Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Sve je pocelo presingom Svedjana na nasu odbranu kada je nas golman morao da ispuca loptu i odsustva nasih veznih igraca da tu loptu prihvate. prema tome cela odbrambena linija je stvorila situaciju za gol, ne neki pojedinac. Ovo je bila prva sansa Svedjana i dali su gol.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Da se kaze da je bila solidna utakmica... protiv vidno nemotivisanih Svedjana. U ove tri utakmice opet nismo videli ono sto se trazi od selektora i sto ce nas pratiti protiv svih Krkenistana i Sabalala: tzv pozicioni napad ne postoji. Ako se uradi nesto iz kontre, ok, ali pas igra, ubacivanje, gradjenje centarfora u kaznenom i sl u situaciji kada protivnik igra povucenije... no way Jose.

Link to comment

Dobro smo igrali oko 60 minuta, onda je Miha trebalo da zameni svih 6 igraca i da pokusamo da drzimo ritam celu utakmicu. Kad je usao Matic, nasa igra se raspala, Lazovic i Tosic se vise nisu videli, centarfor nije postojao... Sve u svemu dobar utisak i mnogo bolja igra nego protiv Spanije i Francuske.

Link to comment

Prvo poluvreme dobro, celo drugo razocaravajuce. Kao u prve dve utakmice: lose dodavanje, konfuzija, ocajan srednji red, svaki duel izgubljen, bez ideje u napadu, greske u odbrani.

Link to comment

Sve ste vec rekli, prvo poluvreme OK ali drugo cim je uso Scepovic uzas. Mene je najvise razocarao Matic. Decko igra u 1 Benfici a ovde je pokazao jedno veliko nista. Raca umalo da ga metne sa sredine :Hail: . Steta sto je Lekic kod gola Lazovica napravio faul ono bi bio spektakularan gol :Hail: .Nadam se da cemo protiv Irske odigrati kako treba kad se vrate Kuzma,Sulejmani,Ninkovic,Kacar,Ljajic( do tad ce da nauci himnu),L.Markovic,Danko Lazovic( kako stvari stoje izgleda se i on vraca) pa da odemo u Skotsku po prva tri boda :lol::wub:

Edited by Cash
Link to comment

Kamioni i kamioni drvne gradje, fuzije, kuca fudbala, krstaca na grudima, Djenova, finale kupa, srbovanje, cetnicko govno za selektora, himna... Toliko mi se ogadio srpski fuzbal da nisam ni gledao protiv Francuske i Svedske. O, kako bi mi prijala jedna blamaza u kvalifikacijama! Moze i petarda na Maksimiru, ili jos bolje na Poljudu. Jebes Vels, Belgiju i Skotsku, to nije bitno. Kako bih voleo da vidim face govneta u lozi i govneta na klupi, koje i vredjaju pride, dok kockasti penetriraju. Zelim nam sve najgore! I gore od toga ako moze.

Link to comment

Ako dođu Danko Lazović i Sulejmani, znatno će se lakše disati. I odbrana nam neće biti loša sa vedetama iz Čelsija i Dortmunda, samo mi, nekad balkanski Brazilci™ i dalje nemamo par kvalitetnih veznjaka, a u staroj SFRJot ih je uvek bilo viška.

Link to comment
Kamioni i kamioni drvne gradje, fuzije, kuca fudbala, krstaca na grudima, Djenova, finale kupa, srbovanje, cetnicko govno za selektora, himna... Toliko mi se ogadio srpski fuzbal da nisam ni gledao protiv Francuske i Svedske. O, kako bi mi prijala jedna blamaza u kvalifikacijama! Moze i petarda na Maksimiru, ili jos bolje na Poljudu. Jebes Vels, Belgiju i Skotsku, to nije bitno. Kako bih voleo da vidim face govneta u lozi i govneta na klupi, koje i vredjaju pride, dok kockasti penetriraju. Zelim nam sve najgore! I gore od toga ako moze.
Nema od tog nista Hrvate posle EURA preuzima njihov pizon Igor Stimac. :P
Link to comment
Sve ste vec rekli, prvo poluvreme OK ali drugo cim je uso Scepovic uzas. Mene je najvise razocarao Matic. Decko igra u 1 Benfici a ovde je pokazao jedno veliko nista. Raca umalo da ga metne sa sredine :Hail: . Steta sto je Lekic kod gola Lazovica napravio faul ono bi bio spektakularan gol :Hail: .Nadam se da cemo protiv Irske odigrati kako treba kad se vrate Kuzma,Sulejmani,Ninkovic,Kacar,Ljajic( do tad ce da nauci himnu),L.Markovic,Danko Lazovic( kako stvari stoje izgleda se i on vraca) pa da odemo u Skotsku po prva tri boda :lol::wub:
Sa Kuzmanovicem, Maticem i ostalima srednji red moze da bude ok (ne ocekujem vise nego ok). Problem su napad i golman. Spica nema ni na vidiku i sva trojca golmana ne izgledaju kao dobro resenje. (Doduse ni oni koji zagovaraju Mustafu i/ili Bajka ne nude nista kvalitetnije od postojece trojke.) Golovi treba da se ocekuju iz drugog plana (sutevi sa distance na cemu izgleda Miha insistira) i iz prekida sto nije mnogo ohrabrujuce. Odbrana ce dobro da igra jer tu su gotovo svi dobri a neki su vise nego dobri. Odbrana ce da nas odrzava u igri i daje sansu da izvucemo povoljni rezultat osim ako golman ne zasere. Sto se tice Skotske, pre nedelju dana sam ih gledao protiv SAD. Izgubili su 5-1 a moglo je da bude i 10-1. Pri tome su SAD igrali bez Dempsija i Altidora, uz Donovana najopasniji napadaci americkog tima. Srbija ne bi trebalo da ima problema sa Skotskom. U vezi prizivanja blamaze od Kockastih pred ruljom na Poljudu, je kao velicati Tompsona u cilju ponizavanja novokomponovanih Ravnogoraca. Pristojnom svetu se gade i jedni i drugi.
Link to comment

Dimitrije ne bih se slozio da cemo lako izaci na kraj sa Skotskom. Jesu losi ali na njihovom terenu ih niko ne moze poniziti nit nadigrati. Da Cesima sudija nie poklonio penal u Glasgowu igrali bi baraz umesto njih. Nece nam biti nimalo lako plus veliki pritisak na nasim igracima ce biti posle ova 3 poraza.

Link to comment
U vezi prizivanja blamaze od Kockastih pred ruljom na Poljudu, je kao velicati Tompsona u cilju ponizavanja novokomponovanih Ravnogoraca. Pristojnom svetu se gade i jedni i drugi.
Ja bi prizivo i Tompsona i Franju i Tacija i Solanu i Bajazita, samo ako bi Slinisa plakao. A ne smatram sebe nepristojnim.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...