Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Naravno da je FSS najveći problem u celoj priči, krivica uvek ide od najviše istance. Mihajlović je kompletna budaletina, to je sada jasnije nego ikad. Da smo normalan savez, leteo bi već danas, ali kada su igra tima, rezultati ekipe i dobra atmosfera u ekipi bili prioritet savezu? Da bog da im se zapalila kuća fudbala (iako mi je blizu), (ovakav) fudbal sa ovakvim savezom ne treba da postoji u zemlji Srbiji. Ne ovde, nigde.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Idemo dalje, idemo šire, idemo duže. Gradonačelnik Kruševca:

Ponašanje kruševačkih navijača juče je bilo na izuzetno visokom nivou.
Da li su ovi ljudi slepi & gluvi, pa ne vide i ne čuju ili se nadaju da su neki drugi samo glupi, pa će prevideti šta se zaista događalo na tribinama ako im se dovoljno dugo bude servirala prijatna pričica?
Link to comment

Sad ce da nas kazne do kraja kvalifikacija bez publike i mnoooogooo para.Da li smo mi pod nekom uslovnom kaznom zbog Djenove?

Edited by Milosh76
Link to comment
Ja jednostavno ne mogu da poverujem da se Antic nije od A do C uklapao u Toletov modus operandi. Ako ni zbog cega drugog ono zato sto u suprotnom ne bi bio postavljen at the first place. Sto se tice EP, slazem se da bismo verovatno otisli (mada je i Antara kilavo krenuo posle SP), ali plasman na ovo SP bio bi senzacija.
mislim da je to u korelaciji sa odnosima Tole-Radomir & Antic, te da oslikava voljni momenat selektora i tima
Link to comment
A to je sad stvar diplomatije. Meni deluje da se ovakva saopstenja pisu po kljucu.
Ceo sistem je nakaradno postavljen, FSS je samo malo drasticnija manifestacija te nakaradnosti. U takvom sistemu vrline postaju mane a svinjarije se opravdavaju ili cak proglasavaju vrlinama. Gradonacelnik umesto da se postidi zbog svinjarija proglasava ih etalonom sprotskog ponasanja. Ministarka sporta je osudila nasilje i nerede posle utakmice ali se ne izjasnjava ko je kriv za nerede. Sistem je los, "grasroot" nije nista bolji a to je sa cim sistem najvise racuna - perfektna simbioza.
Link to comment
Ja jednostavno ne mogu da poverujem da se Antic nije od A do C uklapao u Toletov modus operandi. Ako ni zbog cega drugog ono zato sto u suprotnom ne bi bio postavljen at the first place. Sto se tice EP, slazem se da bismo verovatno otisli (mada je i Antara kilavo krenuo posle SP), ali plasman na ovo SP bio bi senzacija.
Zašto bi bio senzacija, a onaj odlazak nije bio? Zbog nedostatka Vidića i Stankovića (a prilično sam siguran da bi od te dvojice bar jedan ostao za ovaj ciklus, da je Antić ostao)?Antić se nije uklapao u Toletov modus operandi iz prostog razloga što je preiskusan i prevejan, i ne bi baš da savija kičmu ako ne mora, i zato je i smenjen. I Tole ume da se zajebe u proračunu. Srećom, to mu je bio poslednji put, pretpostavljam, pa ćemo po svoj prilici od sad imati prilike da uživamo isključivo u živopisnim Pižonima, Sinišama, a možda i mladi Jankara dobije tu milost kad Miha popije nogu za par meseci (ili još ranije).Uglavnom, sve to treba podržati, naše je.
Link to comment
Наравно. Рецимо у Пољској и Русији тога нема. Уствари јебеш њих, то су источна племена. САД брате, тамо све веверице живе. У Холандији и Енглеској људи се шетају проланцима држећи се за руке радујући се лептирима.Само у Србији се црнци шаљу у ратове на блиском истоку да гину, туку Пакистанци, пале радње Мароканцима... То тако није у целом свету.
Ti si, momče, opak mentol.
Link to comment
Kako je izjavila videla je da su kozu i južnoameripčkog mravojeda tukli bejzbol palicom
Djubre imigrantsko, dosao je da vrednim autohtonim evropskim mravojedima otme hranu iz usta. Tako mu i treba. Mi kakve smo srece stici ce nam albanski gej mravojedi da u potpunosti upropaste nase domace i obelokuzhe ih.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...