Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Da, da, a sta ces tek da mi radis kad nas opeglate i ovde i tu... :cry:
Aj nemoj biti i ti malodušan (mada uživam u tome malkice evilsmile.gif ). Prvo, niste impresionirani, drugo, Srbi su nama uvijek bili težak protivnik.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ULuHJgCos7A
Link to comment

Evo citam i u Italijanskoj stampi da ce kazne biti zestoke™. I ja mislim da to nece mnogo promenti jer ce biti jos laksa potvrda kako nas mrze oni koji su jos gori od nas. Ni batina vise nije delotvorna na bandoglavog srbina, ali ima nesto jos jace od batine a to je novac. Pri tom ne mislim na neke kazne savezu za koje niko nikada i nije mario, vec da se pronadje neki nacin da se direktno placa iz dzepa svakog stanovnika. Neizvodljivo naravno, ali bi bilo lepo da dodje sluzbenik na domacinska vrata svakog krusevljana i kaze lepo..."dobar dan, izvolite uplatiti 20000 dinara kazne za jucerasnje rasisticke ispade...." i tako redom iz grada u grad posle svake sportske ili bilo druge manifestacije, postali bi u roku od godinu dana najvaspitanija nacija u evropi (najstarija smo vec).

Link to comment

ne bas tako, ali karte da se izdaju na ime i prezime uz licne dokumente, pa kad bude sranje ajmo redom na razgovore uz snimke, koje sad vec redovno policija ima sa tribina."da niste vi ono tamo sto hukcete i oponasate majmuna?""da.""izvolite kaznu, zatvor + novac + cao sportski dogadjaji 5 godina"

Link to comment

nema potrebe za tim posto mesta nisu numerisana i ti im podaci nista ne znace. ali, policija po snimku moze lako da identifikuje budale ako to zaista zeli. problem je sto se to ocito ne zeli

Link to comment

I tužilaštvo pokrenulo istragu, igrači i stručni štab na tapetu (Govedarica na spisku takodje, ono što se videlo u prenosu delovalo je kao da jedan od retkih normalnih koji je pokušavao da smiri strasti, al šta ja znam...)http://www.mondo.rs/s263521/Sport/Fudbal/Tuzilastvo_otvara_slucaj_Krusevac.htmlI treba da kazne te dripčiće pa će se sledeći put bar zapitati šta rade. Ako se nešto ne preduzme konačno ne znam kad će. I šteta što nije snimljena malo i publika pa da se identifikuju rasisti, sumnjam da bi bilo teško otkriti par desetina pametnjakovića. Problem je što bi njihovo ponašanje, da ne kažem majmunisanje, nažalost teško bilo podvedeno pod neku kategoriju prekršaja/krivičnog dela...

Link to comment

nema to veze sa mestima, jednostavno se znaju sva lica koja su bila na stadionu/kupila karte, mnogo lakse za identifikaciju. u poljskoj taj sistem radi samo tako, nema kupovine ulaznica bez dokumenta. ali pricamo bajke. do sada sam bio neutralan po pitanju nasih reprezentacija i ovakvog fudbalskog saveza, posle ovakvog negiranja i relativizacije ociglednog rasistickog ispada najiskrenije podrzavam svaki njihov poraz, kako sportski, tako i van terena.nema puno veze, jer celokupna ekipa je sljam, ali vidi se da je i ponos, dika, klub uzor mladih i starih, partizan, posebno radio sa svojim prvotimcima posle onog madjaroustasenja preklane. sad su presli na crnce. a setimo se kakvu je kaznu dobio jadnik koji je kolovodio pevanje. zbog toga ce se sve desavati opet, i opet, i opet...

Edited by garoviks
Link to comment
stvarno, po slikama i snimcima, jedino je Govedarica razdvajao. najbolje sada da se na njemu slome kola™
ne treba zaboraviti da je on kupio svinju dok je igrao u vojvodini, kako igrači ne bi umrli od gladi.
Link to comment

Misli se na sve fudbalske reprezentacije.Zar nije ne tako davno rekao Platini da za nas vazi "nulta tolerancija", i da ce se svaki prekrsaj strogo kaznjavati. Suspenzija svih reprezentacija i klubova bi mozda ovu drzavu i naterala da ucini nesto po pitanju ponasanja huligana a i mafijasima bi isterala bar nesto para iz dzepa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...