Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Boktejebo, koja sam ja dva kolosalna happeninga propustio! Recite mi, kako je pevao Tomović i šta je on uopšte, bariton?Miha, planski remont, novo lice tima! :Hail: ... sledeće radno mesto UTA Arad, Vaslui ili Petrolul? Možda Ludogorets? Prigodno bi bilo.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

ovo je, mislim, prvi put jos od kvalifikacija za Nemacku 2006. da nisam otvorio temu za dvomec nase reprezentacije u kvalifikacijama za SP. Jebi ga nisam imao vremena. Da li se ikada desilo da obe izgubimo u 4 dana? Vidimo se u pohodu na Rusiju 2018.

Link to comment

nista, da se tole lepo izvini radomiru za sve kako bi ovaj zamolio antica da se vrati na vrucu trenersku klupu srpskih orlova. do tada ostaviti na stranu sve, zvezda, partizan, vojvodina, navijacke razmirice i dati punu podrsku mihajlovicu. tako atraktivan fudbal orlovi nikad nisu igrali a i koga bi vi umesto ovih sto mihajlovic zove? nemate alternativu? onda prestanite da mracite i svim srcem uz sinisu. napred srbija!ja samo zameram mihajlovicu sto drzi ove balvane i menadzerske igrace kolarova i ivanovica koji remete dobru atmosferu i subotic mi ni na klupi ne bi sedeo, njegovo pozivanje je najveci vic. ne razumem zasto se uopste trosi sa tim igracima kada u u-17 ima dosta perspektivnih igraca koji mogu odmah da se ubace u vatru. podrzimo sinisu radi buducnosti srpskog fudbala, jer ovo sto on radi niko nije radio i to je jedini put u svetlu buducnost. ove kvalifikacije nisu ni vazne jer cilj nije ni bio da se kvalifikujemo zato sto i tako necemo nista uraditi. na kraju krajeva, naivni su oni koji od kvalifikacija ocekuju da se kvalifikujemo na prvenstvu, kvalifikacije sluze da se razigra srpska fudbalska buducnost. svetla, naravno.

Link to comment

Od onoga što sam gledao Brkić odličan na golu, nadam se da ostaja za dalje tu gde jeste, Tadić solidan, i za njega bi trebalo da ima mesta. Ovo sve ostalo je slabo, posebno L. Marković, Ignjovski. F. Đuričić je još mlad ali ima potencijal.Nastasić za koga sam samo čuo do prošle godine, potpisao za Čelzi i odmah igra ne bih trošio reči.Sve u svemu slabo, čak je i baza iz koje se skuplja reprezentativni fudbal tanka, nema tu ni u naznakama odličnih igrača, Sulejmani koji je neki polušpic nikad nije pravio neku razliku na terenu, barem kada sam ga gledao u Ajaxu par utakmica. Plus kuburi sa povredama. Kuzmanović i Janković su više povređeni nego što igraju, teško da se može neki kontinuitet uspostaviti sa njima dvojicom.Za mene lično nije dobro da oba beka igraju previše ofanzivno, ali to je već do Mihajlovića, da ih utrenira da jedan trči a da drugi stoji pozadi, i obrnuto. Olako se odricati najboljih igrača ne možemo sebi da priuštimo.Sve u svemu to je što je, Mihajlović je previše sujetan i nadobudan i čovek nije za selektora. Čini mi se da su jedino Radomir i Antić donekle uspostavili sistem van FSS i da se i zato sve završilo sa toliko problema, tako dok je Tole i ostala mafija u strukturama FSS nema dalje uspeha, osim ako se ne rodi par vrhunskih Piksija i Mijatovića, što bi i trebalo u nekim ciklusima od 10ak, 15 godina, do tada, sa ovim pogrešnim sistemom nema napretka.

Link to comment
Jes', istina, ali da su licimuri, jesu. 39 ljudi pogine na Hejselu, oni popiju petogodišnji ban. Neko izvrijeđa (rasistički) sinčinu od Insa, on traži desetogodišnji ban. Jebem ga pravedna. Nije valjda čovječanstvo toliko napredovalo za 25-30 godina da je sad sve fantastično bajno sjajno, pa je ponašanje stoke u Kruševcu najveći problem modernog svijeta i fudbala.
Nije bajno i sjajno, ali bar neko zavrsi na sudu i FA rebne neke kazne, ma kako male. Naravno da 39 mrtvih ne moze da se poredi sa majmunskim urlikanjem, ali...kad bi sad izasao neko iz srpskih vlasti, kao onomad Thatcher, pa zatrazio od FSS ( :lol: ) da sami sebe kazne ( :lol: :lol: ) i poveli se istrazni postupci za vredjanje na rasnoj osnovi i bacanje kamenja na osnovu snimaka, pa bar najglasniji zaglavili par nedelja ili meseci zatvora onda bi se drzava kolektivno oprala od ovakvih sranja, a i sledeci put bi se neki zamislili pre nego sto od sebe prave majmune na utakmicama. Nisu problem debili, debila ima svuda, i u Engleskoj naravno, ali postepeno ih sklonis od javnosti pa nek imitiraju majmune "u svoja 4 zida" ispred TV-a i ogledala. Kriminalci u FSS, drzava koja nista ne radi tim povodom, oterani normalni ljudi sa stadiona koje su vise-manje preuzeli huligani-kriminalci, to je problem. To je nas problem, a ne problem Engleza i modernog sveta i fudbala. Ali kako to ocekivati od onih kojima na proslavi izbornih rezultata pale baklje isti ti koje bi trebalo da hapse. To je problem. Edited by MancMellow
Link to comment

Ivanović: Nisam u svađi sa Mihom, moj izostanak je bio šok terapija koja nije uspelaM. Grujić | 17. 10. 2012. - 08:25h | Komentara: 0Teški dani su iza Branislava Ivanovića. Srpski defanzivac je za selektora Sinišu Mihajlovića bio direktno odgovoran za poraz protiv Belgije, zbog čega se našao na klupi protiv Makedonije i bez kapitenske trake koju je do tada nosio.279480_ivanovic-01rasfoto-marko-metlas_f.jpg?ver=1350453215Defanzivac Čelsija je rekao da izostanku nije prethodila nikakva svađa i da je Mihajlović objasnio razloge njegovog izostanka."Mislim da je selektor sve objasnio i dao razlog. To su pravi razlozi. Mislim da je to bila šok terapija koja nije uspela. Mislim da neće uticati na naš odnos. Nije bilo sukoba mišljenja, ne treba dolivati ulje na vatru. To je prošlost ne možemo da vratimo vreme i tri boda. Mi smo ovde u ekipi, kao i vi, sa istom željom da idemo na velika takmičenja. Odazivaću se na svaki poziv, kao i uvek", rekao je Ivanović.Srpskom defanzivcu je bilo posebno žao zbog Nenada Tomovića koji je kao njegova zamena ispao tragičar meča."Mnogo mi je žao. Niko nije zaslužio da mu se to desi na jednoj utakmici. On je dobar igrač, sjajan igrač, zaslužuje da igra, zaslužio šansu odnosom i ponašanjem. Ono što mu se desilo učiniće ga još jačim", zaključio je Ivanović.
- zakopali su ratne sekire kojih izgleda nije ni bilo
Link to comment

+1mada nas obicno usere u takvim situacijama i onda opet pocinju racunice "Ako X dobije Y sa 7:0 a Y i W odigraju 5:5 imamo sansi .."i agonija se nastavlja...

Edited by Kayser
Link to comment
+1mada nas obicno usere u takvim situacijama i onda opet pocinju racunice "Ako X dobije Y sa 7:0 a Y i W odigraju 5:5 imamo sansi .."i agonija se nastavlja...
ako makednoci budu imali srece i samo jedan srpski kiks sa velsom ili skotima i nema sta vise da se sastavlja i kalkulise...siguran sam da prva dva mesta idu hrvatima i belgijancima ostali se bore za 3. bilo bi simpaticno da skoti ili vels odu dalje! Edited by Krampa
Link to comment
+1mada nas obicno usere u takvim situacijama i onda opet pocinju racunice "Ako X dobije Y sa 7:0 a Y i W odigraju 5:5 imamo sansi .."i agonija se nastavlja...
Useravanje je ovde isključeno. Hrvati su skoro uvek imali bolju repstaciju u ovih 17 godina, ali sada je tolika razlika da će u Maksimiru pasti 1 brutalno poseravanje po Faljijevim pulenima. Pokušaću da imam neke neodložne obaveze te večeri.Vels nas je zavarao, pomislio sam da tu ima nešto talenta, i da Siniša ima viziju, ali imamo kurac u oba slučaja. Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...