Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

U vise postova potcenjujes Belgiju, naravno da nije ekipa iz prve svetske klase, mada ni ne vidim previse ekipa za koje bih smatrao da su favoriti protiv njih, tek nekoliko. Cini mi se da ce ovaj ciklus pokazati koliko mogu. Da su jaci od nas jaci su, tesko da ista Mihajlovic moze tu da uradi sa onim sto ima.Vece sanse bi sigurno imali sa Radomirom i Petkom da se plasiramo, ali zaboravljas da su i obojica imali nekoliko, pa neprijatnih rezultata. Radomir je puko protiv Australije, najgoru Francusku u skorijoj istoriji i pored sveg napaljivanja i poklon penala i igraca vise nije dobio, imao uzasnu utakmicu gde smo licili na govna protiv kivija, izgubio od Litvanije. Sestko je u grupi igrao protiv raspad Belgije i Bih i izdominirao je, ali se je posle obrukao kao retko ko.
Uopšte ne potcenjujem Belgiju, samo sam rekao da je evropska druga liga. A protiv nas su igrali bez minimum dvojice igrača, od kojih su im Felaini i Lukaku među glavnima, ako ne i glavni. Dakle, ako nas takva ekipa lagano opere u sred Beograda, stvarno ne vidim čega tu ima pozitivnog.Jedini Radomirov ozbiljno neprijatan rezultat je onaj protiv Gane, i tu je 100% njegova greška. Protiv Australije je bilo slično kao u petak, ispromašivali se za sve pare, s tim što smo krenuli opet da se vraćamo, i ko zna šta bi bilo da nam je suđen onaj penal koji je ladno mogao da se sudi. Ako ćemo već šbbkbb. I stvar je u tome što smo sa Radomirom stigli realno blizu maksimuma u to vreme, pošto smo kvalitetom bili taman tu negde, na ivici prolaska grupe na SP. Tekme na početku sledećih kvalifikacija ne računam, pošto mu je u to doba Tole već bio javno spremio gajtan, i bilo je jasno kako će da se završi.Plus, Šestko uopšte nije isti rang sa Radomirom. Pod njim smo igrali samo taj dosadan ziheraški fudbal, koji je adekvatno nagrađen na SP. Ako već treba da poredimo, Radomir je pokupio najbolje od obe varijante, u smislu da je znao kad treba da se napadne, a kad da se štekne.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Cudno kako se to nije odrazilo na nasu repku, ako uzmemo u obzir da smo igrali 1/2 finala na 3 uzastopna U-21 prvenstva.@ bergasa i njegov primer sa Hrvatskom.

Edited by mandingo
Link to comment
Ovo je jednostavno tacno i ti sam to potvrdjujes imenima koje dajes kao primer svojoj tezi. To su izuzeci koji potvrdjuju pravilo.Da zelimo da izadjemo iz krize, ko sto ne zelimo, igrali bi ovi klinci za mladu repku i pokusali da se plasiraju na EP za mlade. I tamo bi trebalo da igraju u skoro punom sastavu pa da naprave nesto pa da ih uzmu jaci klubovi pa da postanu igraci koji ce biti okosnica jedne zdrave reprezentacije.Primer ti je Hrvatska koja je zahvaljujuci osvajanu SP za mlade dobila repku koja je bila 3 na svetu.
Evo ti na, zasluzio si :isuse:Nek se jebe Markovic, Rade Veljovic je prosao sve mladje selekcije i zasluzuje da igra u prvom timu. Nek se jebe Tadic, sad kad je Krasic ostvario jos jedan visemilionski transfer a ima jos uvek samo 28, u punoj je snazi. Djuricic? Koji Djuricic, zar posle svih u-repki Babovic nije dosao na red? Zoran Tosic nek se stvarno jebe.A bold je toliko naivan i utopisticki da verovatno nece biti izvodljiv ni 2135. u Svedskoj, a kamo li sada u nasem savezu. Uostalom, evo iznad mandingo objasnio.
Link to comment
То исто питање колико траје утакмица су ваљда поставили и ономад кад је 1976-те Немачка нас добила у полуфиналу ЕП или Звезда против Реала 1987-ме. Такве ствари се дешавају.
Da te trećinu tekme nema na terenu? Znam da se dešava, ali to nikako nije za pozdravljanje.
Link to comment
Cudno kako se to nije odrazilo na nasu repku, ako uzmemo u obzir da smo igrali 1/2 finala na 3 uzastopna U-21 prvenstva.@ bergasa i njegov primer sa Hrvatskom.
Primer sa Hrvatskom sam stavio kao reflektor koji treba da ukaze da se priblizavamo sudaru sa kopnom. Nije adekvatan ali mi se cini da je to jedini ispravan put. Mozes da ubacis dva klinca, ali da ti stoper i dva defanzivna vezna budu klinci to je nepoznavanje fudbala i alibi koji Mihajlovic potura fudbalskim neznalicama.
Link to comment
Ne pada mi na pamet da mogu tebi objasniti sta je fudbal i kako se pravi reprezentacija.Mesto njih bi uzeo pokojnu babu i isti bi bio efekat, ali bi znali da igramo sa 9 igraca.
Ајде не извлачи се него дај те алтернативе.
Uopšte ne potcenjujem Belgiju, samo sam rekao da je evropska druga liga. A protiv nas su igrali bez minimum dvojice igrača, od kojih su im Felaini i Lukaku među glavnima, ako ne i glavni. Dakle, ako nas takva ekipa lagano opere u sred Beograda, stvarno ne vidim čega tu ima pozitivnog.Jedini Radomirov ozbiljno neprijatan rezultat je onaj protiv Gane, i tu je 100% njegova greška. Protiv Australije je bilo slično kao u petak, ispromašivali se za sve pare, s tim što smo krenuli opet da se vraćamo, i ko zna šta bi bilo da nam je suđen onaj penal koji je ladno mogao da se sudi. Ako ćemo već šbbkbb. I stvar je u tome što smo sa Radomirom stigli realno blizu maksimuma u to vreme, pošto smo kvalitetom bili taman tu negde, na ivici prolaska grupe na SP. Tekme na početku sledećih kvalifikacija ne računam, pošto mu je u to doba Tole već bio javno spremio gajtan, i bilo je jasno kako će da se završi.Plus, Šestko uopšte nije isti rang sa Radomirom. Pod njim smo igrali samo taj dosadan ziheraški fudbal, koji je adekvatno nagrađen na SP. Ako već treba da poredimo, Radomir je pokupio najbolje od obe varijante, u smislu da je znao kad treba da se napadne, a kad da se štekne.
Све тачно осим премисе да је Белгија друга лига. Ко је прва, Шпанија,Немачка и Италија и нико други? Ништа нису они тренутно слабији од Холадније, Енглсеке, Русије, Португала и Француске.
Link to comment
potpis, osim ovog dela sa kuzmanovicem i jankovicem. meni oni nikad repke videli ne bi.
Ni ja ne mirisem Boska, ali rekoh redovno i solidno igra u Italiji pa ima argumenata da se kaze da je zasluzio poziv. A za Kuzmanovica imam soft spot iako je jedan od najsporijih profesionalnih sportista na svetu. Valjda zato sto zna lopte. Mada je njegovo nepozivanje Mihajlovic objasnio time da ga vidi jedino na poziciji na kojoj igra Tadic, a ovaj je naravno u prednosti. Meni je to legitimno.
Link to comment
Probaj da uvidiš fine nijanse u razlikama, ili možda treba da shvatimo da su FKCZ i A reprezentacija Srbije potpuno ista stvar?
Нису иста ствар, али ја волим нападачки фудбал. Ако мене питате, ја сам и за длаке и за мужеве.Ако се у старту нисам надао, а ни многи на овом форуму, да ћемо проћи на СП, онда дај бар да играмо фудбал. Радије да нападамо тих 60 минута па ако их сломимо, сломимо, него да 90 минута стојимо иза лопте и чекамо неки прекид.
Link to comment
Evo ti na, zasluzio si :isuse:Nek se jebe Markovic, Rade Veljovic je prosao sve mladje selekcije i zasluzuje da igra u prvom timu. Nek se jebe Tadic, sad kad je Krasic ostvario jos jedan visemilionski transfer a ima jos uvek samo 28, u punoj je snazi. Djuricic? Koji Djuricic, zar posle svih u-repki Babovic nije dosao na red? Zoran Tosic nek se stvarno jebe.A bold je toliko naivan i utopisticki da verovatno nece biti izvodljiv ni 2135. u Svedskoj, a kamo li sada u nasem savezu. Uostalom, evo iznad mandingo objasnio.
Dobro. Ako mislis da je ovo dobar put samo napred. Samo da ne cujem posle kukanje. Edited by bergasa19
Link to comment
Da te trećinu tekme nema na terenu? Znam da se dešava, ali to nikako nije za pozdravljanje.
Па тај рад, ми смо поздрављали оно до 60-тог минута као и свих 90 против Велса, Исто онолико колико се са сетом сећамо утакмица које ти поменух. Падови се дешавају, тим пукне психички, то га дотуче физички, да смо им стрпали два у првих пола сата било би нас свуда по терену.
Link to comment
Све тачно осим премисе да је Белгија друга лига. Ко је прва, Шпанија,Немачка и Италија и нико други? Ништа нису они тренутно слабији од Холадније, Енглсеке, Русије, Португала и Француске.
Mogu da pričam samo o onome što sam gledao. I čini mi se da ti je Hrvatska nekako ispala iz ove druge grupe. Uglavnom, tu smo svi™, Srbija, Belgija i Hrvatska, imaćemo prilike da vidimo kako to izgleda.
Нису иста ствар, али ја волим нападачки фудбал. Ако мене питате, ја сам и за длаке и за мужеве.Ако се у старту нисам надао, а ни многи на овом форуму, да ћемо проћи на СП, онда дај бар да играмо фудбал. Радије да нападамо тих 60 минута па ако их сломимо, сломимо, него да 90 минута стојимо иза лопте и чекамо неки прекид.
Ti naravno znaš da između srljanja dok se ne rikne u 60. minutu i devedesetominutnog bunkera ima još dosta različitih varijanti, je l da? I ovo je samo zajebancija?Btw, ispade da svi vi verujete kako Miha ima 2x gore igrače od Radomira na raspolaganju, i da je jedino što može da se igra totalna ofanziva, i da smo u startu ispušili za SP, pre nego što su kvalifikacije i počele? Pošto u suprotnom Antić ispada totalni genijalac i mađioničar, šta je uspeo da uradi.
Link to comment
Све тачно осим премисе да је Белгија друга лига. Ко је прва, Шпанија,Немачка и Италија и нико други? Ништа нису они тренутно слабији од Холадније, Енглсеке, Русије, Португала и Француске.
Jes da nema mnogo veze sa temom, ali greota je ovako potceniti Portugal. Moje skrotumsko misljenje je da je trenutno druga najjaca na svetu, samo iza Spanije. Sa ostalim se slazem, mozda jos Hrvati mesto Rusa. Jos napomena da su relativno skoro Belgosi dobro isprasili Holandiju
Link to comment
Obe babe su mi pokojne. Eto alternative.
Значи немаш, него онако волиш да џангризаш. :fantom: Па ОК је то само досадњикаво.
Mogu da pričam samo o onome što sam gledao. I čini mi se da ti je Hrvatska nekako ispala iz ove druge grupe. Uglavnom, tu smo svi™, Srbija, Belgija i Hrvatska, imaćemo prilike da vidimo kako to izgleda.Pošto u suprotnom Antić ispada totalni genijalac i mađioničar, šta je uspeo da uradi.
По ФИФА листи осим Хрвата сам изоставио и Грке и то свесно пошто сам гледао и њих током ових квалификација. По оном што сам ја видео Белгија је озбиљнији тим од Холандије, Енглеске, а да смо сви ту негде ту си у праву. Мене само занима ко ти чини ту прву лигу? За Миљана II :ziga:
Link to comment
Btw, ispade da svi vi verujete kako Miha ima 2x gore igrače od Radomira na raspolaganju, i da je jedino što može da se igra totalna ofanziva, i da smo u startu ispušili za SP, pre nego što su kvalifikacije i počele? Pošto u suprotnom Antić ispada totalni genijalac i mađioničar, šta je uspeo da uradi.
Jok ja, Radomiru je bitan igrac u sasvim ozbiljnom timu bio 1 Milijas, po bobu. Jedina opipljiva prednost u timu je bio Stankovic. Samo me je iznenadio ovakav pristup, ni u ludilu nisam ocekivao od MIhajlovica da igra ovoliko ofanzivno, pa je dobio malo kredita, tako da je sada u mojim ocima govno namirisano dezodoransom, a ne vise samo govno. Mada mi izgleda kao budala sto primenjuje isti pristup i protiv Skota, Velsa i Belgije. Ako isto radi i protiv Hrvata i Belgosa tamo onda cemo i znati da je budala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...