Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

"Jel mozemo da zapisemo za sedam ipo miliona Srba da je neki Milivoje Mirkov zabranio intervjue sa reprezentativcima"Kakva stoka. A rosavi se buni i ulece sve vreme sa "ama, ko je zabranio?" Zabranio Vidic ! Eto ko.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Što se tiče sportskih™ novinara, mogu da se nose u kurac, svi zajedno. I da se momentalno vrate nazad, uključno sa RTS-om.

Edited by laki21
Link to comment

Ma ljudi, nema bas tolike frke. Igraci su mirni, sto je najbitnije. A "novinari" mogu da ga duvaju i da se jedu za dupe i to je sve.Milivoje Mirkov objasnio :)

Link to comment

Treba ovu situaciju okrenuti u svoju korist. Novinari mogu da nam budu jedno od najjacih oruzija. Samo ih treba pravilno usmeriti prema kampovima Nemacke,Gane i Australije.

Link to comment

Inace, zna li neko nesto vise o gospodinu portparolu Boskovicu? Taj covek me "fascinira", godinama je uz repku, sad je i tim menadzer zaboga, na netu nema nista o njemu, ni na fss sajtu. Cime je on to toliko zaduzio savez ili da preformulisem cime se dokazao pa da bude neko mudo? Pojavio se ispod nekog kamena jedan dan i sad moramo da ga gledamo svaki put kad ima neka reprezentativna akcija. Sedi na tim konferencijama kao slina i kao glumi nekog reprezentativnog dusebriznika, najbolji ortak sa igracima i slicno, jedini on razume njihovu muku :puke:

Link to comment

to i jeste posao portparola reprezentacije, sasvim uobicajena uloga.mislim da je u pitanju (bivsi) sportski novinar, kao sto je i praksa za mesto portparola po klubovima ili u reprezentaciji.

Link to comment
Inace, zna li neko nesto vise o gospodinu portparolu Boskovicu? Taj covek me "fascinira", godinama je uz repku, sad je i tim menadzer zaboga, na netu nema nista o njemu, ni na fss sajtu. Cime je on to toliko zaduzio savez ili da preformulisem cime se dokazao pa da bude neko mudo? Pojavio se ispod nekog kamena jedan dan i sad moramo da ga gledamo svaki put kad ima neka reprezentativna akcija. Sedi na tim konferencijama kao slina i kao glumi nekog reprezentativnog dusebriznika, najbolji ortak sa igracima i slicno, jedini on razume njihovu muku :puke:
uh..mene njegove moderacije konferencija za stampu neodoljivo podsecaju na stil acike stojanovica. uz to, u nemackoj 2006 smo imali priliku da se uverimo da je covek koji bi trebalo bar 3 svetska jezika da ima u malom prstu, engleski diplomirao u klasi profesora b. sliskovica.
Link to comment

dlanovi su poceli da se znoje - blizu je!okrenuo sam hrt da vidim sta ce braca reci o sutrasnjoj utakmici

Edited by kojot
Link to comment

Pre neki dan su govorili da je grupa najizjednacenija i da Australija ima najvise sansi za drugo mesto, a Nemci ce biti prvi. Trenutno ne kazu nista, skremblovan HRT2 :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...