Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jes da nema mnogo veze sa temom, ali greota je ovako potceniti Portugal. Moje skrotumsko misljenje je da je trenutno druga najjaca na svetu, samo iza Spanije. Sa ostalim se slazem, mozda jos Hrvati mesto Rusa. Jos napomena da su relativno skoro Belgosi dobro isprasili Holandiju
Португал јесте квалитетна репрезентација, да ли је друга најбоље...то је већ за дискусију на другом топићу. Овде је питање ко је прва лига? Једна две, три репрезентације или више. Са Капелом Руси и Хрвати са Штимцем нису да се пореде.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Jes da nema mnogo veze sa temom, ali greota je ovako potceniti Portugal. Moje skrotumsko misljenje je da je trenutno druga najjaca na svetu, samo iza Spanije. Sa ostalim se slazem, mozda jos Hrvati mesto Rusa. Jos napomena da su relativno skoro Belgosi dobro isprasili Holandiju
Moje neskromno je da je Belgija makar u rangu Portugala. Jaca od Engleske sigurno, verovatno i od Italije. Makar pojedinacno.@Larson: Kakav Celsi, Siti? Pa i Radomir je imao Celsi i Siti. Ja sam pominjao prvotimce klubova koje Mihajlovic nema na raspolaganju.I da... Pisete nevidjenim literalnim komponentama. Po uzoru na Radomirove govore. Cuj pristojan covek ne sme da navija za jednog dripca, a drugi je nesto najbolje sto nam se desilo. Ubr, Miha i Antara su skroz slicne price. Cak su sa jednakim intezitetom reza pristupili vlastitim revolucijama. Jedina je razlika sto je jedan imao i Ivanovica i Vidica i Stankovica, a drugi samo Ivanovica. Mada to nisu razlike koje percipira pristojan covek.edit: Belgije glede: Dembele, Felaini, Azar i De Bruin su sredina najbolja iza spanske. Kompani i Vermalen su elitni (da ne kazem nesto vise) stoperi Premiera. Kurtoa je najbolji golman Evrope kad se budu povukli Bufon i Kasiljes. Edited by kralj
Link to comment
Mogu da pričam samo o onome što sam gledao. I čini mi se da ti je Hrvatska nekako ispala iz ove druge grupe. Uglavnom, tu smo svi™, Srbija, Belgija i Hrvatska, imaćemo prilike da vidimo kako to izgleda.
:isuse:Sad tek procitah ovo. Ne pratis ti fudbal nesto. Edited by kralj
Link to comment
Koji rezultati? Pogledaj im godine.
Upravo to.Belgija ima potencijal da postane jedna od top™ reprezentacija u Evropi ali daleko od toga da su trenutno takva sila kakvom ih predstavljate.Od Italije i Engleske bi izgubili 8 od 10 utakmica. Bar.
Link to comment
:isuse:Sad tek procitah ovo. Ne pratis ti fudbal nesto.
Slabo čitaš, šta da ti kažem.
I da... Pisete nevidjenim literalnim komponentama. Po uzoru na Radomirove govore. Cuj pristojan covek ne sme da navija za jednog dripca, a drugi je nesto najbolje sto nam se desilo. Ubr, Miha i Antara su skroz slicne price. Cak su sa jednakim intezitetom reza pristupili vlastitim revolucijama. Jedina je razlika sto je jedan imao i Ivanovica i Vidica i Stankovica, a drugi samo Ivanovica. Mada to nisu razlike koje percipira pristojan covek.
Nikako da te razumem, ti zapravo hoćeš da kažeš da Miha ima daleko slabije igrače na raspolaganju? I šta ti znači ovo "literalne komponente"? Edited by henrik larsson
Link to comment

Belgija nema dubinu u sastavu, ali ima nenormalnu srecu da se odlicni igraci koje imaju ne poklapaju po pozicijama i da nisu nagomilani kao kod nas (uzimam kao primer) samo u odbrani/bilo kojoj liniji. Fali im jos samo jedan pristojan klasicni spic, ne verujem da je Lukaku i blizu rangu ostalih trenutno, mozda jos desni bek, mada i mnogo vece reprezentacije igraju uspesno sa mediokritetima na jednoj ili dve pozicije.

Link to comment
Ti naravno znaš da između srljanja dok se ne rikne u 60. minutu i devedesetominutnog bunkera ima još dosta različitih varijanti, je l da? I ovo je samo zajebancija?
То "срљање" како га ти зовеш нам је донијело бар 4-5 одличних прилика које нисмо искористили. У фудбалу се то кажњава, поготово кад ти главни штопер пусти противничког шпица да неометано забије за 0-1.Ово о разликама у Антићевом и Михином тиму: Видић, Станковић, Красић, Јовановић у најбољим годинама су били кичма екипе. Играли су у животној форми. Корекције у Михином тиму могу бити ситне, нападач и задњи везни да се мијења, Суботића назад. Али тим је слабији него Антарин и треба да се искористи оно што се може искористити. Овдје људи очигледно мисле да ми имамо Керика и Флечера у везном реду, па ће њих двојица са Сколсом да држе резултат и онда Руни у нападу ће да ријеши проблем. Јебига, онда ништа.
Link to comment
Ово о разликама у Антићевом и Михином тиму: Видић, Станковић, Красић, Јовановић у најбољим годинама су били кичма екипе. Играли су у животној форми. Корекције у Михином тиму могу бити ситне, нападач и задњи везни да се мијења, Суботића назад. Али тим је слабији него Антарин и треба да се искористи оно што се може искористити. Овдје људи очигледно мисле да ми имамо Керика и Флечера у везном реду, па ће њих двојица са Сколсом да држе резултат и онда Руни у нападу ће да ријеши проблем. Јебига, онда ништа.
Čini mi se da si zaboravio da je upravo Antić taj koji je Stankoviću dao odgovarajuću ulogu u reprezentaciji, kao i da su Krasić i Jovanović svoje najbolje partije odigrali baš tada, kao nikada pre i posle, i baš te partije su im omogućile transfere u Liverpul i Juventus, gde se ispostavilo da ipak nisu baš toliki materijal (ajde, Krasić je i odigrao nešto prve sezone). Dakle, ima nešto i u treneru.
Link to comment

Не спорим то уопште, напротив. Антић је наш најбољи селектор и то што је отјеран ко псето ми је у многоме огадило репрезентацију и све то скупа. И све то стоји, само говорим да су и квалитет и очекивања другачија него сад.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...