Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Hm. otkud crnci in the first place u engleskoj repstaciji, garant azilanti iz Kruševca. Sad se sjetili Englezi da štite svoje crnce, bra'o za njih,Dauning Strit 10, krunu i FA. Nije im puno trebalo.Ipak, ne mogu da skapiram majmune u Kruševcu i njihovu fascinaciju mogućnošću da budu rasisti, kad nama crnci ne predstavljaju nikakav problem ni konkurenciju, čak ni oni ne žele da žive i rade u Srbiji, a bar smo do sad kroz istoriju dokazali da nemamo nikakav osnov za neki osjećaj superiornosti, upravo suprotno.
Pogledaj svoj nik :fantom:
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Pogledaj svoj nik :fantom:
Bio hiljadu puta na utakmici, i kad je bilo takvih sranja, pa me nije povlačilo da hukćem i bacam banane iako je to radilo pola stadiona. Nebitno, to krene od nekog, ko prihvati, njemu na dušu, nego me interesuje šta motiviše tog što počne prvi na takvo nešto, prije bih rekao da se loži na rasizam kao takav nego na viziju crnca ispred sebe. U svakom slučaju, ogavno i odvratno.
Link to comment
Bio hiljadu puta na utakmici, i kad je bilo takvih sranja, pa me nije povlačilo da hukćem i bacam banane iako je to radilo pola stadiona. Nebitno, to krene od nekog, ko prihvati, njemu na dušu, nego me interesuje šta motiviše tog što počne prvi na takvo nešto, prije bih rekao da se loži na rasizam kao takav nego na viziju crnca ispred sebe. U svakom slučaju, ogavno i odvratno.
Zezam se :D Edited by bergasa19
Link to comment
urotila se rasistička evropa protiv nas...četvrti rajh je usmerio svoje oko ka balkanu i neće stati dok ne uništi i poslednjeg čoveka neiskvarenog komtrejlovima i haarpom, a.k.a. srbina bato.
:fantom:Јеси указао™ свака ти дала.
Link to comment

I sad englezi picke? Zamisli, jebote, bacio (vratio) kamen nazad u publiku. Kako ga samo nije sramota, ferplej, kolonizatori, kraljica baba...da jedu svi ovde govna (ukljucujuci i mene), ali i takvi kakvi su milion su svetlosnih godina ispred nas - po svemu.

Link to comment
I sad englezi picke? Zamisli, jebote, bacio (vratio) kamen nazad u publiku. Kako ga samo nije sramota, ferplej, kolonizatori, kraljica baba...da jedu svi ovde govna (ukljucujuci i mene), ali i takvi kakvi su milion su svetlosnih godina ispred nas - po svemu.
Jes', istina, ali da su licimuri, jesu. 39 ljudi pogine na Hejselu, oni popiju petogodišnji ban. Neko izvrijeđa (rasistički) sinčinu od Insa, on traži desetogodišnji ban. Jebem ga pravedna. Nije valjda čovječanstvo toliko napredovalo za 25-30 godina da je sad sve fantastično bajno sjajno, pa je ponašanje stoke u Kruševcu najveći problem modernog svijeta i fudbala.
Link to comment
A mogli smo da imamo jedu od 3-4 najjače odbrane na svetu, otprilike...bane-vidić-subotić-kolarov... A mi imamo kurac na biciklu...
ne mogu da se setim bolje odbrane na svetu od ove.
Koga to Ramadani pokusava da obmane gurajuci Nastasica u svoj izlog™? Gde igrac ide dalje iz Cityja? Gde to dele vece plate (i menadzerske provizije)?
upravo to.igraju bisevac i nastasic. oba igraca ovog leta presli u klubove. znaci, nema gde da se prodaju. nije mi zaista jasno zasto subotic ne igra.
Link to comment

Добро ватерполо, али по питању гована се ниси изјаснио па те пишем међу оне што би јели.

Link to comment

Serete preterano. Jebali vas Zvezda, partizan i Vojvodina, navijačke strasti, podržite jednom nešto lepo i svetlo (eng: breakthroughing) što se pojavi kod nas.

Link to comment

Ne postoji odbrana koja bi nas sačuvala uz ovako jalov napad i slabu sredinu. Ispred te odbrane igraju Mićko/Fejsa/Ignjovski, tako da bi bilo koja odbrana imala pune ruke posla, i eventualno bi ili kiksnula ili bi protivnik zavukao neki neodbranjiv gol. Nije nama odbrana problem, čak ni ova kakva je sad. Vidić&Subotić (ili Bane ako bi Basta igrao po desnoj strani) bi podigli ovu ekipu u pogledu kvaliteta, ali ni oni ne bi mogli sve da zaustave.

Link to comment

Pisma iz tuđine - B. PekićTo za ove koji bi da se mjere sa Englezima. Mihi treba dati šansu. Najlakše je lomiti preko kolena! Meni ovo izgleda odlično!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...