Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Podrazumeva se da treba da budemo kaznjeni i da je ovo sve za povracanje, razumem i engleze koji ovo zele javno da osude ali je ovo nevidjeno preterivanje.Visegodisnja zabrana?
Naravno da je FSS zasluzio visegodisnju kaznu. Sta je ucinio do sada da te pojave nestanu? Koliko je utakmica prekinuto zbog skandiranja? Koliko klubova kaznjeno? Posle svakog incidenta ne stizu kazne vec pohvale "dvanaestom igracu". Posle takve "kaznene politike" nije ni cudno da ljudi na tribinama nemaju ni predstavu da rade nesto lose. Ni EmptyClips ne razume sta se to lose desilo. E za to je FSS kriv i za to je zasluzio suspenziju.Edit: ostatak posta ne bih komentarisao :frust: Edited by ficfiric
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

stadioni su nam pretvoreni u svetilista i mauzoleje ukrasene freskoslikarstvom, a u slavu ratnih zlocinaca, sitnih i krupnih kriminalaca. generator su svih vrsta mrznje, sazetih u stihove "ubij, zakolji, da _______________ ne postoji". postoje timovi u zemlji koji ne smeju da dovedu stranog igraca, a kamoli tamnoputog.kratak je put od tolerisanja ovoghttp://youtu.be/ab7HPqEevHUdo pojave majmuna na tribinama. a posto je prvo okarakterisano kao nista, nije ni cudo sto vaskoliko srpstvo sada smatra kako smo zrtve svetske urote. niko ne razmislja o kumulativnom skupljanju poena, kojim smo odavno zasluzili crveni karton.

Link to comment
dakle rasizma ili "rasizma" ( :lol:) je ipak bilo, ti samo hoces da raskrinkas britanske medije i rouza?
'Rasizma'.Dakle, Rouz i njegova majka nisu bili izlozeni rasistickom, fizickom i seksualnom naselju zbog boje koze, nego zato sto su to isprovocirali svojim podjednako neprihvatljivim gestovima. Dakle, baba (mada baba nije bas zgodan primer) nije zgazena zbog specificnog naglaska ili boje koze, nego zato sto je u napadu trijumfalne euforije glede postignutog gola, zviznula kamenicu o soferku. Naravno, ovde ce se uvek iznaci dovoljno moralnog kapaciteta kojim ce se traziti ukidanje saobracaja, ali o tome se na relevantnom nivou, svom srecom, nece ni raspravljati.Inace, da je Rouz Bozemesakloni Orlic, niko ne bi gledao u boju mu srednjeg prsta, svejedno bi se trazilo ukidanje nam fudbala, a svaka reakcija plemstva sa tribina, bila bi adekvatna.Nego, meni od svega najvise paraju cula ovi engleski tekstovi. Onoliko sovinizma mi ne bismo sakupili ni Vembli da nam posude. Verujem da se po engleskim forumima uspostavlja konsenzus oko zabrane novinarstva, te da ne postoje tamosnje gaze sa tezama o preuvelicavanju.
Link to comment
Dakle, Rouz i njegova majka nisu bili izlozeni rasistickom, fizickom i seksualnom naselju zbog boje koze, nego zato sto su to isprovocirali svojim podjednako neprihvatljivim gestovima.
Pa to, niko ga ne bi tukao da je ćutao i iskulirao prvih par test-prozivki, kao svaki dobar crnac/Šiptar/Cigan... Dobar crnac je staložen crnac.IMG_5846.JPG

Kobaton, salutirajuća gugutka sa Saitame.

Link to comment

Nisam gledao utakmicu koja je predmet rasističke polemike a i teško mogu da vas "ispartim". Ono što znam je da Srbi nisu rasisti nego su budale i da nas treba kazniti ne zbog majmunisanja nego zbog uništavanja fudbala od strane raznih Bata (toleta, đora, Miha, jankosana i sledbenika). Na majmunisanje na sportskim priredbama ću se osvrnuti samo kroz doživljena iskustva iz koga sam zaključio prethodno pomenuto (ne rasisti ali veeliiike budale). Krajem devedesetih dok smo bili u rezervatu normalno je bilo da su nam crnci krivi i da frustracije lečimo majmunisanjem jer nam pretpostavljam oni uzimaju posao i Kosovo. I to je postao trend, moda nazovi kako hoćeš. Osim ideologa sa Banjice koji su da bi se razlikovali usvojili Adolf koncept još ranije. E sad dolazimo do najjačeg dela. Sećam se Selte i kasnije par sluačjeva gde je majmunisanje sa severa bilo izraženo. Onda vođa stane na jednoj utakmici dok smo častili crnce sa uuuu i kaže "e ljudi dosta je bilo. Mi Srbi nismo rasisti nikad bili a i imamo crnce tako da je dosta" (ne treba napominjati da je od takvih i započeo koncept) i odjednom se prolomi aplauz uz odobravanje. Otad nikad više ali zato ove iz unutrašnjosti i inostranstva niko nije obavestio da to više nije moda. Mislim da dokaz o budalama dalje ne treba izvoditi. Lik kaže vičite uuu mamu im crnačku i oni viču, i lik kaže dosta je, a oni aplaudiraju.Kad smo kod budala pošto nam je to karakterna crta, uvek najveća mora da bude na čelu stada kao ovan predvodnik. Zato i kao zemlja fantastično napredujemo. Kad je mIha izabran ogradio sam se od kvaliteta struke jer nisam gledao njegove ekipe, ali sam rekao da ne može biti selektor jer je budala. Psihologija nula, karakter nula a to su najbitnije osobine za selektora. Ne kažem namerno trenera jer je njegovo da pozove ljude i da im kaže igrajte ono što ste igrali u subotu u klubu. Dakle ne trenira ih. Kad sam pričao sa jednim našim igračem koga je Miha trenirao u Italiji rekao mi je da nikad sa njim nije imao bilo kakav razgovor jer je on nedodirljiv. Umislio svoju veličinu i luduje. Naravno da takva budala mora naći najnormalnijeg da šilji k... na njemu. Bio sam U novom sadu kad smo igrali protiv Velsa i jedna sitnica mi upala u oči. Tadić baca loptu Banetu na stranu koja je neprecizna i beži u aut. Bane kliza kasni i kreće nazad. Tadić ga prati pogledom i digne ruke u znak izvinjenja, a Bane podigne palac i odmahne "nema veze". Ovaj posle gine i grize. Naravno da budala Kolarov svakom jebe mater ko mu ne doda u noge. I sad jedini koncept, napad po bokovima, jedinu zdravu ćeliju u organizmu Baneta srušiš da bi sebi nešto dokazivao...pa normalno da je super kvalifikovan za funkciju koju obavlja. Smešno mi je bilo kad je Bane ušao i doda Tošiću loptu koji se okrene i čeka da Bane prođe jer je to JEDINI način da dođemo do gola a Bane stoji na našoj polovini i ne mrda u fazonu "trener mi je rekao da ne prelazim centar". I normalno da se cela energija prenese na nedorasle menadžerske igrače koji znaju da ne znaju i znaju da ih budala vodi. Naravno da je normalno da izgubiš od ekipe koju bi i Palmini seljaci dobili. Žalosno je samo što su se toliko radovali posle i što vidiš da te precenjuju..ili kad vidiš lika iz Petrovca na moru koji začuđen kaže Pokisao sam u Bgd i došao ovde jer je Srbija moja zemlja pa doživim ovu sprdnju".Zbog svega navedenog voleo bih da se reprezentacija kazni a Partizan i Zvezda oteraju u Zonu. Jedino tako će se šljam sam povući i naći drugu zanimaciju. Možda se nešto izrodi iz toga.

Link to comment
Ono što znam je da Srbi nisu rasisti nego su budale i da nas treba kazniti ne zbog majmunisanja nego zbog uništavanja fudbala od strane raznih Bata (toleta, đora, Miha, jankosana i sledbenika). Na majmunisanje na sportskim priredbama ću se osvrnuti samo kroz doživljena iskustva iz koga sam zaključio prethodno pomenuto (ne rasisti ali veeliiike budale). Krajem devedesetih dok smo bili u rezervatu normalno je bilo da su nam crnci krivi i da frustracije lečimo majmunisanjem jer nam pretpostavljam oni uzimaju posao i Kosovo. I to je postao trend, moda nazovi kako hoćeš.
Velike budale koje crncima porucuju da su majmuni (pri tom se gade Darvina, valjda su samo crnci nastali od majmuna, a oni od svetog duha koj se ukazao u vidu bele dvoglave gugutke :mellow:) = rasisti. Nije tako komlikovano
Link to comment
Pa to, hoće da ispadne smartić u drušvu. Naime, ne samo da čita tri različita engleska dnevna lista (regularly, avidly & thorougly, čini mi se), već ima vremena, volje i znanja da obavi društveni reverse engineering na osnovu komentara iz online izdanja par toaletoida, tako dokazujući da su Englezi lažljiva i manipulatorska govna, a Rose je Englez, dakle... Second grade logika. Kamo sreće da se isti postupak redovno primenjuje na domaću štampu i uratke dokonih netizena.
lepo sto si upotrebio izraz toaletoid, posto se u ovom slucaju komentari sa BBC, daily maila, guardiana, telegrapha i SKY malo razlikuju. tj nimalo. slicno kao i tekstovi na njima koji se utrkuju u patetici oko ugrozenih zivota young lionsa u zemlji genetski predisponiranih na rasizam. ako mozes da mi ukazes na neki engleski medij koji se u ovom slucaju ne ponasa kao kombinacija kurira, politike ekspres i dnevnika RTS, ja bih molio da budem informisan. ja sam pisao o poplavi ne samo antisrpskog nego i generalno anti istocnoevropskog rasizma u njihovim medijima poslednjih dana i o cinjenici da se englesko javno mnjenje, koje zavrsava konstatacijama da su istocno evropljani olos civilizacije u kome jedino sto valja su zene kada puse kurac engleskim turistima, gradilo na fejkovanoj pricici koju je rouz napravio da bi opravdao svoj deo sranja u grandioznom finalu.evo vam pa se prepoznajte"Racism and hooliganism are riveted in the genes of the Serbians football fans. Who knows, sizable number of the population of the country may still host the genes in their bodies."jedino sto se danas, kada se neko setio da pogleda snimak svega, od zagrevanja do rasistickih ispada na kraju, setio da napise i ovo"Adult discussion, proper investigation and effective sanctions need to be arrived at through rational and due process. People are too quick to throw the baby out with the bath water, rather than analyse a situation properly and thereby come to, or at least pragmatically work towards, a long lasting solution to this problem."naravno, ko hoce da nastavi o tome da opovrgavam rasisticke pardon "rasisticke" ispade, izvolte, zabole me.
Link to comment

- smešno je što advokati izbacivanja rep. na par godina misle da će to opametiti sve budale, neke hoće ali ostaće sasvim dovoljno onih aprosvećenih koji će istu stvar ponoviti za 5 godina kada isteknu sankcije- ljudi vi kao da ste pali sa marsa, pa kad naš narod nisu opametile višegodišnje sankcije da promeni vlast, već je zloba pao i to tesno, tek nakon što je izgubio kosovo, začinjeno nato bombama, zar zaista mislite da će ovo iskoreniti rasizam na stadionima- imamo primer terija, kap. rep. je opsovao ferdinanda u zemlji koja se decenijama bori protiv rasizma, jbg vruća glava i kratak fitilj takvih će uvek biti- jedini način da se to spreči je da fss sve mečeve kod kuće igra bez publike, jer će se u masi ljudi uvek naći 5% budala zbog kojih će sankcije snositi 95% normalnih

Link to comment

Bio sam u Južnoj Africi i pričao sa nekim (malobrojnim) belcima koji još žive u pre menedelinom periodu. Oni mrze crnce, sve bi ih pobili, smatraju da su majmuni bolji i gade se istog vazduha koji dišu zajedno sa njima. Ovi naši ne znaju ni šta to znači. Jednostavno su prihvatili čuveni inat koncept "svi su rekli ne rasizmu e mi ćemo da". U inat, mada ne znamo ni šta je to...

Link to comment

Pa imas u vezi toga i "briljantne" misli Tima Marshalla na SKY sajtu o tome kako Srbi nisu prosli kroz traumu masovne imigracije da bi razumeli sta je rasizam, kao Englezi.

Link to comment
- smešno je što advokati izbacivanja rep. na par godina misle da će to opametiti sve budale, neke hoće ali ostaće sasvim dovoljno onih aprosvećenih koji će istu stvar ponoviti za 5 godina kada isteknu sankcije- ljudi vi kao da ste pali sa marsa, pa kad naš narod nisu opametile višegodišnje sankcije da promeni vlast, već je zloba pao i to tesno, tek nakon što je izgubio kosovo, začinjeno nato bombama, zar zaista mislite da će ovo iskoreniti rasizam na stadionima- imamo primer terija, kap. rep. je opsovao ferdinanda u zemlji koja se decenijama bori protiv rasizma, jbg vruća glava i kratak fitilj takvih će uvek biti- jedini način da se to spreči je da fss sve mečeve kod kuće igra bez publike, jer će se u masi ljudi uvek naći 5% budala zbog kojih će sankcije snositi 95% normalnih
naravno da neće opametiti. besmisleno je ograničiti igranje međunarodnog fudbala na određeno vreme. zato treba to da se uradi permanentno i ograničiti rasistima i onima koji su rasisti iz inata™ mesto za urlikanje majmunskih krika.
Link to comment
- smešno je što advokati izbacivanja rep. na par godina misle da će to opametiti sve budale, neke hoće ali ostaće sasvim dovoljno onih aprosvećenih koji će istu stvar ponoviti za 5 godina kada isteknu sankcije
Manje para u fudbalu = manje kriminalaca u fudbalu.
- ljudi vi kao da ste pali sa marsa, pa kad naš narod nisu opametile višegodišnje sankcije da promeni vlast, već je zloba pao i to tesno, tek nakon što je izgubio kosovo, začinjeno nato bombama, zar zaista mislite da će ovo iskoreniti rasizam na stadionima
Napisao si "nas narod nije opametila kazna, vec... nakon sto je kaznjen".
- imamo primer terija, kap. rep. je opsovao ferdinanda u zemlji koja se decenijama bori protiv rasizma, jbg vruća glava i kratak fitilj takvih će uvek biti- jedini način da se to spreči je da fss sve mečeve kod kuće igra bez publike, jer će se u masi ljudi uvek naći 5% budala zbog kojih će sankcije snositi 95% normalnih
Nema sta narod da se kaznjava. Sustina je da narodu niko nije rekao da ne sme tako da se ponasa. Nije protiv Engleza huktao Alkatraz, vec obicni ljudi koji i ne idu tako cesto na utakmice. Njima niko nije rekao da je to sto rade kaznjivo. Za te stvari ovde niko nikad nije kaznjen. Jeste da se na B92 takvo ponasanje ponekad i kritikuje, ali Deki Stankovic, Sale Stanojevic, Tole Karadzic, (...) nikada to nisu osudili vec su se uvek zahvaljivali publici na "fantasticnoj podrsci". To znaci da FSS svoj posao radi nedopustivo lose i da je zasluzio kaznu.
Link to comment
Pa to, niko ga ne bi tukao da je ćutao i iskulirao prvih par test-prozivki, kao svaki dobar crnac/Šiptar/Cigan... Dobar crnac je staložen crnac.
Ja bas o tome i razmisljam. Cega bismo sve bili liseni da je umesto Rouza pritrcao Henderson, istakao svoj aristokratski srednjak i tek dobio kamen o glavu, te 'Jebo te Del Boj i kraljica mater'.Inace, onaj citat koji je gaza preneo je vece sranje od dvocasnovnog koncerta majmunskih solista. U filharmoniji. Pod okriljem ministarstva za postovanje ljudskih prava. (edit: mislim na citat koji ucitava genetski kod) Edited by kralj
Link to comment
naravno da neće opametiti. besmisleno je ograničiti igranje međunarodnog fudbala na određeno vreme. zato treba to da se uradi permanentno i ograničiti rasistima i onima koji su rasisti iz inata™ mesto za urlikanje majmunskih krika.
A koje mesto? Stadion Milvola je cujem aktuelan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...