Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ne pratim nešto JSL, pa moram da pitam : jel tomić ikada igrao tu poziciju ? Ono koliko sam pratio ( a rekoh, ne mnogo), stekao sam utisak da on igra uglavnom nekakvog veznjaka, ofanzivnog i pritom u sredini, a ne na boku.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Pa nece igrati beka nego ce pokrivati citavu stranu. Da li zna to da igra, drugo je pitanje. Prijateljske utakmice, rezultat nije u prvom planu, najvaznije da vidimo da li su naucili stihove.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

-------------Aleksic-------------------Maksimovic-Subotic-Lukovic-----Tomic-------------------------Tosic-----------Raca-----Micko----------Lazovic-------------------Obradovic-------------Lekic-----------------Mada ja licno mislim da ce pre da bude ovako:-------------Aleksic-------------------Maksimovic-Subotic-Lukovic-----Obradovic---------------------Tosic-----------Raca-----Micko----------Tomic-----------------------Lazovic-------------Lekic-----------------

Link to comment
Nego Miha reko da ce svima dati sansu a jedino kolko vidim Bisevac nece igrati. Sta je sa njim nije valjda da nezna himnu :unsure:
Povredjen je. Utakmicu sa Fracuzima je posmatrao u trenerci ali ne na klupi za rezerve, nego na onoj klupi pored...
Link to comment
-------------Aleksic-------------------Maksimovic-Subotic-Lukovic-----Tomic-------------------------Tosic-----------Raca-----Micko----------Lazovic-------------------Obradovic-------------Lekic-----------------Mada ja licno mislim da ce pre da bude ovako:-------------Aleksic-------------------Maksimovic-Subotic-Lukovic-----Obradovic---------------------Tosic-----------Raca-----Micko----------Tomic-----------------------Lazovic-------------Lekic-----------------
Je li ti ovdje mislis na karleusu ili na bambija?
Link to comment

Ja se samo nadam da se ne misli na Ivana Obradovica, posto se, ako se ne varam, nije nesto naigrao fudbala u toj saragosi.A i u tu je Kolarov kojeg treba uigravati posto ce on sigurno igrati - mora da igra, najbolji je na tom mestu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...