Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Mihajlovicu, govedo menadzersko, imas, barem, dva napadaca bolja od Scepovica-Djurdjic i Djordjevic. To sto je proslo sa Velsom nece stalno.Ne znam zasto se stavljaju svi krilni i ofanizvni vezni u napadace? Vezni na ovom spisku su samo defanzivni. Uzgred, na ovom spisku, su samo tri napadaca, i to delimicno, po svojoj poziciji koju igraju u klubovima. Djuricic igra nekog poluspica u Herenvenu. A, ostala dvojica i ne mogu se nazvati napadacima.Sta ce Sulejmani na spisku kada je povredjen? Sta ce Radosav ?Videcemo sta ce biti kada Belgija uzme posed lopte i kada budemo retko dolazili do 16m a tamo praznina. Moze nas izvuci samo odbrana i mozda neki prekid. Nije isto igrati protiv Belgije sa dva odlicna ofanzivna vezna igraca i dobrim napadacima i protiv Velsa.

Link to comment

Realno bi bilo da sva stoka kojoj nije do reprezent. tima ostane kuci i pojavi se na stadionu sledece nedelje kada im u goste dodje renomirani Javor, ili Novi Pazar ili bilo koje trece selo koje planira mec na Marakani.

Link to comment

Da, ali ce sad alibi biti to sto nema Mustafe na golu. Ako pogledas, on je 1 nezamenljivi igrac u repki, mislim da ni Kasiljas nema tako garantovano mestu u svojoj repki.

Link to comment
Realno bi bilo da sva stoka kojoj nije do reprezent. tima ostane kuci i pojavi se na stadionu sledece nedelje kada im u goste dodje renomirani Javor, ili Novi Pazar ili bilo koje trece selo koje planira mec na Marakani.
Ispada da je reprezentacija skup najboljih fudbalera koji zaslužuje navijače, a ne skup onih koji ne mogu da ne budu pozvani i onih koji moraju da budu izlagani. Stoka kojoj je do reprezentacije je ista stoka kojoj je do Javora i ostalih renomiranih klubova domaćih.
Link to comment
http://www.kurir-info.rs/mihajlovic-scepovic-je-perfektan-clanak-447967- Mnogo se uzdam u Marka Šćepovića. On je perfektan igrač za ono što ja želim. Bez obzira na rezultat protiv Belgijanaca, dobiće šansu u drugom poluvremenu, a u Skoplju će biti starter. To je moje mišljenje trenutno, možda se i promeni, sve u zavisnosti kako se Marko pokaže. Ovim nikome ne činim uslugu, već mislim da Marko može da nam donese prevagu - kaže Mihajlović :frust: :frust: :frust:
Link to comment

Jes, cuo sam i ja od nekih ljudi pri repci da Miha vjeruje da ce Marko Scepovic biti igracina! Ce da vidimo...Послаo Пантела користећи Тапаток 2. Жигара не веруе, а Кумара кома!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...