiv Španije.Opusti se bice 0-2 za nas. Edited by Cash
Link to comment

U crvenim kartonima, recimo, i može da bude.U rezultatu na kraju utakmice, pa ja ću kao stari pesimista, biti zadovoljan sa manje od 3 razlike.I da, ne igramo protiv Španije, oni bi možda i stali na 2-3 razlike jer ih bole patak da se umaraju. Ovi, ako osete krv, jebaće nas svih 90 minuta.

Link to comment

Тко уопће од ових хрватских ногометаша има титулу шампиона из неке од топ 5 лига Европе или неки европски трофеј? Олић, Перишић и?

Link to comment

Ako te je Radisa strah reprize iz 97 onda se opusti slobodno.Realno Hrvati imaju trojicu ekstra igraca: Srna,Modric,Mandzukic, eveuntalno jos Rakitic.Ovo ostalo nije ni blizu neke kvalitete. Ali eto oni imaju taj naboj kad obuku taj sahovnicarski dres pa ih to cini jacim nego sto objektivno to jesu.Mi smo veči problem jer se zna ko sve mora da igra i zasto mora da igra. Ipak verujem da na ovoj utakmici nece biti mesta za Mijailovica,Lekica i ostalu bagru i to mi daje kolku tolku nadu da cemo napraviti podvig na maksiću.+ neki njhovi igraci su vec igrali protiv Srbije u U 21 i redovno dobijali po guzi iako su tada imali tri put jace sastave nego nasi.

Link to comment

Otac, majka, Bog i predsednik srpskog fudbala i Fudbalskog Saveza Srbije povlači se sa svog trona! Tomislav Karadžić se posle kvalifikacionog meča Srbija – Škotska, koji se 26. marta igra u Novom Sadu, povlači sa mesta predsednika FSS, otkriva “Blic”!Karadžićev odlazak sa sobom će povući i ozbiljne spekulacije oko političkog pritiska, ali i to je sumnjivo zbog njegovog dobrog odnosa sa Mlađanom Dinkićem i Ivicom Dačićem.Tole ima već 74 godine, a ovaj potez je objasnio svojim saradnicima kao želju da pruži šansu i otvori vrata mlađim, ambicioznijim ljudima, koji će znati odgovore na sve složenija menadžerska pitanja i izazove koje pruža vođenje nacionalnog fudbalskog saveza.Prema saznanjima koja nudi “Blic”, Karadžićeva ostavaka može se dovesti i u vezu sa njegovim zdravstvenim stanjem jer je, još uvek aktuelni predsednik FSS-a, u poslednje vreme posećivao oftamološke klinike i dobio savete da “smanji tempo” radnih aktivnosti.Najbliži Karadžićevoj fotelji je generalni sekretar FSS-a Zoran Laković, koji već duže vreme uživa poverenje fudbalskog šlagera iz Srbije, ali i iz UEFA koji su ga kooptirali u tela i komisije evropske kuće fudbala.Najveći Karadžićev uspeh je izgradnja Kuće fudbala u Staroj Pazovi, a neuspeh je veliki sukob sa Radomirom Antićem posle ispadanja iz grupe na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi 2010. godine. E da smo mi te srece...

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...