Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

I imitirali su AV-8B Harrer na centru... A i pederi su i ružni i stoka...Jbeš ga, ja počinjem da shvatam sa kakvim psihopatama mi živimo u državi... I ne, to nije sporadična situacija... Toga će biti sve više i više...

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

***Nje mi jasno kako se svaki put kada napravimo neko sranje, u bilo cemu cega se docepamo, pa i u sportu, pojavi odmah armija relativizatora koja krene da ponavlja kako to nije nista, sve strane su cinile zlocine (koliko je mp u pravu jbt), pogledaj njih, a sta su radili crncima. I to na ovom forumu jbt, gde su takvi valjda u manjini. I neverica svaki put kad vidimo koliko je nas prosecan covek u stvari stoka.

Edited by teacher
Link to comment
ko je bre rasista? :mad:partsev-finalkup-21.jpg
tako je. nema potrebe stavljati sve u istu kantu za smece. vecina na sinocnoj utakmici vjerovatno podrzava 1 stub™...u partizanu se gaji multi etno kulti!! kazniti stub™!naravno, treba ugasiti fss pod hitno! nadam se ogromnoj kazni i jednoj zabrani na 25 godina sa sve selekcije, cak i zenske. stadione napuniti vodom i napraviti velika uzgajalista ribe Edited by Krampa
Link to comment
Ko je relativizovao ovo sranje (ovde i na taj nacin)?
Pa nije bas intenzivno kao prosli put kada se branio kodeks (sta li bi sada imali da kazu o njemu, bas me zanima), ali uglavnom ista ekipa upada svaki put u tu pricu. Neki fale, neki novi uskoce, neki se zajebu pa se pridruze iz nehata, a za neke sam siguran da su stvarno na liniji odbrane srpstva svaki put.
Pa nije to baš bez mnogo smisla. Njihove mlađe selekcije su poprilično govnarske, ja nisam zaboravio Meta Derbišira.
Шта десет година, напалм, онда сарин, па опет напалм. Удри те српске бубашвабе.
+1
Нема то везе са расизмом.Сећам се Звездина текма, сад док је Жутио био тренер, европска мислим. У противничкој екипи измена, излази црнац. На Северу одређен број људи креће са мајмунским крицима. У исто време на терену у Звездином дресу брат Борха.Није то до расизма, већ су људи идиоти и оће да вређају човека (јелте пошто је противнички играч) па онда траже неку карактеристику и на то се фокусирају. Црнцима се муууче, азијатима се јебе косоока мајка, муслиманима муслиманска, оном судији ћелава, Бабовићу чупава.. кад се попичите са неким у реду у маркету ко има наочари псујете га да је ћорав.. То су ти моменти кад бес натера на примитивизам и супарник се вређа ниско.У сваком случају идиотизам, али итекако устаљена појава свуда око нас у свакодневном животу.
Maloumnosti tog tipa ne treba mesati sa rasizmom. Navijacki mentalni sklop je uvreda cak i za rasizam. Na svu srecu nikada nece prerasti u ideologiju.
***post-59-13352691800404.jpg Edited by teacher
Link to comment
naravno, treba ugasiti fss pod hitno! nadam se ogromnoj kazni i jednoj zabrani na 25 godina sa sve selekcije, cak i zenske. stadione napuniti vodom i napraviti velika uzgajalista ribe
Care nesto si prebacio, to je arbeitman, covek se samo kvalitetno sprda, sigurno nije mislio to sto mu spocitavas.
Link to comment

А зашто не релативизовати ако је за релативизацију? Или те заболе већ је битно да се људи представе као расисти како би се покењао нашта већ волиш да се покењаваш?А и не знам баш дал је то релативизација, пошто нисам сигуран дал је боље бити расиста или просто идиот и допуштати да те повуче маса.

Link to comment
Care nesto si prebacio, to je arbeitman, covek se samo kvalitetno sprda, sigurno nije mislio to sto mu spocitavas.
ma znam, salim se i ja mada ovo sa mega giga ribnjakom nije mozda toliko luda ideja. ^_^
Link to comment
Crncuga, Camuga, Siptar, Zabar, Peder, Mrtvumajkuupicku, Dete, Seme&Pleme...Rasizam, sovinzam, nekrofilija, homofobija, pedofilija... A u stvari nista od toga, nego ono najgore - kurva koja sve nareceno manifestuje po potrebi.Nego, dajte stvarno da se fudbalu vratimo. Da li izvizdati Tadica i Lazu Markovica prvom prilikom? Da li bi kakav transparent sa likom Marka Pantelica privoleo doticnog da ozivi lesinarsku karijeru? Da li bi kakav prigodni religiozni napev motivisao revitalizaciju rahmatli Kezmana? Meni onih pola cuke protiv, doduse, drugorazredne Belgije bilo svetlo na kraju tunela, ali debakl od Janevskare je pokazao pravu slabost naseg tima.
Za prvi deo +1Za sportski deo:Miha pravi ozbiljne pizadirije od pocetka, i ako mu je nabijanje nacionalizma i bahato ponasanje prema igracima i javnosti jedini put, onda u pm. pa cak da i ima uspeh, a nema ga. A da bi ga imao trebao bi barem tim da sastavi a i tu mi nije jasan jer ocigledno stavlja svoje neke principe iznad interesa tima...Npr. Slucaj Subotic - Covek je standardan u Dortmundu, osvoji 2 titule, igra LS, igrao na SP, mlad, a greje klupu?!? Moj hint: Subotic nije pravi Srbin, a i srpski jezik mu ne ide, mozda cak i nezna himnu?!? Slicno je i sam Kuzmanovicem...Pa forsiranje likova popot Scepovica, Markovica i jos po nekog.... Ali, nista od toga nije slucajno, jer se sve desava pod "Vodjstvom" naseg dragog FSS-a, sto me dovodi do mlade repke...Twitter ovog debila govori sve... Mozda sam i ja bio takav sa 20 god, ali nisam reprezentativac drzave, hocu reci, ako ga vec roditelji nisu vaspitali, moralo je bar kroz trenere i FSS, posle trenrnga na kurs o fair play-u i ponasanju ako zelis biti pro,,, Ah da, FSS bi trebao da brine o tome...I tako dalje, sve pocinje od FSS-a, svi to znamo, niko ne moze da promeni ili ne zeli, opet je to ipak i povezano politikom, tako da nama preostaje da ignorisemo i gledamo tenis ili golf...
Link to comment
ma znam, salim se i ja mada ovo sa mega giga ribnjakom nije mozda toliko luda ideja. ^_^
ideja je vrhunska, komercijalno jezero za ribolov u centru beograda, ali prvoklasno.+1
Link to comment
ideja je vrhunska, komercijalno jezero za ribolov u centru beograda, ali prvoklasno.+1
eto, makar neko da prepozna orginalnost...ribolov,lov i ronjenje...nemam pojma koliko marakana/jna ima kubika ali moglo bi se svasta izvesti...potopiti sve zajedno sa fss-om, papirima, opremom, direktorom, trenerom, klubovima, peharima, navijacima i celom imovinom...pa neka se onda pravi takmicenje u sportskom ronjenju, ribolovu, surfanju, pisanju...mogucnosti su mnogobrojne
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...