Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Pa tamo pola tima ima pavo nastupa za mladu :D (Nastasic, Maksimovic, Micko, Ignjovski, Lazar, Djuricic, Lazovic +Ljajic, Scepovic...)
Pa to bi bila dobra ideja, recimo, da oni zaigraju baraz, a da onda ova deca idu u Izrael da se kale za seniorsku repku. No pitanje da li tolova ekipa ima takve dalekosezene ambicije u pogledu razvoja fudbala
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

BiH ima jos jednog dobrog napadaca a to je Nemanja Bilbija koji ima ugovor sa Vojvodinom ali je na pozajmici u Borcu BL.
U Novom Sadu je, registrovan za tim i odigrao vec par utakmica ove sezone. U nedostatku ozbiljnog igraca na levom krilu trener ga je gurao na tu poziciju.Pre odlaska na pozajmicu u maticni klub iz BL najvise mu je zamerano sto mu manjka snage za duel igru. Inace, najavljivan kao najvece pojacanje prelaznog roka u kojem je potpisao za Vojvodinu, bio i najbolji strelac priprema, postizao golove direktno iz kornera, ali se nikad u takmicarskim utakmicama nije pokazao.
Link to comment
Pa tamo pola tima ima pavo nastupa za mladu :D (Nastasic, Maksimovic, Micko, Ignjovski, Lazar, Djuricic, Lazovic +Ljajic, Scepovic...)
Pa to bi bila dobra ideja, recimo, da oni zaigraju baraz, a da onda ova deca idu u Izrael da se kale za seniorsku repku. No pitanje da li tolova ekipa ima takve dalekosezene ambicije u pogledu razvoja fudbala
Ova ekipica bi se prosetala kroz baraz, a moguce i kroz EP. Samo sto Sinisa&Sasa ne razmisljaju tako Edited by Milosh76
Link to comment

Mmmm... iz kog razloga bi se igraci vracali iz A u mladu reprezentaciju posebno oni na koje se ozbiljno tamo racuna i koji su standardni? Ne vidim niti jedan razlog iz koga bi Nastasic, Djuricic, Ignjovski ili Ljajic igrali to prvenstvo. Da je predolimpijsko ep pa da se borimo za plasman na oi, ovako ne dobijamo ama bas nista ni mi ni sami igraci. A i nekom Ninkovicu ili Krsticicu bi dobro doslo da ga igraju.

Link to comment
Ova ekipica bi se prosetala kroz baraz, a moguce i kroz EP. Samo sto Sinisa&Sasa ne razmisljaju tako
videcemo, uprkos vizuri sa naseg topića da je Jankovic dziber, a sa ovog da je Mihajlovic ljakse, mozda bude nesto... nisam optimista, po obicaju, ali dozvolimo da vreme pokaze...
Link to comment

Koliko sam uhvatio, baraz se igra u terminu kada A tim igra protiv Belgije i MakedonijeTako da ce tesko svi da budu prosledjeni U21 timuMozda oni koji nisu sigurni u 11 kao recimo Maksimovic, Lazovic mozda Micko (vraca se valjda Kuzmanovic)

Link to comment
Mmmm... iz kog razloga bi se igraci vracali iz A u mladu reprezentaciju posebno oni na koje se ozbiljno tamo racuna i koji su standardni? Ne vidim niti jedan razlog iz koga bi Nastasic, Djuricic, Ignjovski ili Ljajic igrali to prvenstvo. Da je predolimpijsko ep pa da se borimo za plasman na oi, ovako ne dobijamo ama bas nista ni mi ni sami igraci. A i nekom Ninkovicu ili Krsticicu bi dobro doslo da ga igraju.
nisam to rekao, nego da deo igraca koji su u A timu pomognu da se prodej baraz, a onda ovi drugi klinci da se kale na prvenstvu, to je ideja. Jer ako klinci ne odu, onda su izgubili nekoliko jakih utakmica koje mogu da dobiju. Recimo, ako uradimo dobar rez sa Belgijom, protiv Makedonaca moze neko od njih i da preskoci. BTW, kakva je situacija sa igracem koji ima zute pa ne moze da igra protiv MK, jer moze da ugra za U21 baraz tada?
Link to comment

Lepo je sto smo mi pobedili 6-1 Vels ali tesko da smo mi ekipa koja moze da se rasipa sa igracima u mecevima A tima. Zato se treba spremiti najbolje moguce za Belgiju i Makedoniju a Srpskom Murinju proslediti igrace koji 90% nece ni igrati i pozeleti mu svu srecu.

Link to comment
Lepo je sto smo mi pobedili 6-1 Vels ali tesko da smo mi ekipa koja moze da se rasipa sa igracima u mecevima A tima. Zato se treba spremiti najbolje moguce za Belgiju i Makedoniju a Srpskom Murinju proslediti igrace koji 90% nece ni igrati i pozeleti mu svu srecu.
+1.Plus je ispravno Mihajlović mlade/debitante stavio na početku kvalifikacija i to još timova kao što su Škotska i Vels. Neće sigurno da se kale u završnici EP ili SP protiv Nemačke.
Link to comment
nisam to rekao, nego da deo igraca koji su u A timu pomognu da se prodej baraz, a onda ovi drugi klinci da se kale na prvenstvu, to je ideja. Jer ako klinci ne odu, onda su izgubili nekoliko jakih utakmica koje mogu da dobiju. Recimo, ako uradimo dobar rez sa Belgijom, protiv Makedonaca moze neko od njih i da preskoci. BTW, kakva je situacija sa igracem koji ima zute pa ne moze da igra protiv MK, jer moze da ugra za U21 baraz tada?
Nisam odgovorio direktno tebi, vec na vise postova u kojima se predlaze da se neki standardni igraci a tima salju u glupi baraz za glupo prvenstvo za mlade. Apsolutno nema potrebe da se Nastasic i Djuricic jebavaju sa time, Ljajic nece sigurno, ostali mogu ako imaju volje, posto sigurno nece ni videti terena ovamo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...