Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Miha je pravi car, zove beka prosecnog nemackog drugoligasa dok mu igrac nemackog sampiona ne igra, anyway, istrpicemo i ove kvalifikacije pa da vidimo ko ce onda preuzeti Toletovu igracku za muzenje para...

Link to comment

Mihi je sad proradio inat (jedan od njegovih izraženijih "kvaliteta") pa će sad da dokazuje kako je on u pravu uprkos svemu i kako je on veliki trener i poznavalac igre, iako ga stvarnost (kroz rezultate) demantuje.

Link to comment
Zove ljude sa sireg spiska da ih isproba. Jedino na koga treba obratiti paznju su napadaci Djordjevic i valjda Djurdjic ili kako vec onaj Svedjanin se zove...Previse hejtujete.
Kaze Miha da nema mjesta za obojicu.Scepakadabra je naravno zacementiran.
Link to comment

Zove ljude sa sireg spiska da ih isproba. Jedino na koga treba obratiti paznju su napadaci Djordjevic i valjda Djurdjic ili kako vec onaj Svedjanin se zove...Previse hejtujete.

Link to comment

Kaže Siniša da ne možemo obojicu vidjeti istovremeno na terenu.http://sport.blic.rs...h-10-u-Seriji-A

Mihajlović je rekao i da će poziv za prijateljski meč sa Čileom u novembru dobiti nekadašnji bekovi Partizana Antonio Rukavina i Marko Lomić, sada igrači Valjadolida i Dinama iz Moskve.On je naveo i da će na delu videti ili Filipa Đorđevića ili Nikolu Đurđića, jer neće biti prilike da zaigraju i napadač Nanta i špic Helsinborga, pošto želi da utakmicu u napadu počne Marko Šćepović.
edit: Brži clever bastard, forum spor Edited by NekoIzMase
Link to comment
Miha je pravi car, zove beka prosecnog nemackog drugoligasa dok mu igrac nemackog sampiona ne igra, anyway, istrpicemo i ove kvalifikacije pa da vidimo ko ce onda preuzeti Toletovu igracku za muzenje para...
Dozvoli 1 Toni kapiten igra za Valjadolid.
Link to comment

Ok, kao sto rekoh u drugom postu, Lomica ne pratim i neznam, ali nem. 2 ligu znam i preko TV-a kao "simpatizer" vidim da ovaj drugi nema veze sa fudbalom, nije potrebno zvati ga, e sad ako Miha misli i veruje da mozda kod Rukavine pronadje sto i ovaj sam ne zna, sta znam, mogu ja isto pomisliti da mogu da letim, pa skocim za 15 sprata, samo sto cu brzo uvideti da sama vera u sebe ne menja nista...

Link to comment

Ово са Шћеповићем је потпуна мистерија. Рукавина игра прилично регуларно у Ваљадолиду.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...