Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Svaka cast indexu :D Podrzali su nas i Slovence, mada su Slovenci ispali, ali ipak svaka im cast.
I mi ispali :( pocinjem da se pitam u iskrenost te njihove podrske <_<
Link to comment

da sumiramo utisak,vec godinama unazad utakmice nase reprezentacije pratim veoma mirno, bez uzbudjenja i trunke strasti, tako bilo tokom kvalifikacija, pa i pred, i tokom WC, ubedjen sam bio da nasi nece proci grupu( iako nismo imali ozbiljne protivnike) a nadao se da ce uprkos tome bar da pruze kakav takav fudbal, mislio sam da cu docekati zavrsetak utakmice sa klokanima pa lepo sesti i pokenjati se na sve one nalozene, al nekako nemam los utisak, nemam pojma zasto, dal zbog seratorske pobede protiv svaba il sto se nismo izblamirali, htenje protiv kengura, il cak jer smo imali sansu za prolaz do poslednje sekunde naseg ucesca, ne znam, nisam zadovoljan ucinkom mnogih igraca od kojih sam ocekivao da pruze taj, nekakav fudbal, vidic na trenutke ok, cesto kiksara, ivanovic bas los, kolarova se nekako nesecam, lane bled, krasica nikad nisam preterano i pokazo je ono sto sam uvek i mislio da je, od ostalih standardnih nisam ocekivao nista.,Sto se tice trenera, nikad nisam voleo tog arogantnognarcisailjubiteljaratnihzlocinaca, tipican Srbin, zaljubljen u sebe, pun krivog nacionalizma koji ne zeli da prizna gresku, preuzme odgovornost, nego samo mulja i maze narodu oci, tako da i pored ne loseg utiska, necu imati ni trunku simpatije prema njemu.Gde mu je bio taj standardni Milijas na dve odlucujuce utakmice? Povesti mrdju a ne onog malog iz Celzija ili onog iz Italije je sta? Sta smo dobili sa Mrdjom a sta bi dobili da je neko od ove klincadije sedeo na klupi? A za Racu ce vreme pokazati kakav je to talenat Mister osetio.Idemo u nove kvalifikacije...pa opet, sve ispocetka.

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Pade mi na um kakav bi se velemoćan tim iskombinirao od bosanskih i srbijanskih igrača. BegovićIvanović Vidić Spahić PapacStanković Pjanić Krasić Misimović Jovanović Džeko Kad bi se ubacili i Hrvati, 1 Srna i 1 Olić bi morali na klupu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...