Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Opa! Ucitelju niste bolji od obicnog krusevackog rasiste. Jer to vajdenje uda na javnom mestu u cilju omalovazavanja protivnika se u svetu u kome zivi Rouz podvodi pod "sexual harassment" i kotira se na isti nacin kao rasizam. Zamislite da je to neki srpski igrac uradio u Noricu - a na tribinama zene i deca - jos bi bio u engleskoj apsani.
u mom svetu je pokazivanje srednjeg prsta prilično razlikuje od rasističkog vređanja. nisam siguran kako bi vas ljudi iz vašeg komšiluka gledali kad bi ovako racionalisali očigledno rasističko divljanje.zarad istine, ponoviću: odmah posle gola (a pre čuvenog "birdija") ljudi su masovno puštali krike, a bogami i gađali kamenjem.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ljudi iz mog komsiluka ne bi donosili zakljucke na osnovu emocija, licnih interpretacija i laznih svedocenja. Sacekali bi da se upoznaju sa cinjenicama.
pa to, ponela ga atmosfera, uzbudio se, jebes cinjenice. ko i tebe...
drugari jedine činjenice su da je čovek doživeo da ga se vređa zbog boje kože. opet ne razumem zašto meni podmećete emocije, ja komentarišem ono što sam video (urlikanje posle gola, gađanje kamenjem, šutiranje u gujcu, itd), dok vi iz nekog razloga branite kretene racionalisanjem njihovog rasističkog ispada.
Link to comment

car ti mama, kojote.ne kapiram sta pises teacheru, kao da nije dovoljno rasisticko sranje koje su napravili navijaci - onda kada se desilo, nego moras malo da "pojacas".ne znam cemu sluzi da se ovde da se izmislja da su "ljudi masovno pustali krike" odmah posle gola, kao da to sto su bacali odvaljene betonske delove tribina nije dovoljno veliki prestup...

Link to comment
car ti mama, kojote....
cermu ovakav dziberski komentar? previse citao britanske medije i komentare pa ga udarilo u glavu
Link to comment
car ti mama, kojote.ne kapiram sta pises teacheru, kao da nije dovoljno rasisticko sranje koje su napravili navijaci - onda kada se desilo, nego moras malo da "pojacas".ne znam cemu sluzi da se ovde da se izmislja da su "ljudi masovno pustali krike" odmah posle gola, kao da to sto su bacali odvaljene betonske delove tribina nije dovoljno veliki prestup...
ne uspevam baš da te pohvatam, ali nije ni bitno. uglavnom, šta je po tebi tačno:1) nije bilo rasističkog vređanja igrača sa br 3, evo i žurnal kaže da im nismo ni na himnu zviždali2) bilo je majmunskih krika, ali oni su se desili tek pošto su navijači bili isprovocirani pokazivanjem srednjeg prsta od strane igrača sa br 3. svi žalimo zbog par budala, itd. sledeći put će biti bolje.3) odmah posle gola, čuli su se majmunski krici i počelo je gađanje kamenicama sa tribina. u isto vreme igrači srbije su počeli da se obračunavaju sa igračima i trenerima protivničkog tima. igrač br. 3 iznerviran šuta loptu van terena i dobija crveni karton, nakon čega počinje masovno rasističko iživljavanje.
Link to comment
ne uspevam baš da te pohvatam, ali nije ni bitno. uglavnom, šta je po tebi tačno:1) nije bilo rasističkog vređanja igrača sa br 3, evo i žurnal kaže da im nismo ni na himnu zviždali2) bilo je majmunskih krika, ali oni su se desili tek pošto su navijači bili isprovocirani pokazivanjem srednjeg prsta od strane igrača sa br 3. svi žalimo zbog par budala, itd. sledeći put će biti bolje.3) odmah posle gola, čuli su se majmunski krici i počelo je gađanje kamenicama sa tribina. u isto vreme igrači srbije su počeli da se obračunavaju sa igračima i trenerima protivničkog tima. igrač br. 3 iznerviran šuta loptu van terena i dobija crveni karton, nakon čega počinje masovno rasističko iživljavanje.
ako pogledas malo bolje otpocetka, ja sam se ovde bavio laznim iskazom denija rouza koji je po britanskoj stampi bio jedan od glavnih dokaza za genetski rasizam srba i istocnih evropljana o cemu danas posredno pise i "telegraph". vi ste ismevali pokusaj FSS da to istera cinjenice u slucaju rosea na cistac - naravno zataskavajuci sve ostalo - ali oko ovog decka se sve vrti pa je red da vidimo da li laze ili ne.posle gola je usledilo masovno bacanje kamenica u teren, rasizma u tom prvom trenutku nije bilo ako kao merilo uzimamo snimke sa YT i RTS, ne znam pod koje krivicno delo potpadaju masovni urlici ali to je rasizam samo u tvojoj glavi.majmunisanje tj rasizam ili "rasizam" pocinje kasnije, kada je vec doslo do tuce na terenu, posle rouzovog bacanja kamenja nazad u publiku, navlacenja na kurac i srednjeg prsta.i to je sve.PS. kojote, tako kako si poceo sa mnom, mozes da pricas sa nekim sebi blizim od mene, to je sve sto sam hteo da ti kazem kada je dziberluk u pitanju. Edited by gazza1
Link to comment
To mi ludilo tek nije bilo jasno. Gotovo sam ubedjen da je kojim slucajem lopta otisla u gol aut i ostalo 0-0 da se nista ne bi ni desilo a opet bi ispali. Zasto li su prvo svi na terenu a posle i na tribinama poludeli nakon tog nebitnog gola stvarno ne mogu da skapiram.
Cini mi se da je lik pokazao kurac publici, i onda napuca loptu na njih, i onda su svi poludeli potpuno. Do tada je sve bilo 'normalno' na tribinama (tole lopove, malo kosovo, i tako to). U svakom slucaju, treba da nas izbace iz takmicenja na bar 5 godina, al da englezi kenjaju-kenjaju.
Link to comment
ako pogledas malo bolje otpocetka, ja sam se ovde bavio laznim iskazom denija rouza koji je po britanskoj stampi bio jedan od glavnih dokaza za genetski rasizam srba i istocnih evropljana o cemu danas posredno pise i "telegraph". vi ste ismevali pokusaj FSS da to istera cinjenice u slucaju rosea na cistac - naravno zataskavajuci sve ostalo - ali oko ovog decka se sve vrti pa je red da vidimo da li laze ili ne.posle gola je usledilo masovno bacanje kamenica u teren, rasizma u tom prvom trenutku nije bilo ako kao merilo uzimamo snimke sa YT i RTS, ne znam pod koje krivicno delo potpadaju masovni urlici ali to je rasizam samo u tvojoj glavi.majmunisanje tj rasizam ili "rasizam" pocinje kasnije, kada je vec doslo do tuce na terenu, posle rouzovog bacanja kamenja nazad u publiku, navlacenja na kurac i srednjeg prsta.i to je sve.PS. kojote, tako kako si poceo sa mnom, mozes da pricas sa nekim sebi blizim od mene, to je sve sto sam hteo da ti kazem kada je dziberluk u pitanju.
dakle rasizma ili "rasizma" ( :lol:) je ipak bilo, ti samo hoces da raskrinkas britanske medije i rouza? Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...