Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Dosta mracenja. Sada treba da se skupimo i da damo podrsku Mihi i ovim mladim momcima koji su buducnost naseg fudbala. Miha je vizionar i to sto vi ne vidite ne daje vam pravo da pljujete posto sa fudbalom pojma nemate. Koga biste vi stavili da igra pametnjakovici nijedni? Koga? Lako je kritikovati ovako sa visine.
Ne, najbolje da opet nađemo jednog krivca za ovaj neočekivan i ničim izazvan sunovrat evropskog Brazila. Miha, Ramadani ili Tole, birajmo.
Link to comment

Čekam Tole™ da se oglasi"Ja nisam primao golove..da li je reč o Siniši ili Mihajloviću.." Dalje, raskid ugovora, ko li ga je odveo, odšteta, pa 1 Živa za 500 eura + sendvič po mečuedit: Miha bezgrešno jagnje

Edited by kapetanm
Link to comment
jel se to publika u skoplju drala cigani, cigani vs gostujuća šiptari, šiptari? ili se meni učinilo?
Realno, koga zabole sta su retardi na trbinama vikali?!Ej, ubacio Tomovica umesto Ivanovica da bi igrao defanzivnije protiv Makedonije :isuse:
Link to comment

Valjda je ubacio Tomovica umjesto Ivanovica zato sto se sa Ivanovicem posvadjao. Malo se preracunao Miha sa svim svojim glupostima.

Link to comment
Realno, koga zabole sta su retardi na trbinama vikali?!Ej, ubacio Tomovica umesto Ivanovica da bi igrao defanzivnije protiv Makedonije :isuse:
to je i meni utisak dana :frust:- sa vedrije strane poštedeo nas je daljeg nerviranja u kvalif. možemo se okrenuti kvalif. za euro 2016
Link to comment
Ramadanisanje se nastavlja. Ramadominacija! Ramalamadingdong!
ma mislim da ovo nije ramadanisanje nego mihino privatno ludilo. izostavljanje baneta, koji je kapiten, pokazuje da njega iskreno zabole za bilo cije misljenje. jednostavno moze mu se.steta, stvarno sam se lozio onih tridesetak minuta protiv belgije :(
Link to comment
Valjda je ubacio Tomovica umjesto Ivanovica zato sto se sa Ivanovicem posvadjao.Malo se preracunao Miha sa svim svojim glupostima.
Pricalo se da je zbog svadje na klupi Ivanovic i da vise nece igrati. Onda ulazi u igru. Na kraju Mihajlovic daje svoju mudru rec, da nije hteo da ponovi gresku protiv Belgije i da igra suvise ofanzivno, te da je to razlog za Tomovica. :lol:
Link to comment

Bane nije igrao jer su se popičkali... Ima na Blicovom sajtu... Znači opet je Bane kriv :isuse:Inače, opet, u minut tačno smo™ izgubili snagu...Miha će možda jednog dana biti i dobar, ali sad je kurac na biciklu... Kako je potcenio Belgiju, tako je precenio Makedoniju (ili mu je Ramadani sastavio tim, što i nije previše bitno)...I još se posvađao sa ključnim igračima ove generacije, zbog, opet, pogrešne procene krivaca za poraz u BG...Sve u svemu, dajte Petka(ako hoće :)), kad već Radomir i Antić neće sigurno... Petko ne bi, sa ovakvom ekipom, u ovoj grupi primio više od 2 gola... I barem bi bili u ugri za baraž do zadnjeg kola...

Edited by radisa
Link to comment

Zaboravih, on jeste igrao defanzivnije, uopste nije vrsen pritisak na zadnju liniju Makedonije i pustana im je sredina terena u pp. Kakva nevidjena budaletina. Lazevski izdominirao. Dobili "nas" bez Pandeva sa 7 novih igraca od kojih neki igraju i Kini i Skendiji. :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...