Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Lepo je videti da fanatični zagovarači katanca na klupske truleži odjednom traže podršku za vrhovnu državnu trulež, skup svih maloprepomenutih.Što se tiče strategije, sve je već rečeno. Seniorska reprezentacija nije omladinska škola niti pijačna tezga, a guranje u izlog podmlađivanje™ je samo još jedan alibi u nizu.Što se tiče publike, nikad nismo imali veći sklad između iste, predsednika, selektora i ekipe. Sve po meri.
Kako te ne mrzi da se 'vako sramotis?
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Tosic je imao jedan genijalan, vanserijski momenat na utakmici kada je spoljnjom proturio loptu u prostor na desnom boku za mislim Tadica izmedju dva potpuno zbunjena Belgijanca; iz te akcije se, naravno, nista nije izrodilo, al svejedno to je bio deschooling momenat par exellance, da se potsetimo nekih vremena davno proslih.
upravo. ovde se na sva usta pljuje jedini igrač koji je sinoć nešto i odigrao. kako je on izašao, tako je sve stalo i otišlo u laganih 0-3.
Link to comment
2006–2008 Internazionale (assistant) 2008–2009 Bologna 2009–2010 Catania 2010–2011 Fiorentina 2012– Serbia
Kad već idemo u fact checkingMaaaalo jače od dvije godine.On 3 November 2008, Mihajlović was appointed to replace Daniele Arrigoni at the helm of Serie A relegation-battling club Bologna.Mihajlović was sacked by Bologna on 14 April 2009.On 8 December 2009 Mihajlović was appointed new head coach of Catania, taking over from Gianluca Atzori.He resigned at the end of the season on 24 May 2010.On 3 June 2010 Mihajlović was announced as the new head coach of Fiorentina, replacing outgoing Cesare Prandelli.Mihajlović got sacked a week later on 7 November 2011. Edited by NekoIzMase
Link to comment
Kad već idemo u fact checkingMaaaalo jače od dvije godine.
jeste ako gledas kalendarski ali sezona i kusur u firenci, gotovo cela sezona u kataniji i ono malo u bolonji dodju na skoro 3 sezone + asistenski staz. dodje na malo vise od dve godine.da ne kazem da je stavljanje u ravan sa srpskim mudrinjom vise nego neukusan.
Link to comment
jeste ako gledas kalendarski ali sezona i kusur u firenci, gotovo cela sezona u kataniji i ono malo u bolonji dodju na skoro 3 sezone + asistenski staz. dodje na malo vise od dve godine.da ne kazem da je stavljanje u ravan sa srpskim mudrinjom vise nego neukusan.
Naravno. Siniša je imao sreću da preskoči kaljenje u srpskoj ligi i napajanje na izvoru batađorizma, ali ne bih ruku u vatru stavio da bi i preskočio tu prepreku i došao do Italije ikada da je krenuo iz Srbije. Ona u svakom fudbalskom stručnjaku ubije i to malo kvaliteta, a sa ovakvim svojim tvrdoglavim stavovima ni Siniša ne bi ovdje prošao najbolje. Opet, činjenica da mu je uspješnost u klupskom fudbalu 1/3 mu ne daje za pravo da sebe naziva nekom trenerskom veličinom, iako je to ostvario u Italiji a ne po našim pašnjacima. Što takođe ne znači da Mali Murinjo nije daleko ispod njega na tablici jadnosti.
Link to comment

koliko je tvrdoglav moze se videti iz cinjenice da je poceo sa mancinijem cija je fudbalska filozofija da go treba da se odbrani a u napadu sta se uradi uradi se (period u interu), a svedoci smo da smo koliko prekjuce odigrali mozda i najofanzivniju utakmicu u poslednjih 15ak godina. da mi je neko rekao da cemo mi da napadnemo belgiju sa neretko 6-8 igraca smejao bih mu se u lice bez i malo blama. da budem iskren ja sam i dalje zatecen ali mozda je to samo bio pucanj u prazno ili brainfart. ima jos dosta utakmica u ovim kvalifikacijama.

Link to comment

Ja se plašim samo da sad ne modifikuje to zbog ovog (teškog) poraza, pa se vrati na neke idiotske 3-6-ko ode napred da mu umre majka formacije. Vels i prvo poluvreme protiv Belgije su stvarno bili poezija za gledanje...

Link to comment
Ja se plašim samo da sad ne modifikuje to zbog ovog (teškog) poraza, pa se vrati na neke idiotske 3-6-ko ode napred da mu umre majka formacije. Vels i prvo poluvreme protiv Belgije su stvarno bili poezija za gledanje...
3-5-2 bi vjerovatno ucinilo ekipu dosta stabilnijom. Super je lijepa igra, samo sto se ne sjecam kad je neka reprezentacija koja nije jedna od nekoliko najjacih lijepom igrom napravila dobar rezultat, A i takve su veoma rjetke. Dzaba lijepa igra, kad si se vec udaljio od SP. Jes popularno pljuvati po defanzivi, ali defanziva je ono sto kod reprezentacija daleko vise donosi rezultat nego lijepa igra.
Link to comment

Hrvatska u posljednjih 15 godina, Nedvědova Češka, Forlanov Urugvaj, Danska braće Laudrup, Flonaldova Norveška?Naprotiv, među stručnjacima™ je jako popularno vozdizati defenzivu kao alfu, te omegu uspjeha za nejake™ repke, a zapravo je jedina, koja je s takvim pristupom uspjela, Grčka. .

Edited by king louie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...