Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

S tim da je tada kod nas bilo nekog potencijala a ovi od juce ne mogu dva pasa da povezu. Igracemo kao Javor i ako bog da tako cemo i da prodjemo. Ako puknemo u jos 3-4 ciklusa i Tole ce morati da ode a to je najvaznije.
Ми пролазимо као први у групи. Све ће да буде тесно, а ми нећемо пуно голова да примимо.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

S tim da je tada kod nas bilo nekog potencijala a ovi od juce ne mogu dva pasa da povezu. Igracemo kao Javor i ako bog da tako cemo i da prodjemo. Ako puknemo u jos 3-4 ciklusa i Tole ce morati da ode a to je najvaznije.
Kog potencijala? Secam se kao danas kako je mracno delovala prognoza PPPovaca. Najoptimisticniji su gajili nadu da cemo mozda da uz tonu lude srece budemo drugi i odemo u baraz, a neki su nas videli na jakom 5. mestu u grupi. Koji onda potencijal? Ako gledas potencijal, ovaj tim ej daleko perspektivniji. Ok, nemamo Nemanju, ali kada pogledas da su tu Djuricic, Tadic, Ignjovski, Radovanovic, Ljajic i jos gomila klinaca, onda je to vec dost mladih igraca koji imaju minutazu u svojm zapadnoevropskim klubovima. Kazes nema igre? Slazem se, ali mi smo juce igrali sa Spanijom, na Azerbeidzanom. I to sto nije igrala njihova prva postava je sasvim nebitno. Oni su sistem i funkiconisu po istom principu uvek.U nasem timu se verovatno veliki borj igraca tek pre neki dan i formalno upoznao, ovu formaciju nikada nisu igrali, pa opet delovali su poslusno i kompaktno. Novi selektor i sasvim nova konepcija. Da Miha ovo pokusava sa istim igracima koje mu je ostaivo Pizon, ja bih rekao ovo sto ti kazes - Javor. Ovako, sam voljan da sacekam. I to ne meceve sa Francuskom i Svedskom, vec i pocetak kvalifikacija. U ove tri utkamice igrace dosta novih igraca, i prakticno ce se kvalifikovati za neka naredna okupljanja. Borbenost, pozrtvovanost i disciplina su najvazniji u ovom trenutku. A cini mi se da ce to biti na vrhunskom nivou. Dalja sudbina repke ce umnogome zavisiti od individualnog napretka tih mlaidh igraca. Da li cemo igrati lepo? Ne verujem. Ali mislim da cemo do rezutata doci. Kako god bilo, rano je za neke ozbiljnije prognoze...
Link to comment

nemas igraca koji se ne svadja sa loptom, ne znaju dva pasa da odigraju sto nema nikakve veze sa novom taktikom i protivnikom vec sa pojedinacnom kvalitetom. Ja uopste ne vidim kako cemo mi golove da dajemo.

Link to comment
nemas igraca koji se ne svadja sa loptom, ne znaju dva pasa da odigraju sto nema nikakve veze sa novom taktikom i protivnikom vec sa pojedinacnom kvalitetom. Ja uopste ne vidim kako cemo mi golove da dajemo.
Бане, Баста, Коларов, Зоран Тошић, Боле Јанковић везе људи немају, а клинци су по први пут играли протиц неког оваквог противника. Но најлакше ке превентивно да се покења по тиму и селектору...
Link to comment

Jeste. Djuricic bas ne zna loptu da sutne. Zato je u Holandiji nakupio 17 asistencija. Tadic ne zna gol da da. Basta uopste ne zna da probije. Ignjovski pojma nema, a igra redovno u Verderu. Matic u Benfiki verovatno igra PES... itd.Potcenjujes nas eigrace opasno i to na osnovu 1 utakmice protiv najjace selekcije na svetu. Ko sto rekoh - sacekaj malo da vidimo sta znaju. Da ne pricam da je vecina tih momaka debitovala. Ono sto jeste velki problem je to da mi nemamo golmana i napadaca. Sve ostalo ce vec da stima...

Link to comment
Бане, Баста, Коларов, Зоран Тошић, Боле Јанковић везе људи немају, а клинци су по први пут играли протиц неког оваквог противника. Но најлакше ке превентивно да се покења по тиму и селектору...
Nabrojao si igrace koje je u po Beograda olesila mocan Estonija. Pravi su majstori. :Hail: :Hail: :Hail: Fudbal se igra za golove a mi nemamo fudbalera koji moze da ih da niti imamo golmana koji moze da ih spreci. Sve u svemu nikakva ekipa a Mihajlovic je sam kriv sto mu Ramadani pravi spisak.
Link to comment

Ljudi vole da se preventivno pokenjaju, to je jasno...A da ova ekipa može da igra dobar fudbal, ako bude dobro ukomponovana i dobro vođena i to je jasno...Meni, ono juče nije izgledalo loše, sa organizacionog aspekta... Znalo se ko kosi, ko vodu nosi, gde ko trči i šta treba da radi...To što nemamo gol igrača i što imamo problem sa golmanom, to je druga stvar... Uzgred, meni nije potpuno jasno što Stojković ne igra ponovo... On, jeste najbolji golman kog imamo, takav kakav je, i treba da igra... A za gol, sa ovakvom formacijom potreban je neko brz, prodoran, a ne stablo kao Lekić... Juče je zvao Lekića, jer nije imao koga drugog, ali to ne znači da će ga uvek zvati... Oporaviće se Panta, možda će probati i Aleksića, naći će se verovatno još neko da bude proban, ko mi sad ne pada na pamet... Uzgred, ja mislim da Kačara, dok je Toleekipa na čelu saveza, nema šanse da ikada pozovu, pa sve da igra za prvaka evrope... Čovek nema menandžera, ta nema ni talova na kojima se može zaraditi... Da ga ne pominju ljudi džaba...Može ovo da bude lep ciklus, ako Miha bude uspeo da drži sve konce u svojim rukama...

Link to comment
Uzgred, ja mislim da Kačara, dok je Toleekipa na čelu saveza, nema šanse da ikada pozovu, pa sve da igra za prvaka evrope... Čovek nema menandžera, ta nema ni talova na kojima se može zaraditi... Da ga ne pominju ljudi džaba...Može ovo da bude lep ciklus, ako Miha bude uspeo da drži sve konce u svojim rukama...
u jednoj rečenici kažeš da ne poziva igrače jer mu to drugi nameću, a u sledećoj se nadaš da će imati potpunu kontrolu :blink:
Link to comment
u jednoj rečenici kažeš da ne poziva igrače jer mu to drugi nameću, a u sledećoj se nadaš da će imati potpunu kontrolu :blink:
Mislim kontrolu na terenu... Na to koga će da poziva, ne očekujem da će imati preveliki uticaj, a Kačara sigurno neće moći da zove, sve i da hoće... To sam gotovo 100% siguran, a jako bih voleo bih da grešim...A da će od onog što bude pozivao moći da napravi solidnu ekipu, to sam mislio...
Link to comment

Juce su od standardnih reprezentativaca iz prethodnih ciklusa igrali samo Kolarov, Ivanovic, Subotic i Z. Tosic u poslednjih 1/4-sata. Svi ostali su bili ili epizodisti ili novajlije. Od standardnih nedostajali su Vidic, Stankovic, Jovanovic, Krasic, Pantelic, Zigic koji su bili glavni igraci u prethodnim ciklusima. Prema tome, tesko da se moglo da ocekuje da ce potpuno novi tim koji se okupio pre 5-6 dana da zaigra tako da ozbiljno parira Spaniji. Uz to, meni nije izgledalo da su na svojoj polovini imali puno problema sa kontrolom lopte. Kahriman ne izgleda kao golman koji moze da brani za reprezentaciju. Brkic je mozda bolje resenje s obzirom da je starter u klubu koji igra u Serie A. Ne bih Mustafu jer poslednje dve sezone ne izgleda nista bolje od Brkica.Napadac je problem i Mihailovic ce verovatno morati da ponovo oproba stare snage (Zigic, Pantelic, Danko Lazovic) i da se uzda da se Lazar Markovic ovaploti u rasnog golgetera.Problem je i centralni vezni gde imamo reviju poluproizvoda ili vremesnih dobrih igraca (Ilic, Vukic, Milijas, Ninkovic, Ergic, Dimitrijevic) ili obecavajuceg ali nedovoljnoi zrelog i nedovoljno ambicioznog ali talentovanog Luku Milivojevica.

Link to comment

Kacar i Kuzmanovic (rekao bih da se na njih racuna, ne vidim zasto bi blo drugacije), pa i Zigic nisu u istoj grupi sa Jovanovicem i Krasicem. Jeste da nisu igraci svetske klase, ali je i sramota stavljati ih u isti kos sa retardima koji se pozivaju u reprezentaciju, a igraju na njihivim pozicijama. Jovanovic je zavrsio reprezentativnu karijeru, a Krasica bi mogao da zove samo mentalno poremeceni selektor, buduci da imamo jos 217 igraca koji mogu da igraju ono sto on igra, a pritom su i mladji i lepsi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...