Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

jel moze snimak koji potkrepljuje izjave da je 90 minuta bio izlozen ovome o cemu govori? taj snimak tuce na kraju znamo.http://www.telegraph...key-chants.htmlja vam samo govorim da ceo ovaj kejs kako ga englezi vode, baziran na laznom svedocenju, daje mnogo vece sanse srbiji da se izvuce od drakonske kazne koju prizeljkujete. na kraju cemo proci sa par utakmica neigranja kod kuce, a vi cete nastaviti da naricete zasto blater i platini nisu zabranili fudbal ovde.

Edited by gazza1
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Uvrede koje se mogu jasno razaznati na snimcima su srpske psovke (koje i vi i drugi na forumu koristite), kao podrska sa tribina da tuku Engleze ("udri ga" isl.). Ja nisam cuo uvrede tipa "crncuga", "crnja" isl. Da li ste vi culi? Ako ste u onoj graji i galami uspeli da razaznate majmunske onomatopeje, pa na osnovu toga tvrdite da je bilo rasno vredjanje, onda ste ekspert za majmunluke.
:lol: ovo je zajebancija neka?
Link to comment
Uvrede koje se mogu jasno razaznati na snimcima su srpske psovke (koje i vi i drugi na forumu koristite), kao podrska sa tribina da tuku Engleze ("udri ga" isl.). Ja nisam cuo uvrede tipa "crncuga", "crnja" isl. Da li ste vi culi? Ako ste u onoj graji i galami uspeli da razaznate majmunske onomatopeje, pa na osnovu toga tvrdite da je bilo rasno vredjanje, onda ste ekspert za majmunluke.
:ziga:
Link to comment
Uvrede koje se mogu jasno razaznati na snimcima su srpske psovke (koje i vi i drugi na forumu koristite), kao podrska sa tribina da tuku Engleze ("udri ga" isl.). Ja nisam cuo uvrede tipa "crncuga", "crnja" isl. Da li ste vi culi? Ako ste u onoj graji i galami uspeli da razaznate majmunske onomatopeje, pa na osnovu toga tvrdite da je bilo rasno vredjanje, onda ste ekspert za majmunluke.
kako te nije sramota?
Link to comment

Ali onda ste eskpert za majmunluke :ziga: :ziga: :ziga:Pa ja se ovako nisam smejao danima. Ovo je trenutno najbolji topic na forumu. Ubedljivo. Ti si moj majstor za majmunluke, o da, o ne... :whistle:

Link to comment
ma nema sanse da je pokazao kurac nekome, sad ce kojot i teacher da ti kazu.
zabole me patka da li je pokazao kurac
Link to comment
jel moze snimak koji potkrepljuje izjave da je 90 minuta bio izlozen ovome o cemu govori? taj snimak tuce na kraju znamo.http://www.telegraph...key-chants.html
er, šta će ti to da je 90 minuta bio izložen ovome. dovoljno i ovaj snimak od 2 minuta. majmunski krici su se čuli odmah posle gola i to je urlikao ceo stadion. ne znam da li postoji snimak toga, ali pretpostavljam da će ga gledati onaj ko treba. ne razumem šta tražiš, neko patkometrisanje sa englezima, šta li? realno i da su ovi igrači svi genetski potomci od igrača Lidsa iz sredine 90-ih, opet to ne opravdava publiku iz kruševca da budu rasisti. zabole me za analize, ko je bio izazvan, šta je bilo ranije i sl. jednostavno nemoj da budeš glupan i da uzvikuješ majmunske krike. kraj priče. morali su znati za bolje. nadam se da ćemo imati vremena da o tome razmislimo na miru u pauzi od igranja internacionalnih utakmica barem nekoliko godina.
Link to comment
ma nema sanse da je pokazao kurac nekome, sad ce kojot i teacher da ti kazu.
pa šta ako je pokazao kurac. vlado čapljić je svojevremeno izvadio kitu i pokazao navijačima, pa mu niko ništa slično nije vikao. ovi su uzvikivali majmunske krike zato što su rasisti. kraj priče .
Link to comment

Opa! Ucitelju niste bolji od obicnog krusevackog rasiste. Jer to vajdenje uda na javnom mestu u cilju omalovazavanja protivnika se u svetu u kome zivi Rouz podvodi pod "sexual harassment" i kotira se na isti nacin kao rasizam. Zamislite da je to neki srpski igrac uradio u Noricu - a na tribinama zene i deca - jos bi bio u engleskoj apsani.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...