Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nabrojao si igrace koje je u po Beograda olesila mocan Estonija. Pravi su majstori. :Hail: :Hail: :Hail: Fudbal se igra za golove a mi nemamo fudbalera koji moze da ih da niti imamo golmana koji moze da ih spreci. Sve u svemu nikakva ekipa a Mihajlovic je sam kriv sto mu Ramadani pravi spisak.
А кога је то требало да позове и које то боље играче имамо од Банета и Коларова, нпр?
Link to comment

Meni se svidja sastav ove podmladjenje reprezentacije i mislim da imamo sa ovim igračima sasvim solidan potencijal.Baš zato se i nadam da nećemo više eksperimentisati sa ovom taktikom koja u našoj izvedbi izgleda kao ''ajde mi da vidimo da ne primimo gol, a napred ako nam se potrefi potrefi'' nego da ćemo pokušati da igramo nekakav fudbal. Mislim odbrana u kojoj se nalazi Bane, Subotić, Kolarov svakako ne bi smela da bude preterano problematična i mislim da nema potrebe igrati sa 5 defanzivnih i 2 zadnja vezna. Ja nas najpre vidim u nekih 4-2-3-1, sa Đurićićem na pleju i Tadićem i Tošićem na krilima. Potonja dvojica su nam verovatno najbolji vezni igrači trenutno, a juče nisu startovali, valjda zbog taktičkih zamisli selektora.Što nas opet ostavlja sa rupom u špicu, ali tu nam osim 4-6-0 pomoći nema...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Taj Tosic (Zoran) igra 52 godine za reprezentaciju i uradio je sta? Sem onog izivljavanja nad bananom-bananom pred SP, jedno veliko nista. Ne mislim da je on los igrac, da se razumemo, samo necu da se nadam da ce on ikada uraditi ista koristo za nt. Jednostavno, takav je tip igraca. Moze on da igra dobro u Cska, verovatno bi bio dobar i u holandskoj ligi, voleli bi ga i navijaci Dinama (K) kad bi tamo igrao, ali ne mogu da se otmem utisku da on prosto nece, ili se plasi, da udje u ozbiljan duel, da isprinta 40m ka svom golu, ukliza i uzme loptu... Jebes fizicki limitiranog igraca koji igra samo u jednom smeru i jebes reprezentaciju koja se oslanja na takve.Osudjeni smo da igramo sa jednim napadacem, verovatno Lazarom Markovicem, osim ako :wicked:

149482_227838050649974_227497050684074_310562_2066658946_n.jpg

Link to comment
da su bane i kolarov neki igraci, oni bi nesto osvojili ove sezone...
A i taj Subotic... da vredi igrao bi makar u sampionu svoje zemlje... Edited by Далибор
Link to comment

to su sve odbrambeni igraci, a ostali smo bez najboljeg. ako se sa ovim timom mihajlovic kvalifikuje na sp treba mu dati ceo budzet za sport kao bonus.

Link to comment

Jel sam ja to dobro shvatio tsva, il ti tvrdi da Bane i Kolarov nisu dobri igrac? Pa ti hoces titulu najhejtera da preuzmes od Lakija? Ocekujem njegovu repliku :lol: Realno ovo ti je izjava ko ona filipenkova o Vidicu... :)

Link to comment
to su sve odbrambeni igraci, a ostali smo bez najboljeg. ako se sa ovim timom mihajlovic kvalifikuje na sp treba mu dati ceo budzet za sport kao bonus.
Pa dobro to je drugo, jaka nam je grupa dosta, ali uopšte ne mislim da nam je ovaj novi sastav reprezentacije u perspektivi nešto preterano slab(iji od prethodnih).Ali mi se tek podmladjujemo i stvarano tim za budućnost dok su nam u grupi Hrvati koji su sigurno jači od nas, i Belgijanci koje nisam gledao, ali gledajući samo imena očekujem da bi kroz par godina mogli čak da se bore i za najviše domete na EP/SP. A nismo u poziciji ni ostale da potcenjujemo, tako da...biće zajebano i zanimljivo, ali sam uveren da se barem nećemo brukati ko u ovim poslednjim kvalifikacijama. Edited by bob loblaw
Link to comment
Nabrojao si igrace koje je u po Beograda olesila mocan Estonija. Pravi su majstori. :Hail: :Hail: :Hail:
Дочим је јуче Холандију исцепала Буграрска као свиња масно џаче, а Бугарска је била потоња у својој групи. Иначе, у односу на Клелентеов тим Миљан II је само убацио Милијаша, а Пиждра је са тимом врло сличним урадио то што је урадио.
Juce su od standardnih reprezentativaca iz prethodnih ciklusa igrali samo Kolarov, Ivanovic, Subotic i Z. Tosic u poslednjih 1/4-sata. Svi ostali su bili ili epizodisti ili novajlije. Od standardnih nedostajali su Vidic, Stankovic, Jovanovic, Krasic, Pantelic, Zigic koji su bili glavni igraci u prethodnim ciklusima. Prema tome, tesko da se moglo da ocekuje da ce potpuno novi tim koji se okupio pre 5-6 dana da zaigra tako da ozbiljno parira Spaniji. Uz to, meni nije izgledalo da su na svojoj polovini imali puno problema sa kontrolom lopte. Kahriman ne izgleda kao golman koji moze da brani za reprezentaciju. Brkic je mozda bolje resenje s obzirom da je starter u klubu koji igra u Serie A. Ne bih Mustafu jer poslednje dve sezone ne izgleda nista bolje od Brkica.Napadac je problem i Mihailovic ce verovatno morati da ponovo oproba stare snage (Zigic, Pantelic, Danko Lazovic) i da se uzda da se Lazar Markovic ovaploti u rasnog golgetera.Problem je i centralni vezni gde imamo reviju poluproizvoda ili vremesnih dobrih igraca (Ilic, Vukic, Milijas, Ninkovic, Ergic, Dimitrijevic) ili obecavajuceg ali nedovoljnoi zrelog i nedovoljno ambicioznog ali talentovanog Luku Milivojevica.
Ја се надам да Кахирман нема шансе да брани више мислим да је Бајкович класа за њега. Бркић је пристојан голман. Од нападача нама је Мики Сулејмани повређен, :ziga: и Пантелињо имај мањи проблем који се зове година производње који за собом вуче повреде које се обнављају, тако да не верујем да ћемо ми са њима да експериментишемо у квалификацијама. Лазар Марковић је млађа и слабија верзија Микија, Алексеић је изгледа успео да заврши каријеру у зрелом добу од 21 годину, Данко Лазовић са Толетом хоће да има везе скоро па колико и тсва, тако да је нама Лека судбина ма шта о томе мислио Лаки. Оно што се мени чини као много већи проблемје тактичка поставка коју Миха покушава да прогура. 3-2( спољна играча типа Баста и Коларов)-4- 1 подразумева прво да нам крила нису можда понајбољи играчи ван одбране и да имамо озбиљне офанзивне везне. Зоран Тошић и Тадић видели неку централну позицију у пољу током своје каријере нису, Дарко Лазовић у Звезди у средини је потпуно неприметан, једини који је нешто то играо озбиљније је Боле Јанковић. Кузмановић је тренутно нама први креатор, Ђуричић за кога ми познаник који има ФИФА профи лиценцу и који ради већином по иностранству каже да је наш највећи таленат на тој позицији још од Пиксета је зелен и биће склон осцилацијама током овог циклуса, а за малог Адема после инцидента за дављењем тек ће да се види да ли је нови Алексић или озбиљан фудбалер. Уколико играмо са 1 задњим везним два рила и једним централним везним ммного је одговорности на том задњем везном. Пошто нам се Деки пензионисао ја жив нисам за то место, Качар игра јако променљиво у ХСВ-у, раћа није ни приближно квалитет за репку, Фејса који је пристојно играо јуче није играо континуирано фудбал више од два месеца у протекле 3 године и Мијајловић кога че да форисрају а који је тотално зелен. на нашу срећу, група у којој смо није страшна, нико ту не разбија од нападачког фудбала, па ако Бане, Невен утну који главом тешко да ће нама ко гол да да. Ружан фудбал, али онај који доноси резултате у квалификацијама. До Бразила ако Ђуричић сазри и Мики одигра целу сезону...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...