Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Po tome sta izjavljuje (gadjan kamienicama isl.) dovodi se u pitanje verodostojnost njegove tvrdnje da je vredjan na rasnoj osnovi
pa vređan je rasnoj osnovi u 90. minutu pošto je postignut pogodak. to je još uvek utakmica, zar ne? a i da nije, ne razumem kakvu ulogu ima njegova izjava i traženje njegove moralne čistoće u trenutku kad je čovek očigledna žrtva rasističkog vređanja.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

sve tačno, ali posle dobijenog gola je krenula predstava...
To mi ludilo tek nije bilo jasno. Gotovo sam ubedjen da je kojim slucajem lopta otisla u gol aut i ostalo 0-0 da se nista ne bi ni desilo a opet bi ispali. Zasto li su prvo svi na terenu a posle i na tribinama poludeli nakon tog nebitnog gola stvarno ne mogu da skapiram.
Link to comment
To mi ludilo tek nije bilo jasno. Gotovo sam ubedjen da je kojim slucajem lopta otisla u gol aut i ostalo 0-0 da se nista ne bi ni desilo a opet bi ispali. Zasto li su prvo svi na terenu a posle i na tribinama poludeli nakon tog nebitnog gola stvarno ne mogu da skapiram.
Cijenim da ih povod bilo radovanje Engleza, isto bi bilo i da su slavili nakon 0-0.
Link to comment

radi se o tome da decko laze, nista vise ali ne i manje. on je rekao ono sto je FSS stavio na youtube clip i ako mogu da dodam, rekao je jos da je bio zbog tih rasistickih ispada tokom utakmice na kraju nekontrolisano reagovao - pre nego sto je krenulo majmunisanje. tako da je njegov iskaz lazan, nijedan sud na svetu ne razdvaja sta je tacno a sta lazno u necijem svedocenju ako je uhvacen u lazi.ja sam ovde prvi pisao da srpski stadioni treba budu poliveni napalmom i spaljeni, ali ovo u krusevcu je toliko prenaduvano da se granici sa grotesknim i mnogo vise govori o engleskoj odgovornosti za rasizam na sportskim terenima worldwide jer se ocigledno nalaze pozvanim da ga iskorenjuju, nego sa stvarnim stanjem stvari.

Link to comment

To je njegova tvrdjna da je vredjan na rasnoj osnovi u 90. minutu. Vi to (Teacheru) prihvatate a priori ili ste culi uvrede? Ja imam pravo da sumnjam u verodostojnost Rouzove izjave jer optuzuje i za ono sto se nije dogodilo (kamenice i rasne uvrede u tioku cele utakmice). Na onom snimku (negde oko 5:18), prilikom izbacivanja auta publika skandira "Srbija, Srbija", a Rouz im rukom pokazuje da ne blebecu. Mozda je Rouz to skandiranje smatrao rasnim vredjanjem, ali po toj logici on moze sve sto ne razume da proglasi rasno-uvredljivim.Ne zelim da cepidlacim, ali poenta je da optuzbe za rasne uvrede imaju vecu tezinu nego za bubotke i cuske. To u Engleskoj dobro znaju i zato insistiraju na tome mnogo vise nego na cuskama koje su dobili. Jer za cuske bi kazne dobili igraci i funkcioneri, a za navodne rasne uvrede od strane publike i srpske reprezentacije ceo FSS.

Edited by Dimitrije
Link to comment
radi se o tome da decko laze, nista vise ali ne i manje. on je rekao ono sto je FSS stavio na youtube clip i ako mogu da dodam, rekao je jos da je bio zbog tih rasistickih ispada tokom utakmice na kraju nekontrolisano reagovao - pre nego sto je krenulo majmunisanje.tako da je njegov iskaz lazan, nijedan sud na svetu ne razdvaja sta je tacno a sta lazno u necijem svedocenju ako je uhvacen u lazi.ja sam ovde prvi pisao da srpski stadioni treba budu poliveni napalmom i spaljeni, ali ovo u krusevcu je toliko prenaduvano da se granici sa grotesknim i mnogo vise govori o engleskoj odgovornosti za rasizam na sportskim terenima worldwide jer se ocigledno nalaze pozvanim da ga iskorenjuju, nego sa stvarnim stanjem stvari.
ma ti sada braniš kretene, pod izgovorom da je on isti kao i oni. to jednostavno nije tačno. može da kaže da su ga psovali marsovci srbi tokom celog života, ništa neće promeniti činjenicu da je vređan sa tribina majmunskim krikovima.
Link to comment

Ne razumem zasto je toliko vazno da li on laze ili preuvelicava. Utakmica je cela snimljena sa vise kamera i mikrofona, tako da postoji verodostojan audio i video zapis. I taj audio i video zapis ce da gleda i detaljno pregleda komisija koja se bude bavila istragom. Sta je jedan igrac rekao ce imati mnogo manju tezinu nego ono sto ce sudije da gledaju svojim ocima i slusaju svojim usima.

Edited by WTF
Link to comment
To je njegova tvrdjna da je vredjan na rasnoj osnovi u 90. minutu. Vi to (Teacheru) prihvatate a priori ili ste culi uvrede? Ja imam pravo da sumnjam u verodostojnost Rouzove izjave jer optuzuje i za ono sto se nije dogodilo (kamenice i rasne uvrede u tioku cele utakmice). Na onom snimku (negde oko 5:18), prilikom izbacivanja auta publika skandira "Srbija, Srbija", a Rouz im rukom pokazuje da ne blebecu. Mozda je Rouz to skandiranje smatrao rasnim vredjanjem, ali po toj logici on moze sve sto ne razume da proglasi rasno-uvredljivim.Ne zelim da cepidlacim, ali poenta je da optuzbe za rasne uvrede imaju vecu tezinu nego za bubotke i cuske. To u Engleskoj dobro znaju i zato insistiraju na tome mnogo vise nego na cuskama koje su dobili. Jer za cuske bi kazne dobili igraci i funkcioneri, a za navodne rasne uvrede od strane publike i srpske reprezentacije ceo FSS.
ma postoji snimak gde se sve čuje, nema potrebe za branjenjem neobranjivog. nije srpstvo u opasnosti, opustite se. samo treba zabraniti internacionalno igranje nogometa u srbiji i ukinuti priliku rasistima da koriste stadione kao arene za demonstraciju svoje zaostalosti.
Link to comment

Али Милојко Пантић на Дневнику 3 ХРТ-а ... :lol:"То је све пренадувано. Тај мали тамнопути је изводио мајмунске покрете и показао средњи прст публици и тако је све почело ..."

Link to comment
Dimitrije ima jasan video snimak na kome se cuju uvrede, niste malo dete proguglajte lako cete ga naci.
Uvrede koje se mogu jasno razaznati na snimcima su srpske psovke (koje i vi i drugi na forumu koristite), kao podrska sa tribina da tuku Engleze ("udri ga" isl.). Ja nisam cuo uvrede tipa "crncuga", "crnja" isl. Da li ste vi culi? Ako ste u onoj graji i galami uspeli da razaznate majmunske onomatopeje, pa na osnovu toga tvrdite da je bilo rasno vredjanje, onda ste ekspert za majmunluke.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...