Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Posle ovog otreznjenja, sledi mamurluk. Kome klupski brodolomi nisu objasnili gde Tole Nostra vodi fudbal, sada neka nakon ovog Begijandjanskog ukazivanja revidira stavove.

kolarov ispizdeo na zvižduke sa tribina. cenim da ako se budu igrači pitali, ni s hrvatima nećemo igrati u beogradu
Da, mislim da su zvizduci najveci problem...
velsani dobijaju skotsku
Eto nam sanse da se borimo za 3. ili 4. mesto Edited by minka
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Ne secam se da nas je neko oprao ovako, na domacem terenu. Jes da nismo dobijali, ali vala nismo ni gubili od glavnih rivala u grupi. Osim famozne Djorine skvadre, protiv Rusa.

Link to comment
ovo je najubedljivi poraz Srbije od "osamostaljenja"
treba biti zadovoljan rezultatom jer je trebala biti i petardaVazno je da Subotic nema mestaU napadu igraju igraci koji ga ne mogu dati Nefciju a kamoli Belgijancima
Link to comment

Zao mi je. Igrali su dobro u 1. poluvremenu (nisam gledao 2. poluvreme). Zao mi je jer je to jedini srpski tim koji ima potencijal da napravi neki rezultat u medjunarodnim utakmicama, a ima toliko slabu podrsku i toliko negativnog naboja protiv sebe. S druge strane govnjiva Zvezda, usljivi Partizan i dronjava Vojvodina imaju daleko vecu podrsku iako nisu u stanju ni timove iz bivse sovjetske Srednje Azije kod kuce da dobiju, a vode ih nikogovici i neznalice mnogo veci nego oni iz FSS.

Link to comment

@tsvane znas ti nista, Miha je reko da je Schepa 1na buducnost...Evo da se iskenjam: jebem ti ja jalovo umiranje u lepoti, ubise nas ljudi kod kuce. Da ima nade da je ovo zaloga za buducnost, ajde, rekao bih da nema veze. Ali mi lose izgledamo.I je fakat da je Miha potrosna roba, na njega ce kletva za neuspeh. Jerbo, ako je Antara najuren GMom, miha ce biti ostrakizovan kamenjem i lomacom. A ostace nam Tolo Nostra.

Link to comment

Nego ima li neko ko prati portugalsku ligu da mi kaze koliko je taj Matic los fudbaler kad ne moze pored Ignjovskog i Micka da uzme minut ? A jos kad se vradi neprezaljeni Fejsa tek ce onda biti lakse. Sta to zna kilavi Tosic sto ne zna Bosko Jankovic?

Link to comment

Samo da potpišem prilično sve što je Dimitrije napisao na ovoj temi.Jesam pljuvao najstrašnije Mihu zbog onih užasa na tri prijateljske, ali ovu sad reprezentaciju podržavam. Mladi su i hoće da igraju fudbala, skroz dobar potencijal imamo...nećemo se plasirati na Svetsko, nije to ni realno iz ove grupe, ali samo da ovako nastavimo i posle ovih kvalifikacija ima da se prošetavamo u budućnosti. Naravno problem je u Srbiji održati bilo kakav kontinuitet, posebno kad izostaju rezultati koji se uvek (nerealno) očekuju, ali mogu bar da se nadam....I naravno bićemo neuporedivo jači kad se brat Sćepakadbra vrati u punu formu. -_-

Link to comment

Ja sam prijatno iznenadjen. Jeste 3:0, jeste da je moglo i vise da bude, ali odigrali smo musku utakmicu i ma kako rezultat dovodio to u pitanje, moglo je i da se pobedi. Belgija je genijalan tim. Malo je takvih u Evropi. A gledaoci - sramota. Koji li je to poriv odlaska na utakmice - da se zvizdi decurliji koja gine po terenu.Ako ovi momci budu malo vise igrali po svojim klubovima, imacemo uskoro veoma talentovan i atraktivan tim.edit: I pod hitno vratiti Ljajica.

Edited by kralj
Link to comment

Večeras je u timu igralo 7 igrača koji su trebali da budu u Engleskoj da pomognu mladom timu (Nastasić, Mijailović, Ignjovski, Đuričić, Marković, Šćepović i Stevanović) i još dva su sedela na klupi (Maksimović i Krstičić). Biću iskren kao neko ko ne oseća repku kao tim za koji navija da smo igrali sva tri meča u grupi bolje nego što sam očekivao, ali je ovo cena koja se plaća. Čak bih i mogao da podržim ovu repku zbog odnosa prema fudbalu, ali mi se toliko gadi Ramadani da to ne mogu. Toliki nivo debilizma se pojavljuje iz menadžerskog spiska da je neprijatno navijati za taj projekat.Mihajlović mi se od svih njih najviše gadi i ne mogu da razumem zašto je on umešan u ovo kolo. Šta njemu treba da bude kapetan projekta koji je osuđen na propast. Moram istaći da sam zadovoljan kako postavlja igru koristeći igrače koje ima i tu me je prilično iznenadio u sva tri meča. Od mladih igrača, bez previše iskustva nije realno očekivati mnogo, pa čovek mora biti zadovoljan. Danas se solidno igralo, nije se dao pogodak i kasnije je to Belgija naplatila. Belgija ne deluje kao tim, što sam video i u meču sa Hrvatima i dobijaju na suvo iskustvo, a očekivao sam paklenu mašinu koja bi trebala da pregazi kvalifikacionu grupu. Možda za par godina Mihajlovića i slavimo kao nekog ko napravio presek, ali sada ne...

Link to comment
Zao mi je. Igrali su dobro u 1. poluvremenu (nisam gledao 2. poluvreme). Zao mi je jer je to jedini srpski tim koji ima potencijal da napravi neki rezultat u medjunarodnim utakmicama, a ima toliko slabu podrsku i toliko negativnog naboja protiv sebe. S druge strane govnjiva Zvezda, usljivi Partizan i dronjava Vojvodina imaju daleko vecu podrsku iako nisu u stanju ni timove iz bivse sovjetske Srednje Azije kod kuce da dobiju, a vode ih nikogovici i neznalice mnogo veci nego oni iz FSS.
+1
Ja sam prijatno iznenadjen. Jeste 3:0, jeste da je moglo i vise da bude, ali odigrali smo musku utakmicu i ma kako rezultat dovodio to u pitanje, moglo je i da se pobedi. Belgija je genijalan tim. Malo je takvih u Evropi. A gledaoci - sramota. Koji li je to poriv odlaska na utakmice - da se zvizdi decurliji koja gine po terenu.Ako ovi momci budu malo vise igrali po svojim klubovima, imacemo uskoro veoma talentovan i atraktivan tim.edit: I pod hitno vratiti Ljajica.
+1 без едита
Večeras je u timu igralo 7 igrača koji su trebali da budu u Engleskoj da pomognu mladom timu (Nastasić, Mijailović, Ignjovski, Đuričić, Marković, Šćepović i Stevanović) i još dva su sedela na klupi (Maksimović i Krstičić). Biću iskren kao neko ko ne oseća repku kao tim za koji navija da smo igrali sva tri meča u grupi bolje nego što sam očekivao, ali je ovo cena koja se plaća. Čak bih i mogao da podržim ovu repku zbog odnosa prema fudbalu, ali mi se toliko gadi Ramadani da to ne mogu. Toliki nivo debilizma se pojavljuje iz menadžerskog spiska da je neprijatno navijati za taj projekat.Mihajlović mi se od svih njih najviše gadi i ne mogu da razumem zašto je on umešan u ovo kolo. Šta njemu treba da bude kapetan projekta koji je osuđen na propast. Moram istaći da sam zadovoljan kako postavlja igru koristeći igrače koje ima i tu me je prilično iznenadio u sva tri meča. Od mladih igrača, bez previše iskustva nije realno očekivati mnogo, pa čovek mora biti zadovoljan. Danas se solidno igralo, nije se dao pogodak i kasnije je to Belgija naplatila. Belgija ne deluje kao tim, što sam video i u meču sa Hrvatima i dobijaju na suvo iskustvo, a očekivao sam paklenu mašinu koja bi trebala da pregazi kvalifikacionu grupu. Možda za par godina Mihajlovića i slavimo kao nekog ko napravio presek, ali sada ne...
Ја тебе Ненања као и Минку ич не разумем. Екипа игра најбољи фудбал још од оног времена Титостана којое ти не памтиш, играчи дисциплиновани и гину на терену, ја не разумем шта вама двојици сада смета. Игра је боља него код Миљана II, а овде седам играча су још омладинци и имају јако велику шансу да опасно напредују. Тренерски Михајловић ово води врло добро. Да нам је ушло пар у првом не би нам белгијанци дали гол да се игра до 2014. А публика је болесна. Најблаже речено.
Link to comment

A što se tiče čuvenog Faljija - nemam pojma koga on tačno drži, osim čitavog Partizana, ali ako uzmemo u obzir da je ideja podmladjivanje i izbacimo svakog ko ovom trenutku ima recimo 29+ - ko fali?Kuzmanović i Zdravković, za koje mogu da pretpostavim da nam se baš i ne uklapaju u koncepciju, a i igrali su već za nas pa nisu baš setovali the world on fire, i ko još?

Edited by bob loblaw
Link to comment
Samo da potpišem prilično sve što je Dimitrije napisao na ovoj temi.Jesam pljuvao najstrašnije Mihu zbog onih užasa na tri prijateljske, ali ovu sad reprezentaciju podržavam. Mladi su i hoće da igraju fudbala, skroz dobar potencijal imamo...nećemo se plasirati na Svetsko, nije to ni realno iz ove grupe, ali samo da ovako nastavimo i posle ovih kvalifikacija ima da se prošetavamo u budućnosti. Naravno problem je u Srbiji održati bilo kakav kontinuitet, posebno kad izostaju rezultati koji se uvek (nerealno) očekuju, ali mogu bar da se nadam....I naravno bićemo neuporedivo jači kad se brat Sćepakadbra vrati u punu formu. -_-
Ja sam dugo bio u zabludi kad sam mislio da za reprezentaciju treba da igraju najbolji, a ne najperspektivniji.
Link to comment

Mihajlovic je tokom svoje karijere dovoljno puita iskazao svoj stav prema moralu,sportskom posebno,te se ne treba cuditi sto je ovde da bi protezirao igrace sumnivih tipova.Uvek mi je bilo cudno podmladjivanje reprezantice.Reprezentacija nije tim u kome ce jedan mlad igrac sticati znanje i iskustvo vec jedna ad hoc ekipa koja je sastavljena da bi se takmicila i postigla rezultat.eksperimentisati sa mladim iigracima ,pogotovo ako ima starijih fudbalera koji su u formi jeste neozbiljno.U reprezentaciju se zovu oni najbolji,makar imali i 38 godina.Propustiti svetsko prvenstvo,ipak najvecu festu fudbala,makar on bio Blaterov i Platinijev,jeste veliki korak nazad za ovaj posrnuli sport.Zarad ccega?Zarad ideje da ce ova grupa mladih igrati na istom nivou i 2014. i 2016. godine?To je smesno jer ce mozda tada u obzir doci igraci koji su sada u petom planu.Za repezentaciju igraju najbolji ili oni koji su najlojalniji selektoru i savezu.Vec odavno je ovde u pitanju ovo drugo.Bas kao i u prosecnom srpskom privatnom ili drzavnom preduzecu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...