Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

mislim da je najmanji problem u ramadaniju.najveći problem je fss i toletovo škartiranje antića, gde smo izgubili kontinuitet trenera i sistema koji je bar u jednom ciklusu proizvodio rezultate, a kao posledicu smo imali da su neki mediokriteti od igrača dobili samopouzdanje i igrali na višem nivou od svog limitiranog talenta. dakle, fss prvo, a onda i šarlatan na klupi. čovek koji je od prvog meča više mislio na banalnosti tipa himna, aplauzi, koreografija, nego o igri i igračima. kapiram da je ovo sa himnom seksualno naložilo pola gastarbajterskog sveta, ali to teško da ima veze sa onim zbog čega je on izabran da bude selektor srbije. i na kraju igrači, koji su užasno trenirani od petlića. naučeni na šabanisanje, prodaju/kupovinu utakmica kao da je to najnormalnija stvar, nemaju tehniku, ne shvataju šta je to timska igra i samo im je važno da od nekih ramadanija dobiju 5% svoje plate kako bi mogli da jebu drolje po splavovima.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ja najvisem zameram uefi govnetu jer nas nije izbacila na par godine posle onih sranja u Djenovi i iskreno se nadam da ce to uciniti sada. Jbg za srbe nema drugog leka no batine. Uzgred stidim se onih (pa i na ovom forumu) koji rasisam opravdavaju provociranjem ili slicnim stvarima protivnika. Zabarana igranja za nase klubove i reprezentaciju je jedini lek a i u potpunosti se slaze s Tominim dugorocnim planom da se vratimo na selo.....meni sve ovo odlicno izgleda.

Link to comment

Iako podrzavam izbacivanje reprezentacije i klubova na neodredjeno vreme moram da priznam da na ovim klipovima nisam cuo majmunske urlike. Ne kazem da ih nije bilo, samo ih ja nisam cuo. Je l' moze neko da okaci klip gde se cuju?

Link to comment
Ma pusti to, reci ti nama kako si preživeo Tomovićev kiks?
Ništa posebno. Iskren da budem, očekivao sam remi, a mnogo sam više razočaran U-21 repkom.
Link to comment
"Крушевљани показали како се бодри Србија ".Nema se vise sta dodati.Zurnal :wub: :ziga:
tekst deluje kao da ga je pisao clan navijacke grupe na nekom bureku, sa tri prsta na celu i tri razreda u djackoj knjizici.
Максимално је испоштована и британска химна.
Link to comment

Od navijača bolje nismo ni očekivali ali Ninković i saigrači, čoveče...odveć profesionalci a zaskočili crnca koji bre u Srbiji našao da provocira mamu mu bre 'ebem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...