Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

[attachment=8798:10081933864c1fc70220599446213652_big.jpg:lol:
auuuuu :lol: jel ono zastava Rumunije u pozadini? Ako jeste, to je jasan znak :Hail:
Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

[attachment=8798:10081933864c1fc70220599446213652_big.jpg:lol:
U jebote jaka stvar. Fudbaleri pa jos religizoni. Cudo nevidjeno! Eno ga Kaka u Brazilu sa majcom "Ja pripadam Bogu" a vala vecina su u skoro svakoj reprezentaciji na SP.Pa Stojke se prvi krstio svakih 5 minuta u mecu sa Nemackom. Ako ce njemu to da bozansku snagu i reflekse ili ce bar da ima placebo efekat na njegovo samopouzdanje sto se mene tice moze i da spava u toj crkvi odeven sveti pokrovom i rumunskom zastavom.Ja nisam religiozan ali stvarno ne kapiram u cemu je fora sa iscudjavanjem i ismejavanjem? :huh:
Link to comment
U jebote jaka stvar. Fudbaleri pa jos religizoni. Cudo nevidjeno! Eno ga Kaka u Brazilu sa majcom "Ja pripadam Bogu" a vala vecina su u skoro svakoj reprezentaciji na SP.Pa Stojke se prvi krstio svakih 5 minuta u mecu sa Nemackom. Ako ce njemu to da bozansku snagu i reflekse ili ce bar da ima placebo efekat na njegovo samopouzdanje sto se mene tice moze i da spava u toj crkvi odeven sveti pokrovom i rumunskom zastavom.Ja nisam religiozan ali stvarno ne kapiram u cemu je fora sa iscudjavanjem i ismejavanjem? :huh:
pa jel neko napisao da ga treba streljati? inace, tacno je, ismejavam obojicu, kao i kaku sa "i belong tu jesus" forama, kao i oca tadeja. meni je to budalastina, jbg, kao i stojketovo krstenje na svakih 5 minuta. kao sto rece gazza, ova slika kao da je iz monti pajtona. Edited by kojot
Link to comment

Nesto nisam primetio da se jednako iscudjavanje i facepalmove dobija Riberi,Kaka i ostala ekipa. Ispade da smo sad mi najgori i da nam u timu igraju sve neki monasi a mi eto do sad nismo znali za ovu dvojicu kakvi su po tom pitanju dok nam ova ekskluzivna paparaco fotka nije otkrila istinu.A i ne vezano za fudbal glupo mi je to isticanje urbanosti u smislu "Vidi one kretene sto veruju u sedog chiku sa neba koji sve vidi" Kad smo vec na toj temi lepo rece jedan komicar "Kako to da kad daju gol ili urade nesto dobro na terenu svi se zahvale Bogu i kazu da je to njegova volja. A kada promase penal ili zaseru niko se ne seti da ga okrivi?"

Link to comment
Nesto nisam primetio da se jednako iscudjavanje i facepalmove dobija Riberi,Kaka i ostala ekipa. Ispade da smo sad mi najgori i da nam u timu igraju sve neki monasi a mi eto do sad nismo znali za ovu dvojicu kakvi su po tom pitanju dok nam ova ekskluzivna paparaco fotka nije otkrila istinu.A i ne vezano za fudbal glupo mi je to isticanje urbanosti u smislu "Vidi one kretene sto veruju u sedog chiku sa neba koji sve vidi" Kad smo vec na toj temi lepo rece jedan komicar "Kako to da kad daju gol ili urade nesto dobro na terenu svi se zahvale Bogu i kazu da je to njegova volja. A kada promase penal ili zaseru niko se ne seti da ga okrivi?"
pa bilo je fejspalmovanje kada je kaka nosio te kretenske majice. posle je to postalo rutina pa vise nije imalo sta da se komentarise. mislim da je to sto radi kaka kretenizam najgore vrste i to nema veze sa urbanoscu. kezmanov kretenizam je jos gori jer on toliko reklamira svoju poboznost da se svaki put ispovracam kad procitam to. imam druga koji je zavrsio bogosloviju i nikada, ali nikada svoju poboznost nije naturao drugima na nos. ako pricamo o ovoj konkretnoj slici, ne znam kako ti nije smesan panta koji kleci na kolenima i moli se bogu. meni je panta smesan, in a good way, uvek kada se pojavi na televiziji. ovo mi deluje kao neki skec i uvek se nasmejem kada vidim ovu sliku.
Link to comment

pa da, kad pogledas sliku ili ti je smesna ili nije. meni je nevidjeno smesna. verovatno mi ne bi bilo toliko smesno da je vidic umesto pante na slici.

Link to comment

mozda bi ti bilo jos smesnije da si na SOS-u video popa u nekoj crnoj majci(HM style) s ogromnim belim orlom ispred stadiona pred pocetak utakmice s nemcima

Link to comment

Mozda je Kaka jednaki seronja kao i Kezman i njemu slichna ekipa, ne znam. Znam samo da se ne shtrecam toliko kad vidim Kaku, jer znam odakle dolazi - iz zemlje u kojoj religija ima mnogo vecu ulogu od one koju ima u Srbiji. Kaka je verovatno za zivota u crkvu ulazio barem jednom nedeljno. Znam nazalost odakle dolazi i Kezman i Pantelic; Srbija je zemlja u kojoj se religioznost meri time koliko cesh puta reci brate i koliko cesh sharenih brojanica da stavish i koliko cesh puta da se prekrstish kad te bus na liniji 56 proveze pored crkve na chukarichkoj padini. Kad prodjem pored crkve, slabo neshto vidjam ljude unutra, osim ako je venchanje u pitanju. Tako da mi se naravno mnogo vishe kenja od takvih sluchajeva.Inache mi se sere od celog koncepta 'bog nam je pomogao da pobedimo'. Znam samo jednu osobu iz sveta sporta koja je jasno rekla 'god doesn't care about football' i hvala mu na tome. Nadam se da ce vremenom i ostali da osete tu jednu i jedinu istinu.

Link to comment
ako pricamo o ovoj konkretnoj slici, ne znam kako ti nije smesan panta koji kleci na kolenima i moli se bogu. meni je panta smesan, in a good way, uvek kada se pojavi na televiziji. ovo mi deluje kao neki skec i uvek se nasmejem kada vidim ovu sliku.
I ja se uvek nasmejem kad vidim Pantu nezavisno dal se moli ili ne. Jedino kad ga vidim na terenu - onda placem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...