Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Meni se javlja da ce Toleprezentacija Ramadanizacija doziveti debakl i ponizenje na Maksimiru, od kojeg ce da boli mnogo godina, nesto u stilu partizanskog rezultata sa Kroacijiom.

Link to comment

I meni iskreno, ali ako se neko i dalje nada lepšim stvarima reko ne moram baš da mu se popišam odmah na paradu. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Nije Kipar neko pravo merilo vrednosti, ali se vidi da ogavni Mihajlović napreduje sa timom. Sada, neko zlurad kao ja, bi rekao da je tek sada skapirao šta i kako, posle skoro godinu dana... Reprezentacija ima ogroman prostor za napredak, a mi svakim mečom napredujemo za po jedan korak. Nedovoljno za SP u svakom slučaju i mora brže...Biće zanimljivo protiv Hrvata, jer to nije meč gde se sukobljavaju surovi kvalitet i uigranost nacionalnog tima, već i više od igre. Timski i igrački, čisti favoriti su Hrvati, iako nisam oduševljen šta radi Štimac, mislim da igraju dosta slabije nego pod Bilićem, ali pitanje je kako će se nositi pod pritiskom. Srbiji ništa sem nekog ponižavajućeg rezultata nije rezultatski neuspeh, manje smo i pod tim rivalskim pritiskom, što može da bude plus.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Meni se javlja da ce Toleprezentacija Ramadanizacija doziveti debakl i ponizenje na Maksimiru, od kojeg ce da boli mnogo godina, nesto u stilu partizanskog rezultata sa Kroacijiom.
joj, ja bi volo da imam takav otklon da mogu tako nesto da prognoziram bez da se ne nerviram (jer to fakat jeste realno i fakat jeste nesto sto smo zasluzili), ali ne mogu. ljudi, pa jel shvatate vi da ce to da bude takva 1 epska blamaza da ce to naredno tisucljece da se prepricava i da nas podprckuju za to ?najradije bi se sakrio negde taj 22 Mart u neko atomsko skloniste i ne izlazio jedno mesec dana. a posle se klonio sportskih vesti jedno 6 meseci do godinu dana. ili jos bolje, proveo ga pecajuci ribe u iglou u drustvu Eskima.
Link to comment

Ocemo kurac. Saplecemo se o sopstevnu nogu, kao Mario Djurovski, udariti glavom u kamen, izgubiti svest,pasti licem napred i udaviti se u plitkom potoku. A onda ce nam, onako mrtvima, sa dupetom u visu, zmajevi, lavovi i ostala zecetina da se opsti sa nasim dupetom do kraja kvalifikacija, koji ce nakon otkaza Mihajlovica preuzeti Toletov FSS-ov verni vojnik Murinjo Jankosanovic.

Link to comment

bićetmtvrda utakmica i negde oko 60minute će nekom pući film i sve će se raspasti. Neću da kažem da se tim pravi mesecima pa i godinama, neću reći da je ekipa neiskusna niti da ih očekuje (još jedna) utakmica prekretnice. Samo oću da kažem da ja nikad ne bi bio dobar selektor.

Link to comment

Gledao sam samo prvo poluvreme, po svemu sudeci u drugom smo malko vaskrsli.Ja ne znam gde ti Posrbice vidis taj napredak, igramo dosadan fudbal do zla boga (opet, da se ogradim, na poluvremenu sam odustao), kiprani su nas busili kako su hteli.Ujaci ce tako da nas operu, da cemo da se pusimo. Ni Stimac nam nece pomoci, jer mi na klupi imamo veceg balvana.Ne znam, ja mozda ocekujem previse, ali svakako da ekipu kao sto je Kipar, cak i na prijateljskoj utakmici, ne bi smeli da pustimo na svoju polovinu. Trebalo bi da bude trening utakmica.

Link to comment
Mnogo mračite.Kad god vas uhvati bedak, setite se da tamo sedi 1 Igor Štimac
Bogami komentator radi zasad vrlo dobar posao nisam od njega ocekivao ovako nesto. No utakmica koja mu sledi je utakmica u kojoj mora da pokaze malo i taktickog znanja nece mu biti dovoljno da kaze igracima: tamo je gol, igrajte najbolje sto mozete izginite za nasu domovinu i rezultat ce doci. Morat ce i on da donese veliki doprinos u toj pobedi a dali je takvo nesto sposoban videcemo.
Link to comment
Nije Kipar neko pravo merilo vrednosti, ali se vidi da ogavni Mihajlović napreduje sa timom. Sada, neko zlurad kao ja, bi rekao da je tek sada skapirao šta i kako, posle skoro godinu dana... Reprezentacija ima ogroman prostor za napredak, a mi svakim mečom napredujemo za po jedan korak. Nedovoljno za SP u svakom slučaju i mora brže...Biće zanimljivo protiv Hrvata, jer to nije meč gde se sukobljavaju surovi kvalitet i uigranost nacionalnog tima, već i više od igre. Timski i igrački, čisti favoriti su Hrvati, iako nisam oduševljen šta radi Štimac, mislim da igraju dosta slabije nego pod Bilićem, ali pitanje je kako će se nositi pod pritiskom. Srbiji ništa sem nekog ponižavajućeg rezultata nije rezultatski neuspeh, manje smo i pod tim rivalskim pritiskom, što može da bude plus.
Објаснио.™
Link to comment

mislim da je ovo sa pritiskom "sta je ai milo". bio u Zagrebu pocetkom januara, vlada uverenje da bi za poedu protiv nas prihvatili da ne odu na SP. A nama je 2bOrNot2b. Oni sve i da izgube, vervatno idu na SP, mi i sa neresnim duvamo kurton. Ne vidim kako je u toj situaciji pritiska na njima. Na stranu sto nasa repka jedva da sta je aftershejv, a osnovano se sumnja da ih ima koji jos opste sa desankom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...