Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

pitanje koliko bi to izbacivanje donelo nesto. govno™ bi samo postalo jos vece, mi jos pravedniji borci protiv celog sveta koji nas mrzi a i sinisa bi imao opravdanje, nije se kvalifikovao zato sto nam dusmani nisu dali, inace...

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Mislim da UEFA Srbiju i ne moze da izbaci iz svih takmicenja cak i kada bi htjeli tako nesto da urade. Tj, ne moze iz kvalifikacija za SP, posto je to takmicenje koje organizuje FIFA.

Link to comment

Opravdanja se ne "mazu na hleb". Izbacivanje reprezentacije i klubova (daj boze) bi donelo manje para od FIFE i UEFE, otezan plasman klubovima u takmicenje po grupama posle isteka suspenzije, samim tim i manje para od prodaje igraca, itd... Ne verujem da bi Ramadaniji, Bambalici i ostali imali sluha za opravdanja tipa - "mrzi nas svet"

Link to comment

Realno bi to izbacivanje iz kvalifikacija za EP leglo kao kec na 10. Za SP je vec najavio da nije vazno i da je cilj da se podmladi ekipa za plasman na EP 2016 a sad posto nas je zla UEFA izbacila ostaje samo da se zali za tom generacijom koja bi sigurno osvojila EP kao i da se okrenemo SP 2018 gde cemo izdominirati.

Link to comment

Janković za SPORTAL.RS: Da sam bio u timu, prošao bih kao Bane i KolarovKapiten Đenove kaže da ne zamera selektoru što nije među reprezentativcima.- Mislim da igram u najboljoj formi od kada se bavim fudbalom. Kapiten sam Đenove, čelnici kluba su mi ukazali poverenje i dajem sve od sebe da to opravdam. Uvek sam na usluzi reprezentaciji. Ukoliko misle da sam im potreban, mogu da me pozovu, a ako nisam, nema problema, kao što me nisu ni zvali. Nisam ljut na selektora. Ja ću da radim i odazovem se pozivu ukoliko usledi, ako Miha ostane selektor, ili ako dođe neko drugi na njegovo mesto - istakao je Janković.Kapiten "grifona" upozorava da moramo biti oprezni, jer svi imaju prag tolerancije. Nemanja Vidić i Dejan Stanković su se oprostili od reprezentacije, kao i Danko Lazović, pa bi Srbija lako mogla da ostane bez još nekog reprezentativca.- Moramo da vodimo računa šta radimo. Ostali smo bez nekih igrača. Ne bi bilo dobro da nam se ponovi nešto slično. Jer, svi mogu da istrpe kritike do jednog određenog nivoa. Strah me je da ne dođe do kontraefekta.Janković smatra da Ivanović i Kolarov nisu zaslužili da budu etiketirani kao glavni krivci za neuspeh, a selektor je upravo u njih dvojicu upro prst za prvi poraz.- Da sam bio u timu verovatno bih i ja bio na meti kritika. Ne ide mi u glavu kako su samo Bane i Kolarov krivi. Ne mogu oni sami da reše utakmicu, da igraju i u odbrani i u napadu. Stepanović: Miha radi protiv sebe; Golac: Tama je večna!Stepi: ...Taj Marković može da igra samo ako vodimo 3:0, pa da dobije petnaestak minuta da nešto pokaže. Kad se tim podmlađuje, ne uvodi se 7-8 igrača i traži se rezultat. Sad možemo da podmlađujemo reprezentaciju, kad su izgubljene šanse za plasman u Brazil, a ne da oni igraju od početka kvalifikacija. Tim može da istrpi dvojicu neiskusnih, a ne sedam....Ivan Golac ne misli da problem našeg fudbala počinje od kraha protiv Belgije i Makedonije.- Mi nećemo realno da sagledamo problem - kategoričan je Golac. - Problem u srpskom fudbalu traje decenijama. U bivšoj Jugoslaviji imali smo sjajne igrače, a nismo postigli nikakve rezultate. Danas nema ni igrača, a nema ih jer ne postoji struka. Decu nema ko da nauči fudbalu, viteštvu, kulturi, životu, poštenju... Naš reprezentativac izgubi loptu prilikom prijema, kad imaju loptu nabiju glavu u zemlju i ne vide dalje od lopte, a igra bez lopte je bitna, ne znamo kretnje, markacije prostora i igrača...

Edited by assignment
Link to comment

RTS samo o nasilju izveštava, tek na kraju priloga u dnevniku bukvalno jednom spomenut rasizam, tj. Kameronova optužba za isti a koju naš savez odlučno negira i odbacuje.

Edited by dillinger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...