Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

[attachment=8798:10081933864c1fc70220599446213652_big.jpg:lol:
Мммм, лепо је видети мултикулти брак. Младожења Србин, млада Команчкиња очигледно невина...
Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Мммм, лепо је видети мултикулти брак. Младожења Србин, млада Команчкиња очигледно невина...
Gde ti vidiš multikulti ovdi? Pa mlada je u belom, dođe mu na isto <_<
Link to comment
Mozda je Kaka jednaki seronja kao i Kezman i njemu slichna ekipa, ne znam. Znam samo da se ne shtrecam toliko kad vidim Kaku, jer znam odakle dolazi - iz zemlje u kojoj religija ima mnogo vecu ulogu od one koju ima u Srbiji. Kaka je verovatno za zivota u crkvu ulazio barem jednom nedeljno. Znam nazalost odakle dolazi i Kezman i Pantelic; Srbija je zemlja u kojoj se religioznost meri time koliko cesh puta reci brate i koliko cesh sharenih brojanica da stavish i koliko cesh puta da se prekrstish kad te bus na liniji 56 proveze pored crkve na chukarichkoj padini. Kad prodjem pored crkve, slabo neshto vidjam ljude unutra, osim ako je venchanje u pitanju. Tako da mi se naravno mnogo vishe kenja od takvih sluchajeva.Inache mi se sere od celog koncepta 'bog nam je pomogao da pobedimo'. Znam samo jednu osobu iz sveta sporta koja je jasno rekla 'god doesn't care about football' i hvala mu na tome. Nadam se da ce vremenom i ostali da osete tu jednu i jedinu istinu.
da, ali je on mislio na onaj drugi fudbal ;)inace mislim da je to jedna od najgenijalnijih izjava...
Link to comment

Možda su momci religiozni i idu redovno u crkvu, pa su tako iskoristili priliku da je posjete. Ne mora uopšte da znači da su se molili vezano za utakmicu, ili mora ako je tako Press(ili ko već) napisao!? <_<

Link to comment
A otkad se to kleci u pravoslavnim crkvama? Nesto se ne secam da sam to video dosad
Nije uobicajeno ali se desava. U crkvi mozes stajati, klecati, sjediti apsolutno je nebitno jer poenta nije u stavu tjela nego u skrusenosti. Sto se tice ove dvojice mislim da su oni u crkvu iskreno otisli i da ovo nije poza ni foliranje. Njima je zaista stalo da urade nesto na prvenstvu pa su otisli u crkvu, jer eto... Bilo bi glupo da je fol, nisu politicari.E sad, da li Bog gleda fudbal i za koga navija i da li ce nekome pomoci, nemam pojma. Nadam se da gleda. Ja sam jutros skoknuo do crkvelaugh.gif. Za svaki slucaj.
Link to comment
Petkovic Ilija na SOS-u!
i lepo odmah rekao da su price o cuvanju nekih igraca zbog zutih kartona nebuloze
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...