Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Слабо се у лопте разумеш.
Da li pravis razliku izmedju tima i skupa pojedinaca. Ako ne pravis mogu ti reci da se ti uopste u fudbal ne razumes.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Dobar tim se ne pravi lako. Mnogo tu stvari treba uklopiti. Ko je kakav, ko s kim moze, ko kome ledja cuva, ko diktira tempo, ko neda da se zabusava, ko startuje na protivnicke jake tacke, ko se plasi, ko ima tremu, i hiljadu ko i na sve to mora doci hiljadu zasto da bi se doslo do hiljadu zato. Za to je potrebno krvavo raditi, a ne prodavati suplje price.Dobar tim ima hiljade mogusnosti. Kada da napada. Kada da se namerno povuce. Da obigrava oko protivnika. Da provali slabe tacke. Da provali jake tacke. Dobar tim mora imati u kolektivnoj, ne shvatiti bukvalno, svesti mnogo toga. Dobar tim mora na terenu uvek da zna sta hoce.Mi jos nismo dosli do tima, a kamoli do dobrog.

Edited by bergasa19
Link to comment
nista bez zdravkovica.
Idukurac :D :Hail:Mislio sam na Matica, ali mi razmisljanje o ZDRAVKU Kuzmanovicu totalno poremetilo misaoni proces. :(Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2 Edited by bob loblaw
Link to comment
edit: I pod hitno vratiti Ljajica.
:isuse:
Kuzmanović i Zdravković, za koje mogu da pretpostavim da nam se baš i ne uklapaju u koncepciju, a i igrali su već za nas pa nisu baš setovali the world on fire, i ko još?
Kačar.
Link to comment

Stvarno, šta je s Kačarom? Dugo ne čuh ništa o njemu... Gdje je sada, igra li ili je povrijeđen, u kakvom je stanju? Na kojoj poziciji je trenutno jer ih je mijenjao u zavisnosti od potrebe?

Link to comment

E do jaja ako je sa 25 ili koliko vec ima uspeo toliko da se raspadne...svidjao mi se uvek kao igrac. :(Koga jos ima od potencijalnog reprezentativnog materijala, sad sam samo znatizeljan, ne pokusavam da dokazem nikakvu poentu. :) Jel gledao neko onog cuvenog Djurdjica kojeg su najavljivali kao naseg mesiju jer je dao 2 gola u ligi evrope? Valja li stvarno cemu?Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment

dobro™, pored kuzmanovica i kacara (nije u kurcu, vec gadno povredjen) tu su i basta, jankovic, ninkovic, krasic, ljajic, pa ovaj djurdjic sto se nadavao golova u poslednje vreme i matic koji je na spiskovima, ali u ulozi duha. kada se pogleda spisak i kakvih tu imena ima, skandalozno™ je da pobrojani ne igraju (dobro, zvace neke od njih mihajlovic nadalje).opet, ako je resio da igra sa klincima, ovi odozgo i nisu potrebni jer nema smisla da greju klupu i kvare atmosferu, ali jasno je da od tog famoznog podmladjivanja nema nista, vec je u pitanju fsskriminalnomenadzerski projekat pa ako prodje, proslo je.

Edited by Psihodelija
Link to comment
ignjatijevic
Dobro je, nisam jedini sa prsnutim mozgom. :PZa Kuzmanovića u repstativnom dresu sam prilično izgubio strpljenje, radije bih onda Matića. Ali izgleda da Miha ne vidi takav profil igrača na sredini, bar trenutno...Edit - ups, potpuno jesam jedini sa prsnutim mozgom, ubi me ovaj Zdravković od kurca. :DIdem u off, nije ovo moje veče... Edited by bob loblaw
Link to comment

jebiga, od balvana ne vidimo sumu. ima u jelen super livadi igraca poput mikija, tomare, ilketa i cavinja koji bi mogli na svezinu i iskustvo da preguraju kvalifikacije uz pomoc klinaca iz u17 koji vec imaju dobro uvezbane akcija iz prekida.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...