Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Какав је најновији извештај из јоханесбуршке цркве? Плаче ли икона Симеона Антиподијског мироточивог?

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Какав је најновији извештај из јоханесбуршке цркве? Плаче ли икона Симеона Антиподијског мироточивог?
Bog je ionako na Twitteru, realno nije bilo potrebe da cimaju čoveka da ih fotka.
Link to comment
Ako prodjemo grupu...Samo 2 dana odmora (cetvrtak i petak) imamo do osmine finala?! U subotu u 20:30h je utakmica...Bezveze!
stvarno sranje, mogli su da naprave dan pauze izmedju grupe i osmine finala. i onako posle ide po 2 dana pauze.ako budemo 1. u grupi imacemo dan vise.D2 (mi) ispastamo jer su mec A2(meksiko, nadali se da ce da bud oni), pomerili cak za 27. sa SC, pa je D2 upao u termin prvog dana 1/8 finala!
Link to comment
D2 (mi) ispastamo jer su mec A2(meksiko, nadali se da ce da bud oni), pomerili cak za 27. sa SC, pa je D2 upao u termin prvog dana 1/8 finala!
hm, a nije li to zato što je četvrtfinale A1-C1, pa da imaju isto dana odmora do tog okršaja?
Link to comment
A otkad se to kleci u pravoslavnim crkvama? Nesto se ne secam da sam to video dosad
to je iz edicije "brojanica oko vrata, badnjak na hladnjak, slavim slavu u kafani kod mileta" Edited by garoviks
Link to comment

Što se tiče odomora, pa isto je i protivniku. Ne igra engleska grupa tri dana ranije, pa da se kuka što je samo dva dana pauze do sledećeg meča. To je sasvim dovoljno vremena.Pominje se tim: Stojke - Rukavina, Vidić (Subotić), Luković, Obradović - Petrović, Stanković, Kuzmanović (Kačar) - Krasić, Jovanović - Žigić.Nije najavljen, nego su to pretpostavke po novinama.

Link to comment
Pominje se tim: Stojke - Rukavina, Vidić (Subotić), Luković, Obradović - Petrović, Stanković, Kuzmanović (Kačar) - Krasić, Jovanović - Žigić.Nije najavljen, nego su to pretpostavke po novinama.
Nema sanse da Bane i Vidic ne igraju. Ovo nam je ¨il si nindza il si mindza¨ tekma i nece se Antara zajebavati sigurno. A i ovakva sredina je nelogicna, jer igrati sa trojicom defanzivnih veznih mislim da ni Petko ne bi uradio. Mislim da je ovo vise lupetanje dokonih novinara
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...