Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Dobro de ni Bane i Vida ne pricaju odavno. Nije se tako tesko sa Ivanovicem posvadjati.Послаo Пантела користећи Тапаток 2. Жигара не веруе, а Кумара кома!

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Dobro de ni Bane i Vida ne pricaju odavno. Nije se tako tesko sa Ivanovicem posvadjati.Послаo Пантела користећи Тапаток 2. Жигара не веруе, а Кумара кома!
ti kao da svaki dan sa njim pijes kahvu :D
Link to comment

Ma ne sporim da Miha treba da ide. 4 boda iz 4 tekme. Malo! Plus Pantelu ne zove. Ebo ga Leka Toni i Scepoteli!Послаo Пантела користећи Тапаток 2. Жигара не веруе, а Кумара кома!

Link to comment

Енглези морају да се оперу што су свог капитена Терија за одвратну расистичку псовку упућену брату колеге из репрезентације казнили много блаже него Суареза, чији је деда црнац, за реч "негро". Ми смо будале што се стално подмећемо под батину која се већ спушта. Односно, да преформулишем: ми смо будале што се под батину не подмећемо због борбе за бољу Србију већ због тога што смо искомплексирани провинцијалци. Па ЕСПН је као коментатора у студију имао типа који води Кик Ит Аут кампању у Енглеској: спремили су нам гиљотину и попили би је и да смо победили, а овако ће бити још ефектније и праведније. Јебаће нас ружно због овога а ја не могу да се отмем утиску да смо заслужили то што нам следује.

Link to comment
Енглези морају да се оперу што су свог капитена Терија за одвратну расистичку псовку упућену брату колеге из репрезентације казнили много блаже него Суареза, чији је деда црнац, за реч "негро". Ми смо будале што се стално подмећемо под батину која се већ спушта. Односно, да преформулишем: ми смо будале што се под батину не подмећемо због борбе за бољу Србију већ због тога што смо искомплексирани провинцијалци. Па ЕСПН је као коментатора у студију имао типа који води Кик Ит Аут кампању у Енглеској: спремили су нам гиљотину и попили би је и да смо победили, а овако ће бити још ефектније и праведније.Јебаће нас ружно због овога а ја не могу да се отмем утиску да смо заслужили то што нам следује.
krenuće mi suze, namestili nam...opet. :mad:
Link to comment
Тешко жабу у воду натерати.
mi smo dobri, ali nas uvek ovi zli nekako navuku...namerno poslali crnca, namerno dali gol, namerno se radovali, sve samo da srbina naljute...eeee, a kad ga naljute, videće oni...
Link to comment
mi smo dobri, ali nas uvek ovi zli nekako navuku...namerno poslali crnca, namerno dali gol, namerno se radovali, sve samo da srbina naljute...eeee, a kad ga naljute, videće on...
Исправио. :fantom:
Link to comment

Шта нама, треба јебати матер тим будалама што урличу. Што се туче тиче...

England’s players, led by goalkeeper Jack Butland, tried in vain to calm the situation, although it appears some of them may have retaliated when physically attacked.
:Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...