Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Otkad se to Jankara ovoliko osilio? Ili ga bar ja ne pamtim kao ovoliko napadno retardiranog iz prvog mandata...Uhljebljenje kod Toleta, opšta podrška šipke i medija, šta li je, ali polako ali sigurno postaje najljigavija njuška u domaćem fudbalu, a to je vala podvig...kako god želim nam sve najgore, od srca. Sumnjam da bi i to banovanje na par godina donelo ikakve pozitivne promene, ali nije više ni bitno...sad samo želim da sva govna iz domaćeg fudbala, iz domaćih medija, narod koji ne može da bude rasistički jer mu to jednostavno nije u prirodi - pate! Što više to bolje...Edit - i izvinjam se za bulažnjenja posle Belgije...

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Otkad se to Jankara ovoliko osilio? Ili ga bar ja ne pamtim kao ovoliko napadno retardiranog iz prvog mandata...Uhljebljenje kod Toleta, opšta podrška šipke i medija, šta li je, ali polako ali sigurno postaje najljigavija njuška u domaćem fudbalu, a to je vala podvig...kako god želim nam sve najgore, od srca. Sumnjam da bi i to banovanje na par godina donelo ikakve pozitivne promene, ali nije više ni bitno...sad samo želim da sva govna iz domaćeg fudbala, iz domaćih medija, narod koji ne može da bude rasistički jer mu to jednostavno nije u prirodi - pate! Što više to bolje...Edit - i izvinjam se za bulažnjenja posle Belgije...
Sve ok. Bulaznjenje oprosteno. Racunam da ces, ukoliko fudbal ostane na snazi, uzivati u vlastitom bojkotu i lisiti nas ljubomore usmerene prema rasizmu nas, kojima nije u prirodi i koji cemo da navijamo kao u doba velikog Antare.Jankap koja je prelila SoS casu.
Link to comment

Kralju znao sam ces ti ovo da skapiras kao nastavak neke Robi vs Jankara price, ali veruj mi - kamo srece da je samo to u pitanju.Pratim novine/portale/tv ovih dana i bukvalno mi postaje fizicko lose kad vidim koliko smo svi globalno otisli u kurac. Nije vise ni pitanje animoziteta prema Jankari, ili bilo kome pojedinacno, ovo prevazilazi pitanja fudbala i sporta generalno...mnogo smo bre ukrivo nasadjeni, i pocinjem da se osecam potpuno nemocno sto ne mogu nista da uradim povodom toga. Uvek su me nervirali oni koji su u fazonu "ma mi Srbi smo govna", ali sam sad stvarno zapao u fazu da nam zelim sve najgore. Jer nista bolje nismo zasluzili.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment

Kao što sam rekao ranije, ovaj incident će samo da proširi jaz između "dokle više mi Srbi krivi za sve" i ovih "mi smo Srbi govna najveća".

Link to comment

Nisam baš čitao pomno temu tih dana, i ne znam šta si tačno pisao, ali da ti kažem da su mene mnogo više od samog incidenta (ništa što ne bih očekivao od naših navijača pa da se zaprepastim i razočaram) ubili odjeci u javnosti koji su usledili na njega. (i većinsko mišljenje naroda™, koje se formiralo kao posledica svega toga)

Edited by bob loblaw
Link to comment

a kao posledica kruševca i pređašnjih događaja, logično sledi ovako nešto

Italijanska Gazeta delo Sport upozorila je da su navijači Partizana koji stižu na utakmicu sa Interom, "najagresivniji u Evropi"."Ovo je prvi put posle dve godine, odnosno meča Italije i Srbije u Đenovi 12. oktobra, da srpski navijači dolaze u Italiju", ističe Gazeta i podseća da je tog dana "fudbal bio talac Ivana Bogdanova, ultra navijača Crvene zvezde, kao i stotinak srpskih ultranacioalista".Italijanski list navodi da će utakmica na stadionu Đuzepe Meaca biti meč visokog rizika, i da se očekuje dolazak oko 4.000 navijača Partizana."Znamo da je ovo utakmica visokog rizika. Zato je spremnost snaga javnog reda i mira na najvišem nivou. Čak ćemo dobiti i pomoć kolega iz Rima", rekao je šef kabineta policije Milana Pjetro Ostuni.Kako je najavljeno, meč će obezbeđivati i policajci sa 300 specijalno obučenih pasa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...