Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

jel se to publika u skoplju drala cigani, cigani vs gostujuća šiptari, šiptari? ili se meni učinilo?
Men' se isto učinilo. Nisam mogao da verujem da slušam.
Rekoše predstavnici engleskog fudbala (i navijača), na čijoj duši leži najveći broj mrtvih glava u Evropi na fudbalskim utakmicama, otkad se lopta kotrlja livadom.
Zagazio si u opasno polje, kao i kada Dačić krene da objašnjava ko smo mi bili, a ko Nemci u II sv. ratu. Engleska je bila kažnjena i to tako što je Megi Tačer insistirala da bude kažnjena, a onda je ona, tj. država krenula u borbu protiv huliganizma. Ne volim PL i retko je gledam,ali stadioni PL su za primer kako se odlazi da se odgleda fudbalska utakmica.
rodz, najjadniji smo na svetu sa svojim fudbalskim savezom, ali hrvate moramo da oducimo od fudbala.. :D
+1 :)
Ja najvisem zameram uefi govnetu jer nas nije izbacila na par godine posle onih sranja u Djenovi i iskreno se nadam da ce to uciniti sada. Jbg za srbe nema drugog leka no batine. Uzgred stidim se onih (pa i na ovom forumu) koji rasisam opravdavaju provociranjem ili slicnim stvarima protivnika. Zabarana igranja za nase klubove i reprezentaciju je jedini lek a i u potpunosti se slaze s Tominim dugorocnim planom da se vratimo na selo.....meni sve ovo odlicno izgleda.
+1 sve nam je gore stanje, tj opšta krvna slika društva, a u fudbalu je baš vidljiv kancer. Najgore, neće nam biti bolje šta god da se reši, jer je većinski društvo u stanju apatije, ali i ogorčenosti gde su svi drugi krivi, dok u se ne gledamo.
Link to comment

da sumiramo:rasista - onaj koji poznaje licno crnca, siptara, pedera... i empirickim metotodom utvrdjuje da su zlo i da ih mrze iz dna duzenestasni srpski djecarac (dokazani nerasista) - onaj koji ne poznaje licno crnca, siptara, pedera...ali voli da iskazuje verbalno negodovanje inspirisano trecim motivimakoristan forum, svasta moze da se nauci, (narocito o ucesnicima)

Link to comment

Не батргај се, прекуваће ти мозак. Ено НИМ ти лепо објаснио.

navijači
Видиш овде морам да те исправим. Кад нешто не ваља онда је згодно употребити термин навијачи. А јуче је навијача тих које не волите било само иза гола, остало су били обични људи које не називате навијачима. Али када и ти људи покажу вилгарност и некултуру онда се сврстају у навијаче.Дакле није до навијача, већ људи генерално.
Link to comment
da sumiramo:rasista - onaj koji poznaje licno crnca, siptara, pedera... i empirickim metotodom utvrdjuje da su zlo i da ih mrze iz dna duzenestasni srpski djecarac (dokazani nerasista) - onaj koji ne poznaje licno crnca, siptara, pedera...ali voli da iskazuje verbalno negodovanje inspirisano trecim motivimakoristan forum, svasta moze da se nauci, (narocito o ucesnicima)
ček da citiram neke ugledne forumaše :isuse:Po meni, opasnije za okolinu je kad je neko glup i primitivan nego kad je rasista. Eto, mi u Srbiji od tog rasizma najebemo svake prestupne godine, a to što smo glupi ukopava nas svaki dan. A još gore je kad neko zlonamjerno izvrće činjenice/nečije rečenice i kad mu silogizmi ne idu.
Link to comment
Не батргај се, прекуваће ти мозак. Ено НИМ ти лепо објаснио.Видиш овде морам да те исправим. Кад нешто не ваља онда је згодно употребити термин навијачи. А јуче је навијача тих које не волите било само иза гола, остало су били обични људи које не називате навијачима. Али када и ти људи покажу вилгарност и некултуру онда се сврстају у навијаче.Дакле није до навијача, већ људи генерално.
Da samo rasčistimo, kad upotrijebim izraz "navijači" ja uglavnom mislim da "one navijače" koji su tu po komandi, kojima je to životno zanimanje itd. Ne smatram pod tim povremene posjetioce fudbalskih predstava, jer, nažalost, oni i dolaze samo na tako neke "jače" utakmice i uvijek su u sjeni ovih "profi navijača" pa mi je prešlo u naviku da pod "navijači" smatram ove "profesionalce".
Link to comment

I navijac je kao termin evoluirao. Niko normalan (a upucen) se vise ne bi deklarisao kao navijac. A opet, kad me pitaju za koga navijam, ja kazem. Verovatno ce i to da se promeni.

Link to comment
Da samo rasčistimo, kad upotrijebim izraz "navijači" ja uglavnom mislim da "one navijače" koji su tu po komandi, kojima je to životno zanimanje itd. Ne smatram pod tim povremene posjetioce fudbalskih predstava, jer, nažalost, oni i dolaze samo na tako neke "jače" utakmice i uvijek su u sjeni ovih "profi navijača" pa mi je prešlo u naviku da pod "navijači" smatram ove "profesionalce".
to je ok, ali time kao da se pomalo abolira stoka koja krene da majmunise na istoku ili zapadu.
Link to comment

obicni, normalni ljudi, ne znaju siroti ni sta je rasizam, sovinizam, primitivizam, al eto povuklo ih, isfrustriralo njihove sporstki nastrojene duhove i mozgove sto gubimo, pa su u nedostatku boljeg ventila malo mukali... problem je sto u srbiji najvise ima tih obicnih i normalnih.

Link to comment

Ма ок, није проблем. Навијач сам ја. Те које ти називаш навијачима су хулигани и идиоти. Из угла тих хулигана и идиота они су навијачи, ви сте сипатизери, а и ја сам по ставовима симпатизер ал кад кажем да стојим на Северу онда се збуне. Терминологија, ал то је апсолутно небитна ствар.Оно на шта сам хтео да ти скренем пажњу је да си за оно синоћ оптужио те које називаш навијачима, а у ствари у томе је учестовао цео стадион што ће рећи и ти повремени посетиоци фудбалских представа. Примећујем то да се за свакаква срања увек оптуже ти навијачи, све се некако оправда чувеном 'ах, па то је та навијачка стока'. Јесу стока често, ал им се исто тако често на терет ставља и више нег што треба.Завршио бих расправу о овоме, чиста дигресија.Бек ту рејсизм.

Link to comment
Da samo rasčistimo, kad upotrijebim izraz "navijači" ja uglavnom mislim da "one navijače" koji su tu po komandi, kojima je to životno zanimanje itd. Ne smatram pod tim povremene posjetioce fudbalskih predstava, jer, nažalost, oni i dolaze samo na tako neke "jače" utakmice i uvijek su u sjeni ovih "profi navijača" pa mi je prešlo u naviku da pod "navijači" smatram ove "profesionalce".
Da li mislis da su profesionalci™ sinoc urlikali?
Link to comment

Ti glupi i primitivni navijači koji kao nikada nisu videli crnca pa, je l' te, ni ne mogu biti rasisti, očigledno su dovoljno informatički pismeni da znaju kako ti pravi rasisti postupaju prema tamnoputim igračima na drugim meridijanima. Kako se baš sete da majmunski urliču ako su tako neobrazovani?Ono sinoć je tipična manifestacija rasizma i tu svaka priča prestaje.

Link to comment

Ne abolira to ove "Zapad/Istok" gledaoce nenavijače njihovog grijeha i primitivizma, nebitno da li im je to rasističko glupiranje krenulo iz stomaka ili su prihvatili od prvog do sebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...