Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Mora se uzeti u obzir da posto si dobrovoljni finansijer klerofasisticke stranke, verovatno rasizam i ksenofobija imaju neko drugo znacenje za tebe. Pretpostavljam da nije rasizam ili ksenofobija dok ne dodjemo do toga da crnac/imigrant sedi pozadi, ta svuda se u svetu majmunski arlauce na stadionima. No dobro u majcici Rusiji vidim fino se gura ka tome... Ne bih te vise ometao :fantom:
Јес'вала пропутовао си свет, живео дуго напољу међу странцима, знаш као се они понашају. За то време ја са мотком у мраку седим у кукурузима чекам ког Хиспано-Афро хомосексуалца да му поломим све кости и да га обогаљим. Ако такав не наиђе биће ваљда каква феминисткиња да јој се крви на сламчицу напијем. Једноставно у нешто се ударати мора јел' тако?Синишин систем се распао због његове луде главе, што опет не значи да је овај тим није за Пиждрин измислио лопте.Мене само занима ако нас озбиљније казне, избаце нас из такмичења, може ли држава да разјури багру у Савезу или ће и под суспензијом Платини да чува Толете и Ћурковића?
Link to comment
Мене само занима ако нас озбиљније казне, избаце нас из такмичења, може ли држава да разјури багру у Савезу или ће и под суспензијом Платини да чува Толете и Ћурковића?
:isuse:nego...sta vele pametne glave:
"Igrali su tako da sam siguran da bi fudbaleri Ribara (sela u Jagodini na levoj obali Velike Morave) igrali bolje", ocenio je Marković."Građani Srbije, siguran sam, zbog te utakmice sekiraće se narednih desetak dana i za njih je to samo jedan u nizu slučajeva za zaborav, kada je u pitanju naša fudbalska reprezentacija. Mi koji nešto radimo u sportu moramo da podignemo glas i kažemo - Ej, ne možete tako da igrate vi koji ne znate koliko miliona evra imate, a Srbija vas je naučila sportu i fudbalu", istakao je Dragan Marković na svečanoj sednici Skupštrine grada održanoj povodom 17. oktobra, Dana oslobodjenja Jagodine od fašizma. "Kada prestavljate Srbiju morate da date sve od sebe", poručio je Marković fudbalskim reperezentativcima.
Link to comment

Ovaj Palma je toliki spomenik divljoj balkanskoj muškarčini da sam ubeđen da privatno najvoli da sapet kajiševima skiči dok ga heftaju u buljsona.

Link to comment
Ko je popušio priču o podmlađivanju od Siniše taj je promašio fudbal.
samo 90% foruma™ :fantom:premotaj malo na odusevljenje i vjeru u buducnost nakon poraza od Belgije.
Link to comment

A igra iz veceg dela utakmice sa Belgijom nije bila dobra? Stvorili smo više napadačkih akcija nego u poslednje dve godine. Momci su imali muda. I da li se to zove podmlađivanje ili ne - ne znam, ali pre bih voleo da gledam Đuričića, Ignjovskog, Lazara Markovića, Tadića... nego da se oslonimo na iskustvo Dekija Stankovića.

Link to comment

Ja mislim da su orlici hteli da pokazu svoj borben duh i dokazu se poglavici velikom orlu, najvecem patrioti i rasisti

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Ja mislim da tu nije bilo plana podmlađivanja, nego se tako poklopilo da je većina igrača u tim godinama da se ta promjena robe u izlogu mogla podvesti pod "podmlađivanje". Čovjek koji je uspio da se popička sa publikom, pola igrača, čiji su se glavni napori glede reprezentacije sveli na banalne stvari (pjevanje i pitanje ko koji broj nosi) i čija ekipa postigne golove na 2 od 8 utakmica (sem one kante Velšanima dali smo još jedan gol Šveđanima, i to odbrambeni igrač, Subotić) mi ne izgleda kao neko ko ima mentalne mogućnosti da ima bilo kakvu viziju i plan. Da se poklopilo da je većina igrača menadžera u 30+ godinama onda bi se vjerovatno spinovalo da nam "treba rezultat" i da "igraju najiskusniji". Doduše, nije to ništa novo (v. pod "Veseljko Trivunović"). Uglavnom, mislim da ćemo Sinišu pamtiti po ovim trivijalnostima i "60 minuta protiv Belgije".Žao mi je samo ovih igrača što će ovako mladi da provedu silno vrijeme da igraju za reprezentaciju koja neće imati podršku (u čemu oni nisu krivi), da će da nabiju luzerski mentalitet i da će da im se ogadi igranje za istu, tako da smo u opasnosti da ostanemo bez nekog od njih u godinama kad budu pružali najbolje partije.

Link to comment

Empty, Porucnik,... odgovorio vam Onuoha:

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/222081/Onuoha-Srbe-nikada-necete-promeniti-zive-u-proslosti-i-ne-misle-da-grese"Ovde ne pričamo o normalnim ljudima. Da pričamo o normalnim, oni ne bi demantovali ono što je očigledno. Iskreno, možete da kaznite nekoga na pravi način samo ako taj neko prihvati da je radio nešto pogrešno. A siguran sam da mnogi ljudi koji su pribegli vređanju iskreno misle da ništa loše nisu uradili. Mi znamo da jesu. Ali, ti ljudi žive u nekoj dalekoj prošlosti. Misle da da nije ništa pogrešno u njihovom pogledu na svet. Oni misle da je vređanje potpuno u redu. To misle i njihovi drugari, njihove kolege a i ljudi koji sede u blizini. Nikakva kazna ili izbacivanje neće promeniti to", smatra Onuoha.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...