Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Gde li se dade stranica, taman se nakupila kvalitetna i interesantna pitanja... :D
Ђорић: Све ћу рећи следеће недеље- Поједини листови и новинари су изложени страшним притисцима, па су одустали од разговора са мном. Разочаран сам, љут и огорчен, тек сада видим докле су појединци спремни да иду. Невероватно је шта се догађа, покушавају на све могуће начине да ме спрече да кажем истину и оно што се годинама крило.Ма истрајаћу ја у својој намери, нећу одустати, јер се никог не плашим. Зато ћу у понедељак или уторак одржати конференцију за штампу на којој ћу све да кажем. Време је да се мешетари искорене из српског фудбала.
:s_w:
Link to comment
Otkud ovo iz Blica sad, sta je l' to Tole izgubio sticenika u vlasti?
Ma slična strategija kao i prošli put. Izmislili sukob pa će sad Tole jedva da pobedi, čime će biti dat legitimitet ovim mafijaškim izborima.
Link to comment
Predsednik FS Beograda Ratomir Babić bio je nešto umereniji, iako je Đorićeve tvrdnje nazvao glupostima i praznim pričama.“Nije mi jasno zašto je rekao. Uz Toleta Karadžića sede ljudi sa integritetom i zavidnim stažom. Niko od nas nije klimoglavac. Na sastancima se nikada nisam ulagivao Toletu. Uvek sam imao svoje ja”.
:wub:
Link to comment

Ako nistadrugo bar cemo se oterasati Đorića za sva vremena. I to je nesto. :)KO bi si mislio nekada nerazdvojni, karali najbolje ribe a sad jedan protiv drugog :(

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...