Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jedan komentar sa blica koji nudi potpuno rjesenje. Ja apsolutno podrzavam i u potpunosti se slazem. ============================Zivadinovica na klupu Zvezde, Kosanovica u Vojvodinu, Golca na klupu Partizana. Santrac u OFK-u, Zvonko Varga u Rad, Djoric na klupu Slobode iz Uzica, u Smederevo Jesica, na klupu Radnickog iz Nisa Karasija a iz Kragujevca Iliju Petkovica, Javor Curcic. Dostanica u Suboticu, Milinkovica u Kulu.... pa da gledamo fudbal, a ne ovako.============================+ 1000

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Jedan komentar sa blica koji nudi potpuno rjesenje. Ja apsolutno podrzavam i u potpunosti se slazem.============================Zivadinovica na klupu Zvezde, Kosanovica u Vojvodinu, Golca na klupu Partizana. Santrac u OFK-u, Zvonko Varga u Rad, Djoric na klupu Slobode iz Uzica, u Smederevo Jesica, na klupu Radnickog iz Nisa Karasija a iz Kragujevca Iliju Petkovica, Javor Curcic. Dostanica u Suboticu, Milinkovica u Kulu.... pa da gledamo fudbal, a ne ovako.============================+ 1000
liga sampiona :ziga:
Link to comment

Fudbalski savez Srbije postavio je danas na sajtu Jutjub video snimak pod nazivom "Koga laže Deni Rouz?" (Danny Rose is lying to whom?), na kojem je prikazan taj igrač dok je nastupao za mladu reprezentaciju Engleske na utakmici protiv Srbije.Rouz je posle utakmice baraža za Evropsko prvenstvo u Kruševcu izjavio da je vređan na rasnoj osnovi, kao i da je gađan kamenjem."Kao što možete videti na ovom video snimku, tokom utakmice UEFA under-21 nije bilo nesportskog ponašanja i vređanja protivničkih igrača na rasnoj osnovi", piše u opisu tog snimka na sajtu Jutjub.Na snimku koji traje šest minuta i šest sekundi prikazano je intoniranje himne Engleske, kao i više situacija u kojima Deni Rouz izvodi aut ili ima kontakt sa loptom.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Jel ono stvarno pravi zvanicni jucub nalog FSS? Mislim, i ako nije sramota je, ali ako je stvarno ovo nesto sto je FSS napravio... Ne znam. Ne znam kako bi se to moglo opravdati? U kom paralelnom univerzumu je onako nesto normalno? Pi.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Jel ono stvarno pravi zvanicni jucub nalog FSS? Mislim, i ako nije sramota je, ali ako je stvarno ovo nesto sto je FSS napravio... Ne znam. Ne znam kako bi se to moglo opravdati? U kom paralelnom univerzumu je onako nesto normalno? Pi.
zvanicnimater im nenormalnu
Link to comment
Jel ono stvarno pravi zvanicni jucub nalog FSS?
Da li je pravi sindikat policije koji vodi kampanju protiv coveka koga su prethodno pretukli u stanici?- What a bunch of utter scumbags the Serbian FA are .
Link to comment

Uf koji me djavo jebo da otvorim komentare na b92 :isuse:. Kako aktivna kampanja od odnosa 80-20 u korist osude rasizma dovede do 10-90 u korist raznih opravdanja. Voleo bih da nas izbace zauvek, a da Tole do kraja zivota sedi na celu FSS-a samo da ovi sto pravdaju rasizam nemaju u cemu da vide korist od tog izbacivanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...