Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Niko :(
Bas niko ili Nikon Jevtic?Tosic je bio duh, koji je ulazio u dve odlicne prilike plus sut koji je pogodio stativu, po toj strani. Verovatno jesi u pravu, covek bi nesto pogodio od onih sansi. Ubacivao se tu i Tadic, jedna odlicna sansa doticnog je dosla sa te strane.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Bas niko ili Nikon Jevtic?Tosic je bio duh, koji je ulazio u dve odlicne prilike plus sut koji je pogodio stativu, po toj strani. Verovatno jesi u pravu, covek bi nesto pogodio od onih sansi. Ubacivao se tu i Tadic, jedna odlicna sansa doticnog je dosla sa te strane.
Opet cu te podsetiti na neumoljivu stvarnost. Izgubili smo kuci od Belgije sa 3:0 i nismo mogli da trcimo od 60 minuta.
Link to comment

^^ Ali mi nismo dali te golove, u tome je stvar. Dakle, prvo ih nismo dali, a onda nas trećinu tekme uopšte nije bilo na terenu. Je l to dovoljan razlog da prestane da se insistira na takvom modelu? Svakom može da se desi da se ispromašuje, ali ako posle toga padneš psihofizički na nulu, to znači da nešto debelo nije u redu. Ili nisu spremni fizički, ili psihički, ili su premladi, ili šta još već, uglavnom, takav sistem očito ne radi posao.

Edited by henrik larsson
Link to comment
O jebo te... Barsa je trebala da da 10 komada Čelziju, po šansama, pa nije...
Uzimas potpuno pogresan primer.Cinjenica je da je Barsa ispala posle promasenih gomile sansi protiv Celzija. Ali, cinjenica je da je Barsa u poslednjih 5-6 godina uzela 3 titule i bila 3 puta u 1/2 finalu LS sa takvom igrom.Upravo je to moja poenta. Vazna je kako igras za konstatne rezultate a ne jajarsko provlacenje.
Link to comment
Upravo je to moja poenta. Vazna je kako igras za konstatne rezultate a ne jajarsko provlacenje.
Pogrešna poenta. Niti smo mi Barsa, niti imamo igrače koji to mogu da igraju, niti imamo konstantne rezultate ni kontinuitet, niti ćemo ga imati.
Link to comment
^^ Ali mi nismo dali te golove, u tome je stvar. Dakle, prvo ih nismo dali, a onda nas trećinu tekme uopšte nije bilo na terenu. Je l to dovoljan razlog da prestane da se insistira na takvom modelu? Svakom može da se desi da se ispromašuje, ali ako posle toga padneš psihofizički na nulu, to znači da nešto debelo nije u redu. Ili nisu spremni fizički, ili psihički, ili su premladi, ili šta još već, uglavnom, takav sistem očito ne radi posao.
Pretpostavljam da trebamo da se vratimo na utakmicu protiv Skota i one prijateljske pre toga?!Kao sto je protiv Velsa uslo 6 komada, nije realno da promasis 5-6 odlicnih prilika u svakoj utakmici. Doduse, ako igra niko onda je moguce.
Link to comment
Pogrešna poenta. Niti smo mi Barsa, niti imamo igrače koji to mogu da igraju, niti imamo konstantne rezultate ni kontinuitet, niti ćemo ga imati.
Nije, jer ja nisam ni pominjao Barselonu u tom kontekstu.
Link to comment
Anticeva i petkova reprezentacija ne bi primila gol ptotiv Belgije, a mozda bi uvalila jedan i ola eto tri boda.
:lol:- 1 gol smo primili zbog mladosti i aiskustva biševca i ivanovića koje je nadmudrio usamljeni igrač belgije, da su umesto njih igrali iskusniji igrači abismo primili gol- drugi gol opet nigde nije bilo mladog biševca u prostoru koji je on trebao da pokriva, 3 gol iz ofsajda- bilo je i grešaka naravno kada se igra sa 2 zadnja bezvezna 1 od njih treba da pokrije poziciju beka koji je krenuo napred ili da se vrati na mesto štopera koji pokriva beka, zato nam je toliko duvala promaja u odbrani- možda bi antićeva i petkova rep. umuvala neki gol belgijancima ali bi potom ta rep. bila jalova kada se mora pobediti neka estonija, slovenija ili australija jer je naučila da igra samo kukavički kada je gusto, jer azna kako da napada, jer se uzda u sreću i greške protivnika ne u svoju kreaciju u napadu
Link to comment

Uglavnom, rasprava postaje bespredmetna. Suvi fakti kažu da nas je drugoligaška evropska reprezentacija u nekompletnom sastavu lagano otresla 3:0 na našem terenu, i da nismo postojali na istom trećinu tekme. A tek nas čekaju 2 tekme protiv Hrvata i revanš porotiv Belgije tamo. Možda ćemo onda imati čistiju situaciju što se tiče Mihinih i Toletovih ideja i realizacije istih.

možda bi antićeva i petkova rep. umuvala neki gol belgijancima ali bi potom ta rep. bila jalova kada se mora pobediti neka estonija, slovenija ili australija jer je naučila da igra samo kukavički kada je gusto, jer azna kako da napada, jer se uzda u sreću i greške protivnika ne u svoju kreaciju u napadu
Možda nije loše ponovo pogledati rezultate protiv takvih ekipa pod Antićem i Petkom, u kvalifikacijama. Edited by henrik larsson
Link to comment
Onaj nesretni acastopignjovski je svaki put poklonio loptu na sredini jer nije mogao da hoda.
Poklanjao ih jer sa loptom ne zna nista, a imam utisak da od sale moze da istrci tri vezane utakmice.
Čoveče, taj Antara je vrlo dobro znao šta mu igrači mogu, koliko su kvalitetni i kako će proći protv Francuza ako se otvori... Uostalom, ja nigde nisam tvrdio da su Žigara, Lane i Karasić zverovi, i jedan od razloga zašto se povukao je baš taj što jebeno nisu, već jednodimenzionalni igrači, koji protiv Austrije i Rumunije mogu da sabijaju, ako im se podredi igra i izoluju mane protivničkih odbrana, ali protiv Francuske ne mogu ništa, jer su jebeno inferiorni u svakom segmentu igre u odnosu na svoje protivnike...
Cekaj, jesu li se u toj tekmi Radomir i Antic planski zatvorili ili su se igraci usrali?Kako god, Antara je nesto najbolje sto se desilo nasoj repstaciji od Osima i dabogda ne videli velikog takmicenja vekovima kad je onako najuren.Miha je takav losak da pristojan covek tesko da moze da se natera da navija za njega, ali moram priznati da me je prijatno iznenadio brendom™ fudbala koji forsira iako verovatno jeste previse otvoren. Doduse, nije da bi nam i drugaciji pristup garantovao vise od treceg mesta u grupi. Meni se protiv Belgije nije dopalo koja dva zadnja vezna je izveo i mislim da je zbog toga izgubio utakmicu. Jos bi mi Subotic igrao pre Bisevca i to bi bile sve zamerke na personal.Sto se famoznog podmladjivanja tice, u A repku se zovu igraci koji ce u tom trenutku ciniti najbolji tim. Sve ostalo je besmisleno. Stvar je u tome sto ovo i jeste najbolji tim koji Srbija moze da izvede ili je bar jako blizu toga. Osim Kuzmanovica i Jankovica, ne vidim koji je to igrac neopravdano izostavljen u korist Ramadanijevih pulena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...