Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Vidiš, ja gledam selekciju Srbije kao reprezentaciju koja se sastoji od pojedinaca koji treba da postane tim. Skup individualaca određuje kvalitet tima, a trener je taj koji treba da kvalitet tima pretoči kroz igru i atmosferu u rezultate. Naš kvalitet igrača pred ove kvalifikacije je bio za treće mesto i samo uz loše partije jačih timova mi bi smo mogli do SPa. Ni Hrvati i Belgijanci ne igraju svemirski fudbal, ali mi smo odustali i pre početka... Mi smo prošle kvalifikacije trebali lagano da završimo kao drugoplasirani, ali smo ih završili iza Estonije usled pozivanja onih kojima tu nije mesto i onih koji treba da se prodaju. Ne gledaj u igrače što nisu bili ispred Estonije, gledaj u predsednika FSSa koji je dobio glat reizbor i na njegov izbor trenera. Taj "jedan" ciklus koji ćemo potrošiti će pojesti dve godine, pa onda i još dve godine u kvalifikacijama za novo EP, Kolarova, Ivanovića, kao što su pojedeni silni ciklusi Stanovića, Vidića i drugih velikih igrača, kako bi mi iznedrili neke koji će igrati na prvenstvu koje je daleko četiri godine. Od novembra 2011. do juna 2016. kada je EP u Francuskoj prolazi 4,5 godine, što mu dođe oko trećine igračke karijere. Ko garantuje da ni nakon toga neće biti potrebna nova smena i gledanje novih Mijailovića, Markovića, Nastasića, Stevanovića...Koliko vidim, Tadiću nije problem da napravi karijeru, bez da ga je i jednom neko pozvao u A repku da bi "postao deo kolektiva" ili "podmladio reprezentaciju" i da odmah da doprinos igri kada zasluži poziv. Nije smetalo ni Kolarovu, a ni Banetu koji ogulio dobrih 40ak mečeva u U-21 repki pre ulaska u A repku. Da ne pričam o Biševcu, Brkiću, Tošiću, Jankoviću, Basti, Tomoviću, Kačaru, Sulejmaniju, Krasiću...Ramadanijevih igrača ima kao kusih pasa i interesantno da skoro svi mladi spadaju u njegovo krdo: Maksimović, Nastasić, Mijailović, Ignjovski, Marković, Stevanović, Šćepović. Za Krstičića nisam siguran, ali od mlađih samo Đuričić nije iz njegove agencije. Selektor je bivši trener njegovog tima iz Italije. Interesantno, zar ne? Fejsa, Petrović, Ljajić, Radovanović... Ima ih tu još koji su blizu A selekcije i koji će biti ubačeni u vatru. Do skora su njegovi u A timu bili Pantelić i Ninković, a sada...edit. Tim mladim momcima se čini medveđa usluga. Guraju ih gde im nije mesto, prodaju ih nerealno i tamo propadaju. Fudbalska karijera nije proces u kome se menadžeri obogaćuju, već u kome igrači se pravilno razvijaju. Kod nas je sve naopako, pa nije ni čudo što smo posle Brazila i Argentine zemlja sa najviše igrača koji igraju preko inostranstva, što je i povezano sa manjkom novca.edit2. http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:400987-Nemanja-Vidic-kupio-stan-ocu-pokojnog-saigraca

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ovo podmladjivanje je samo izgovor za nemanje rezultata. Toliko puta vidjeno i ponovljeno.
Izgovor pred kome kad će 90% navijača da pljuje ovu reprezentaciju od sad pa nadalje, i da im zviždi na svakoj utakmici. Nas koji smo dovoljni ludi da verujemo u ovaj projekat ima jedno 26 u Srbiji. :D

I ne želim da kažem da sam ja sad mnogo jebeno pametan i neviđeno se razumem u fudbalu, a svi ostali budale (evo Posrbica se provereno razume bolje, a on se ne slaže samnom)...ali what the hell, pišem svoje trenutno mišljenje i ako sam svestan da su šanse da ispadnem budala neuporedivo veće nego ono drugo.

Edited by bob loblaw
Link to comment
oni su ultra talenti verovatno samo tebi i onima koji za fudbal smatraju punjenje hajduka iz kule i ostalih bofl jelenligasa.
A tebi su očigledno znaci navodnika neophodni da bi skontao ironiju.
Link to comment
Btw, bol'o me tuki za tekmu dok nisam počeo da je gledam u kafani punoj uzbibanih Flamanaca. Kakva jebena, frustrirana stoka, ja reči nemam.
Држиш валонску страну а?
Link to comment

Гаровикс је на спорту а мали зелени који је доктор по свему за њега се башкари на робији. Мислим може Уча да тера неку личну пизму, али потпуно нема смисла то што ради. Што се игре тиче, тактички врло пристојно постављено. Мене јако занима кога би Посрбице звао у тим и како поставио игру? Ми има да деремо Хрвате у обе ако Михајловић усе да психолошки сачува ове клинце.

Link to comment

belgijski bukkake. otrežnjenje i vraćanje u sumornu realnost. po nesreći, tu su i hrvati koji su možda i bolji od belgijanaca a čiji će šamar isto da bridi. a ni makedonci nisu za potcjenjivanje.mnogo toga nedostaje. a to sve što nedostaje, nema ni u najavi.edit: kako mi samo poletimo nakon jedne dobre utakmice. čudo jedno. a onda, logično, prizemljenje jako boli.

Edited by rugievithus
Link to comment

Za dvije godine kad se ova ekipa "uigra" biće red da se proda neka nova roba, tako da od rezultata ni tada neće biti ništa, ali možda ti novi klinci budu igrali "ljepo"... Ultraiskusna Belgija sa prosjekom godina malo jačim od našeg nas je odradila kao matorci ekipu pjetlića. Nagledali smo se mi ovakvih utakmica, i klupskih, i reprezentativnih, u posljednjih par decenija, gdje se mi nešto naložimo, pritišćemo, a iskusna ekipa nas sačeka, istrpi malo da se izduvamo, utrpa go i umiri nas (Milan, Barselona protiv CZ mi prvi padaju na pamet). A taj alibi "biće bolje, mladi naši, stiču iskustvo" je nešto najjadnije i najogavnije što je iznjedrila naša struka i novinari.

Link to comment
A taj alibi "biće bolje, mladi naši, stiču iskustvo" je nešto najjadnije i najogavnije što je iznjedrila naša struka i novinari.
Ovo nam je lekcija... (Vermez poslije Vinjaka™ )... I svako malo čuješ takve gluposti od naše struke™.Ako nas je prošlost išta naučila, to je da nikad ništa nismo naučili. A i ono malo što jesmo, nikad nismo primjenili u praksi.
Link to comment

Nisam bas video to odradjivanje, ali ajde...pali smo fizicki potpuno zadnjih pola sata i tu nas je "stoka" nagnala vrlo ruzno, mogli su i 5 dati do kraja, to je istina...a prvih sat vremena je bilo puno sbbkbb scenarija, i mogla je tekma opusteno otici u bilo kom pravcu...da smo iskoristili bar jednu sansu i poveli, da nije bilo stative, da Tosic nije pajser, da Tosic nije pajser koji uz to nema ni desnu nogu, da im nije usla prva polusansa...mislim naravno da su na kraju zasluzeno dobili ali nije bas ni da su ladili jajca veci deo utakmice i onda se smorili i rekli - ma ajde sad da im zabijemo 3 komada, red je.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment
Za dvije godine kad se ova ekipa "uigra" biće red da se proda neka nova roba, tako da od rezultata ni tada neće biti ništa, ali možda ti novi klinci budu igrali "ljepo"... Ultraiskusna Belgija sa prosjekom godina malo jačim od našeg nas je odradila kao matorci ekipu pjetlića. Nagledali smo se mi ovakvih utakmica, i klupskih, i reprezentativnih, u posljednjih par decenija, gdje se mi nešto naložimo, pritišćemo, a iskusna ekipa nas sačeka, istrpi malo da se izduvamo, utrpa go i umiri nas (Milan, Barselona protiv CZ mi prvi padaju na pamet). A taj alibi "biće bolje, mladi naši, stiču iskustvo" je nešto najjadnije i najogavnije što je iznjedrila naša struka i novinari.
Слабо се у лопте разумеш.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...