Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Naravno da je gol bitan. Samo zato sto golove ne umemo da dajemo ne mora odmah kuknjava kako smo jadni bedni i pokvareni a okolo nas sve prsti od golova zahvaljujuci talentu, kvalitetu, i boljoj sredini. Uostalom, Skoti bi trebalo da prestanu da igraju/gledaju svoju reprezentaciju samo zato sto ovi juzno od njih vec decenijama igraju bolji fudbal.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Kod nas boli™ odsustvo sistema, reda, ideje na terenu i oko njega. Boli menadžersko krojenje ekipe, nesposobnost saveza... Pa tek onda ta ne efikasnost koja je tragična. Uz Hrvate smo nekada bili najjača reprezentacija sa Ex Yu prostora a sada smo na nivou Makedonije.

Link to comment

Bez obzira na nedostatak špiceva, pod Radomirom i Antićem je ustanovljen neki sistem™ koji je sasvim solidno funkcionisao. Dakle, može se i tako, ali preduslov je imati malo manju bagru u Savezu.

Link to comment
Zasto Milan Djuric ne igra za Srbiju?U 4 utakmice za mladu reprezentaciju BIH dao je 6 golova ukljucujuci danasnja 3 protiv Njemacke za 40 minuta. Buduci :ziga:
Јеботе, све екс-ју репрезентације најјаче су у нападу а ми смо ту најтањи. И оно што би могло играти за нас ми опуштено предамо комшијама.
Imate™ Ljajića i Sulejmanija. Svakom svoje. A Đurića možete™ još preoteti valjda.
Link to comment
1.2.2. Play-off drawFor the calculation of the Under-21 coefficient to be used for the play-offdraw for the 2011-13 UEFA European Under-21 Championship, the followingcompetitions are taken into consideration:a) 2007-09 UEFA European Under-21 Championship (qualifying competitionand final tournament)b) 2009-11 UEFA European Under-21 Championship (qualifying competitionand final tournament)c) 2011-13 UEFA European Under-21 Championship (qualifyingcompetition: group stage only)
Napravih grešku pre neki dan kada sam ono pisao. Brišu nam se bodovi za prvenstvo na kome smo bili u finalu sa Holandijom, a dodaju bodovi iz grupe. Mislim da je to gore...
Link to comment
Bez obzira na nedostatak špiceva, pod Radomirom i Antićem je ustanovljen neki sistem™ koji je sasvim solidno funkcionisao. Dakle, može se i tako, ali preduslov je imati malo manju bagru u Savezu.
Da, da... Antara je imao najbolji tandem jos od Deje i Mijata.
Link to comment

Slozio bih se sa Dimitrijem da ima previse kukanja. BiH se nije plaisrala ni na jedno veliko takmicenje do sada dobrim delom i zbog losije odbrane. U fudbalu je dobra odbrana vrlo znacajna, kao sto svi znate. Mi smo dokaz tome kada smo se plasirali na SP 2006 i 2010. Italija je dokaz tome.Na SP 2006 smo prosli ocajno jer smo igrali losu odbranu. Povreda Vidica je igrala znacajnu ulogu.Na SP 2010 smo ispali iz grupe jer imamo glupake u ekipi koji prave penale bez razloga i promasuju prazan gol.Na EP nismo otisli zbog tzv. navijaca i FSS. Ubili su reprezentaciju u pojam i to se nastavlja.Opet, slazem se i sa hl da je FSS razbucao odredjeni sistem.

Link to comment

Izašli Makedonci da igraju fudbal, da pobede. Slabiji su od nas, mi iskoristili većinu naših šansi, oni svoje promašili i to je to. Dobar je ovaj mali što igra u Barci, 10ka Makedonije. Fin fudbal igraju cele kvalifikacije, ovaj reče da su na svakom meču dali gol.

Link to comment
Ponavlja se tekma s Rumunima kad je Radomir bio... je l moze neko da im objasni da kad nam se komsije i prijatelji sklone sa terena ne moraju bas da im seru po faci.
Dokle god ne budemo gazili svakog protivnika do kraja fudbal ce nam biti takav kakav je. Najbolje na 1-0 da stanemo i primimo gol u 77 minutu i onda ajmo ajde svi u napad.Gazi i kad je protivnik na zemlji! Evo 5-1
Link to comment
zasto bi se makedonci sklanjali kada su i oni pre utakmice bili u ugri za plasman u baraz?
Nisam ispratio taj detalj... nisu mi delovali previse zainteresovano veceras. Ili smo mi prejaki, jebem li ga... Mogao bi Jojic da dobije neku sansu u Partizanu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...