Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ih, dok proba ovog, dok proba onog.. gotovo je, više se nema vremena za probanje, već sad mora postojati kompaktna uhodana ekipa u kojoj se zna zašto igra xy a ne neko drugi. Nema leba od takvih eksperimenata

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Па екипа постоји. Немамо шпица. Шта кошта да проба?
bice bolje kad se oporavi Sulejmani a i Ljajic bi nam dobrodosao. Videcemo protiv Cilea kakav je taj Djurdjic
Link to comment

Sulejmanija Miha voli i gurace ga sigurno, ali je Suljo sam rekao da mu ne odgovara uloga najisturenijeg u ovom Mihinom sistemu i da se boji da se tu nece snaci.

Link to comment
Nek Adem ide da igra za one Arlekinove.
Ne lupaj Midl majke ti!

Kad znas i sam da za Turke taj mali izdajica treba da igra! :angry:

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment

Vi bre ko da ste pali sa marsa!! Gde se repka podmladjuje tako sto ceo tim posaljes u penziju, a uvedes celu U21 ekipu u seniorski pogon??? To je, bre, samoubistvo u ozbiljnim federacijama, ali ovde treba zavaljti robu ili joj podici cenu, ili ne znam sta.Posrbica je objasnio™, da ne ponavljam. A napisao sam i pre mesec dana nesto slicno. Imamo mi ozbiljnih igraca, koji ovde nedostaju itekako. Nemojte da zaboravite da je pre 15 godina Pixi bio najbolji igrac u nekoj svojoj 35. godini. Neko je gore pitao da li bi pobedili automatski da je Zigic igrao. U petak mozdaq ne, ali skote sigurno da. Lane Jovanovic, Krasic, Ninkovic, Jankovic...Evo vam malo linkova, pa pogledajte kako rade ozbiljne repke, koje ne gube kuci sa 3-0, sve umiruci jalovo u lepoti, i gde deca igraju sa svojim vrsnjacima, a u Seniorskom timu igraju ozbiljni igraci.Tri mladja od 21 u celom timu, kostur tima 25+Tri mladja od 21 u celom timu, kostur tima 25+Najmladji igrac 23, kostur tima 25+Tri mladja od 21 u celom timu, kostur tima 25+

Ја тебе Ненања као и Минку ич не разумем. Екипа игра најбољи фудбал још од оног времена Титостана којое ти не памтиш, играчи дисциплиновани и гину на терену, ја не разумем шта вама двојици сада смета. Игра је боља него код Миљана II, а овде седам играча су још омладинци и имају јако велику шансу да опасно напредују. Тренерски Михајловић ово води врло добро. Да нам је ушло пар у првом не би нам белгијанци дали гол да се игра до 2014. А публика је болесна. Најблаже речено.
Jbt, Vasicu, Santrac je najuspesniji trener (po odnosu pobeda i poraza) posle antica (mislim da je bolji i od Osima). Nismo igrali leprsavo™, nego smo pobedjivali. U21 sluz da se mladi kale, a Seniroksi tim sluzi da pobedjujes, ides na takmicenja, etc. Ne znam sta tu nuije jasno...Ne bi da ulazim u Ramadanizaciju™, jer je i Pantela njegov igrac, ali imam utisak da i to igra ulogu.
Link to comment

Lane Jovanovic, Krasic, Ninkovic, Jankovic... Od ovih Jankovic bi jedino mozda bio od koristi ali i on je djene djene nikad se nezna kakva mu je glava pre utakmica kao sto bi Ziva rekao. Ninkovic je igrao protiv Skotske i videli smo kako je odigro. Jedan od najgorih na terenu. Video Miha da se ne uklapa sa timom i zahvalio mu se. Lane Jovanovic svaka njemu cast za igre iz 2008 do 2010 ali on je sada dobar samo za belgijske livade. U CL ga nema nigde. Na Krasica MIhajlovic itekako racuna ali na onog Krasica iz 2008 do 2010, ovaj sadasnji krasic nam ne treba.

Link to comment

Ајде, Минка, ти поредиш генерацију Пиксија и Мијата са данашњом екипом. Добар селектор би са оном екипом стигао гдје су стигли и Хрвати. Ово послије се сводило на гађање Жигића у обрву па шта буде.

Link to comment
Evo vam malo linkova, pa pogledajte kako rade ozbiljne repke, koje ne gube kuci sa 3-0, sve umiruci jalovo u lepoti, i gde deca igraju sa svojim vrsnjacima, a u Seniorskom timu igraju ozbiljni igraci.
Repstacija Srbije nije ozbiljna, džaba svi linkovi sveta... Ako nas usere Ok, ako ne - ništa. Važno je da se radi nešto, plasiraćemo se na evropsko
Link to comment

Minka, pozivas se na sastave ozbiljnih reprezentacija koje imaju gomilu igraca koji su daleko od spiska a koji bi kod nas igrali ozbiljnu ulogu. Ne vidim kakve to ima veze sa nama. Posebno sto mi i nemamo neke ozbiljne igrace koji su u svom prajmu a koji se ne pozivaju u tim. Ko bi mogao da donese kvalitet na mestima na kojima smo deficitarni? Meni na pamet padaju jedino Jankovic i Kuzmanovic. Kacar nije ni izbliza igrac kakav je trebao da bude, mozemo i bez Lukovica i Vidica i... to je to. Cini mi se da ovde preovladava misljenje da smo najtanji u napadu, mada se meni sve cini da najvece probleme imamo na sredini. Ja sam u potpunosti ok sa Tadic - Djuricic - Markovic napadom iako je nekonvencionalan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...