Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

A stativa je bila u trenutku kada smo imali 11 igraca? Pre gola? Hm... ne verujem...
Bilo vise stativa...Ali stative na stranu. Imamo bolje individualce, tradiciju, bolju struku i povrh svega, psiholoski stimulans, s' obzirom da dva najbolja Ganca nisu bila na terenu.Koliko god iritira refleksno, arsenalsko izivljavanje po Anticu, toliko iritira i vaskolika percepcija dve ravnopravne reprezentacije. Antara je pristojan trener. Nece taj biti u stanju da nam dobije utakmice koje nam kvaliteta glede, u prilog ne idu, ali ma kako bio uvek skeptik u pogledu njegovih mogucnosti, nisam ocekivao da ce izgubiti utakmicu od Rajevceve Gane.Mada, iskren bih eto bio, meni je zaista delovalo da se igra pod vanrednim klimatskim uslovima
Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Ej, sudija ga je naterao da zameni polumrtvog poluamatera Milijaša, sudija ga je naterao da zameni potrošenog Žigića, sudija ga je naterao da vadi iz igre Laneta umesto Grlicu. Taj će se, kao i svaki pravi Srbin, pre obesiti nego što će priznati protivniku da je bio bolji.
Pa čovek je od onih koji govore o sebi u trećem licu ("Znači, kad vam 1 Radomir Antić kaže..."), šta drugo da očekuješ?Mene lično boli uvo kakve izgovore izmišljaju posle poraza, to je priča za javnost. Mnogo je bitnije da li istu priču pričaju i sebi privatno, i posle tvrdoglavo idu istim putem. U Antićevom slučaju, verujem da je inteligentniji od toga, i da uči na greškama.
Link to comment

ne znam da li je vec bilo ovde, ali danas sam dobio jako cudnu informaciju od kolege. naime, njegov prvi komsija radi kao kuvar u kovilovu i kaze da je svojim ocima video kako su se dan pred polazak iz baze, na treningu, potukli vidic i pantelic. kao, to je jedini razlog zasto vidic nije igrao one dve pripremne tekme. jebem li ga, moguce je da je u pravu. vidic je ziasta izgledao potpuno nezainteresovano protiv gane.

Link to comment

vidic se posle utakmice 5 minuta svadjao sa sudijom. ne bih rekao da je bio nezainteresovan.

Link to comment
Upravo demantovali da je bila tuča.
Znači bilo je "nešto"? To što nalaze za shodno da demantuju kuvarske glasina iz Kovilova pokazuje u kolikom su penisu trenutno, bar na organizacionom nivou.
Link to comment

Ovom tucom Vidica i Pantelica zaokruzena je jedna najava koju je Antara cesto iznosio u svojim govorima prepunim fraza a to je da na SP idemo da budemo mi. Vaistinu smo za sada i vise nego mi, tuca, kalkulantska igra, crvendac, igranje rukom, self destruction all over again.

Link to comment
Ovom tucom Vidica i Pantelica zaokruzena je jedna najava koju je Antara cesto iznosio u svojim govorima prepunim fraza a to je da na SP idemo da budemo mi. Vaistinu smo za sada i vise nego mi, tuca, kalkulantska igra, crvendac, igranje rukom, self destruction all over again.
naravno da je tuca bila! svet je inace poznat kao bastion slobodnog i nezavisnog novinarstva, jos kad se zna da je insajdersku pricu potvrdila drugarica od komsije, ciji je drug upoznao kuvara iz kovilova, onda je sve jasno. meni je jedan poznanik koji prolazi cesto autobusom kroz kovilovo pricao kako je sreo neke lovce koji su u sumi presreli kuzmanovica i nekog sa kacketom kako mu daje lovu. ispostavilo se da je to bio rajevac, a lova je bila za igranje rukom protiv gane. podrazumeva se da je sve organizovao tole neposredno nakon sto je (uz pomoc dudica) prodao utakmicu obali slonovace 2006!
Link to comment
Prema rečima napadača "orlova" - "čitati forume je besmislica, jer tu pišu dokoni ljudi, koji nemaju šta da rade"."Mi smo dali sve od sebe da obradujemo sve koji nas vole. A budite uvereni da bi isti oni koji nas pljuju, imali zamerke i da smo pobedili Ganu. Našli bi manu svakom igraču, jer oni i traže dlaku u jajetu. Neko bi imao ružnu frizuru, neko pogrešan akcenat, a neko smešan način odevanja", zaključio je Pantelić.
znaci Panta nam se pokenjao u kafu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...