Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

bravo terzara! prvo skola pa onda nogomet, zene, pare, organizovani kriminal... Zvezdan Terzić - doktor nauka!pre 48 minuta | mozzartsport.com, ofkbeogradKomisija u sastavu Profesor dr Dragan Životić, Profesor dr Zoran Milošević i Docent dr Jovan Veselinović, rad bivšeg predsednika FSS ocenila je najvišom ocenom13542204073979.JPGPredsednik Upravnog odbora OFK Beograda i nekadašnji prvi čovek Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić postao je doktor nauka! On je danas na ALFA Univerzitetu fakulteta za menadžment u sportu odbranio disertaciju pod nazivom "UTICAJ LIDERA NA TRANSORMACIONE PROMENE U SPORTU" i dobio zvanje doktora.Komisija u sastavu: Profesor dr Dragan Životić, Profesor dr Zoran Milošević i Docent dr Jovan Veselinović ocenila je rad najvišom ocenom."Doktorski rad Zvezdana Terzića predstavlja izuzetan naučni doprinos menadžmenta u sportu, jer prati sve važnosti lidera u tokovima vrlo složene sportske aktivnosti", započeo je Dragan Životić, redovni profesor Fakulteta za menadžemnt u sportu Alfa univerziteta i mentor na pomenutom radu."Magistar Zvezdan Terzić počinje disertaciju jednom lepo izgovorenom misli MAX DE PRE-a da je "Prva odgovornost lidera da odredi stvarnost. Poslednje je da vam kaže hvala. Izmedju ostalog, lider je sluga". Kreativni lider je inovativna ličnost, osoba nemira, nesanice i ispunjene duhovnosti. Sva strukovna znanja Zvezdan Terzić je pretvarao u pobede, jer je upravo zahvaljujući njemu kao sportisti, sportskom i naučnom radniku oblast menadžmenta dobila veći značaj i aktuelnost", dodao je profesorŽivotić.

Link to comment

Milošević: Izbor sina predsednika Nikolića za selektora je logičanŽ. Babović | 30. 11. 2012. - 14:02h | Foto: Z. Ilić | Komentara: 159Branislav Nikolić (33), mlađi sin predsednika Srbije Tomislava Nikolića, jesenas je odlukom Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije imenovan za selektora reprezentacije igrača do 16 godina. On je pre više od godinu dana postao nosilac programa za igrače rođene 1997. godine, a kada su oni letos ušli u takmičarski program, zvanično je preuzeo vođenje mlađih kadeta.277547_savo-milosevic01rasfoto-zoran-ilic_f.jpg?ver=1354279422Da nije bilo dve utakmice sa vršnjacima iz Hrvatske, koje su odigrane u Rovinju, i medijske pompe zbog činjenice da im je gost niko drugi do sin predsednika Srbije, i to nedugo po donošenju sramne odluke Suda u Hagu da oslobodi hrvatske generale Gotovinu i Markača, ni šira fudbalska javnost u Srbiji ne bi znala čime se trenutno bavi Nikolićev sin.Branislav je igrao fudbal u Partizanu, u generaciji Duljaja i Ilieva koja je bila omladinski prvak države. Igrao je zatim i u Teleoptiku na poziciji zadnjeg veznog i štopera, a kada je završio igračku karijeru na istom mestu počeo je kao trener da radi sa decom. Prve lekcije o trenerskom pozivu naučio je od Branka Rašovića, Pere Ćosića, Blagoja Paunovića, Vladimira Vermezovića...

Link to comment

Jbg u tome je caka, naviknu da zive nekim zivotom koji kosta dosta para pa mu malo da kupi recimo pet lokala u knezu i od toga ima 10k mesecno.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment
Zasto ja ne mogu da budem selektor?

zasto, prodana duso, Savo majmune?

Pazi koji sam ja kvalitetan kandidat:Igram FM vec 15 godina, osvajao sam sam titule sa svim timovima koje sam vodio (Roma, Liverpul, Totenhem, Palermo, Crvena Zvezda), osvajao sam CL (Roma i Liverpul), gomilu ostalih trofeja, imam 42 godine, igrao sam mali fudbal ceo zivot, skupljam salvete i znacke i volim sve sto vole mladi... Ne, Toma Nikolic mi nije cale, jel i to neki uslov?
Link to comment

Daj Pantelija nesto o ovoj antologijskoj slici. Gde, kad?Majko mila kakve su ovo trenerke. Nikad od adidasa nist grdje video nisam. Je l' ono Djorovic iza? I Anceloti taster.

Link to comment

FUDBAL - Trening fudbalske reprezentacije YU. MILAN ARANDJELOVIC RAKI, fizioterapeut, MILJAN MILJANIC i golman ALEKSANDAR KOCIC.Beograd, 30.09.1996.photo:N.Parausic

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...